Giro d’Italia: مایکل متیوز از مدز پدرسن جلو افتاد و مرحله سوم را پشت سر گذاشت | دوچرخه سواري

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مایکل متیوز در حالی که مرحله سوم جیرو دیتالیا انتخابی تر از حد انتظار بود، مدز پدرسن را به پیروزی رساند.

پدرسن در حالی که توسط تیم Trek-Segafredo به پایان مرحله سربالایی 213 کیلومتری از واستو تا ملفی هدایت می‌شد، در موقعیت قطبی قرار داشت، اما متیوز ابتدا سرعت خود را آغاز کرد و این قدرت را داشت که قهرمان سابق جهان را مهار کند.

آنها بخشی از یک پلوتن بسیار کاهش یافته بودند که توانستند در یک ساعت پایانی تنبیهی یک مرحله رقابتی در شرایط مرطوب در جنوب ایتالیا زنده بمانند، با چندین سوارکار که از 10 نفر برتر رده بندی عمومی خارج شدند زیرا مبارزه برای رنگ صورتی در کانون توجه قرار گرفت.

Remco Evenepoel در پیشتازی ایمن ماند و حتی توانست امتیاز خود را کمی افزایش دهد و با برنده شدن در سرعت متوسط ​​جلوتر از رقیب Primoz Roglic، ثانیه های پاداش را بدست آورد. پدرسن برای مدت کوتاهی به سمت قله صعود نهایی سقوط کرده بود و تلاش لازم برای بازگشت به شرایط در پایان بسیار مهم بود.

برای ماتیوس، این اولین پیروزی از مرحله 14 تور دو فرانس سال گذشته بود، با اولین بخش از فصل او با مثبت شدن تست کووید-19 و سقوط در تور فلاندرز. استرالیایی که برای تیم Jayco- سوار می‌شود، گفت: «آنچه در این چند ماه گذشته پشت سر گذاشته‌ام، تا حالا با یک پیروزی برای تیم برگشتم… آنها امروز تمام روز را سوار شدند و کاملاً متعهد شدند که من در مرحله پیروز شوم. الولا، گفت. “این یک ترن هوایی در سال جاری بود، بنابراین در مرحله سوم، برنده شدن در استیج بیش از آن چیزی است که می توانستم رویایش را داشته باشم.

من شنیدم که پدرسن در صعود به زمین افتاده است، بنابراین امیدوارم او برای دوی سرعت کمی درگیر شود. می‌دانستم که باید زودتر بروم و با آنها پرش کنم و این کار درست شد.»

این مسابقه تا 40 کیلومتر پایانی زنده نشد، زیرا پلوتون با آتشفشان های خاموش شده آپنین جنوبی برخورد کرد و چندین سوار به سرعت از پشت خارج شدند. Evenepoel برای گرفتن امتیاز در سرعت متوسط ​​در 10 کیلومتر پایانی تلاش کرد.

بلژیکی گفت: «ما فقط آنجا بودیم. ما می‌خواستیم در موقعیت اول سرازیری را طی کنیم، زیرا باران جاده‌ها را دشوار می‌کرد. هزینه انرژی زیادی نداشت [to sprint] بنابراین اگر ثانیه‌ها باید از آنها گرفته شود، نباید از گرفتن آنها هراس داشته باشیم. این یک ثانیه بیشتر در Primoz و سه ثانیه در بقیه است، بنابراین پس از یک روز کاملاً آسان با یک پایان پر هیجان خوب است.

Evepoel اکنون با 32 ثانیه از João Almeida که پس از تصادف دیرهنگام بهبود یافت تا از تلفات زمانی جلوگیری کند، برتری دارد. روگلیک تا سوم شد، 44 ثانیه پس از سقوط فیلیپو گانا و استفان کونگ. گراینت توماس با 58 ثانیه کسری در رده پنجم قرار دارد و تائو ژئوگیگان هارت با 4 ثانیه کاهش در رده هفتم قرار دارد. تیبو پینو فرانسوی که آخرین ژیرو خود را می‌راند، در صدر جدول رده‌بندی کوهستان قرار گرفت.

مسابقه در روز سه‌شنبه با یک مرحله ناهموار از Venosa تا Lago Laceno ادامه می‌یابد، روزی که Evenepoel نشان داده است که ممکن است به دنبال تحویل پیراهن صورتی با اجازه دادن به یک جدایی برای پیشرفت باشد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …