استارتاپ سلامت روان برایت لاین 20 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شرکت سلامت رفتاری مجازی کودکان Brightline دور دوم اخراج کارکنان خود را در کمتر از یک سال اعلام کرد که مجدداً 20٪ از نیروی کار خود را تحت تأثیر قرار داد.

شرکت مستقر در کالیفرنیا 20 درصد از نیروی کار خود را در ماه نوامبر، ماه‌ها پس از اعلام افزایش 10 میلیون دلاری اضافی، رها کرد و مجموع بودجه سری C را به 115 میلیون دلار رساند.

“در حالی که ما به گسترش تیم خود از درمانگران، ارائه دهندگان روانپزشکی، مربیان و عوامل پشتیبانی اعضا ادامه می دهیم، از جمله استخدام یک مدیر ارشد بالینی جدید، دکتر مایرا آلتمن، برای اینکه به ما اجازه دهد تقاضای رو به رشد در سراسر کشور برای خدمات خود را برآورده کنیم، ما همچنین تصمیم گرفته‌ایم که تیم غیرعضو شرکتی خود را کاهش دهیم. این تصمیم ساده گرفته نشد، و اگرچه فوق العاده دشوار است، اما در نهایت به ما این امکان را می دهد که به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهیم و حتی خانواده های بیشتری را از حمایت بهداشت روانی که شایسته آن هستند، ارائه دهیم.” MobiHealthNews در یک ایمیل

روند بزرگتر

ماه گذشته، برایت لاین اعلام کرد که تحت تأثیر نفوذ اطلاعات فروشنده شخص ثالث Fortra در خدمات انتقال فایل خود قرار گرفته است. این ارائه دهنده مراقبت مجازی در ماه آوریل 9 اخطار را به دفتر حقوق مدنی وزارت بهداشت و خدمات انسانی ارسال کرد که نشان داد حداقل 964,300 نفر تاکنون تحت تأثیر قرار گرفته اند.

اطلاعات احتمالی در معرض خطر شامل نام، هویت اعضا، آدرس، تاریخ پوشش طرح سلامت، تاریخ تولد و نام کارفرما است.

علاوه بر درآمد 10 میلیون دلاری سری C در سال 2022، برایت لاین درآمد چشمگیری دریافت کرد بودجه 105 میلیون دلاری همچنین یک برنامه مربیگری مجازی را برای والدین و مراقبین با کودکان در معرض خطر یا تشخیص اختلال طیف اوتیسم (ASD) راه اندازی کرد.

این افزایش کمتر از یک سال پس از اعلام شرکت Brightline صورت گرفت بودجه 72 میلیون دلاری سری B.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …