بن بریتون-دیاز در حالی که میلوال بازی های پلی آف را از دست می دهد، به بلکبرن بازگشته است | قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دوباره چینی زیبا را باز کنید. پوشش پلاستیکی را از روی مبل بردارید. بدون شک برخی از عناصر لیگ برتر و ماشین آلات اطراف آن بی سر و صدا از اینکه پس از یک فصل شناور در میان شش تیم برتر میلوال، اکنون وارد مرحله پلی آف چمپیونشیپ نمی شوند، آسوده می شوند، آن جایگاه نهایی توسط ساندرلند در آخرین روز هیجان انگیز به دست آمد.

از 3-1 در نیمه دوم و صعود به پلی آف، میلوال در نهایت این بازی را 4-3 باخت، زیرا بلکبرن روورز نیمه دوم خوبی را با دو گل بن بریتون-دیاز به پایان رساند. درام فوق العاده ای را در یک بعد از ظهر وحشی، بی بند و بار و از نظر احساسی طاقت فرسا در Den ایجاد کرد، زیرا این دو تیم یک بازی کلاسیک پایان فصل را به نمایش گذاشتند، یک بازی با پایان های نرم و دفاع از بلایا، یک بدن بی وقفه. کشتی در پایان یک فصل 46 بازی که تا چهار دقیقه پایانی ادامه داشت.

در شروع بازی، کل پایان مسابقات قهرمانی با احتمالات زنده بود. اگر میلوال برنده می شد، حداقل جایگاه ششم را تضمین می کرد. اگر بلکبرن در دن پیروز می شد و نتایج در جاهای دیگر به نتیجه می رسید، باز هم می توانست به موفقیت برسد. تساوی در اینجا دروازه ساندرلند و وست بروم را باز می کند. اساساً همه به پیروزی نیاز داشتند. این یک بعدازظهر هیجان انگیز و پر از شن های متحرک بی پایان را ایجاد کرد.

لانه از ابتدا از همه طرف پر بود، از جمله قسمتی که به شدت طرد شده بود، جایی که یک طبقه بزرگ از طرفداران بلکبرن در حال سفر، در شروع بازی به صدای ناهنجار عمومی اضافه کردند.

بگذار بیایند بیایند. سرود پیش از مسابقه به سبک سالن موسیقی میلوال همانطور که باید به صدا در آمد – خنده دار، سرگرم کننده، اما بله همچنان خصمانه – با زمینی کامل. سرود دیگر (پادشاه) نیز کمربند بسته شده بود. و میلوال داغ و تهاجمی شروع کرد و از طریق مک نامارا و دانکن واتمور به سمت چپ فشار آورد. زیان فلمینگ نیز پرتاب های بلند عالی دارد. یک تحویل وحشتناک و سخت از طریق جعبه شش یاردی بلکبرن در حالی که دو دقیقه گذشته بود سوت زد.

و پنج دقیقه بعد میلوال از همان مسیر پیش افتاد. فلمینگ آن را به داخل فرو برد، جورج ساویل آن را به عقب برگرداند، و از لبه محوطه واتمور یک پایان خیره کننده ایجاد کرد و اولین بار توپ را به سمت پایین تیرک زد.

از آن نقطه به بعد، این یک بازی فوق‌العاده، بی‌رحمانه و درجه یک فوتبال بود. میهمانان شروع به بازی کرده بودند. سوربا توماس یک تهدید در سمت راست بود. تیم جان دال توماسسون فوتبال پاس آسان و نرم بازی می کند. و در 22 دقیقه پایانی، آنها بازی را به تساوی کشاندند، آدام و وارتون یک شوت دوست داشتنی را بیرون از تیرک ارسال کرد و دوباره وارد دروازه شد و جورج لانگ را کاملاً صاف و مربعی از فاصله 25 یاردی با دید کامل توپ شکست داد.

سپس با گذشت 37 دقیقه به نظر می رسید که نوعی هرج و مرج بر روی این زمین پاپ آپ موجدار ناهموار مستقر شده است. ابتدا اولیور برک توپ را از کرنر بلکبرن برداشت و از سمت راست به بیرون رفت. پاس امیدوارکننده طولانی و مستقیم او بین دروازه بان آینزلی پیرز و هری پیکرینگ جابجا شد، که آن را با سر به هوا برد و دروازه بان خود را از بازی خارج کرد و واتمور را رها کرد تا از زاویه ای خوب وارد شود، خودش را ثابت نگه دارد و در هم بکوبد. توپ به تور سه دقیقه بعد بازی 3-1 شد و برموندزی جنوبی در محور خود تکان می خورد، برک با زمان توپ را گرفت تا به بالا نگاه کند و یک درایو پایین به گوشه را اندازه بگیرد.

میلوال به طور ناگهانی پرواز می کرد، دو گل به ثمر رساند، یک نقطه پلی آف در چنگ آنها بود. و هنوز هم این چیز ادامه داشت. بلکبرن در شروع نیمه دوم بازی را 3-2 کرد، جو رنکین-کاستلو پس از یک تقلا با هم درگیر شد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تساوی در حال آمدن بود. بلکبرن شروع به حفظ توپ و بازی مثلث های گردان کوچک کرد. Brereton-Díaz گل را به ثمر رساند، یک پایان زیبا پس از چند پاس طولانی. یک دقیقه بعد او در حالی به تیرک دروازه برخورد کرد که واقعاً باید گل می زد. و در حال حاضر لانه در حالت غوغا، هجوم، خشم عمومی بود. میلوال با یک ضربه از یک پنجم به هشتم جدول رسید، از شورشیان مشتاق فوتبالی به هم ران. و از آنجا بلکبرن شروع به حذف بازی کرد. Brereton-Díaz به سمت نوار رفت. ساندرلند در خانه با پرستون 3-0 پیش رفته بود و اکنون با تفاضل گل در رده ششم قرار داشت و میلوال به رده هفتم بازگشت. در 4 دقیقه مانده به بریتون-دیاز، بازی و فصل را با یک پایان خوب دیگر از فاصله نزدیک به پایان رساند.

آیا لیگ برتر واقعاً برای میلوال احساس آمادگی کرده است، برای مهاجرت‌های روزانه به این گوشه از جنوب شرقی لندن که در پیچی از رودخانه زندگی می‌کنند، و هنوز در محاصره صنعت و زیرساخت‌هایی هستند که تقریباً از همه جا ناپدید شده‌اند. بخش دیگری از مرکز لندن در آن شب‌های زمستانی، با غبار و صدای زنگ قطار و لانه هنوز مثل مکانی از یک جدول زمانی نیمه‌دور لندن احساس می‌شود.

کاونتری، میدلزبورو، لوتون و میدلزبرو اکنون در جایگاه نهایی ترفیع رقابت خواهند کرد. بورو احتمالاً مورد علاقه است. کاونتری و لوتون شتاب صعودی دارند، داستان‌های جذابی دارند و نوعی افسانه هرمی را نشان می‌دهند. تنها چیزی که واقعاً مسلم به نظر می رسد این است که با وجود همه ناامیدی های دوگانه هواداران خانگی و خارج از خانه در جنوب لندن، چمپیونشیپ لیگی عالی و واقعاً جذاب باقی می ماند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …