انتظار می رود رئیس پست سلطنتی ظرف چند هفته از سمت خود کناره گیری کند | نامه ی سلطنتی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انتظار می رود سیمون تامپسون، رئیس پست رویال میل، پس از یک دوره پرتلاطم دو ساله در راس کار، ظرف چند هفته از سمت خود کناره گیری کند.

رئیس اجرایی توسط اتحادیه‌ها متهم به شعله‌ور ساختن مناقشه‌های صنعتی تلخ شده است و اعتبار او پس از حضور در کمیته منتخب عوام زیر سوال رفت.

به گزارش اسکای نیوز، با توجه به اینکه برخی از اعضای هیئت مدیره خدمات توزیع بین المللی (IDS)، مادر رویال میل، به این نتیجه رسیده اند که به رهبری جدید نیاز است، ممکن است خروج او در اوایل این هفته اعلام شود.

منابع دیگر به نقل از اسکای ادعا کردند که تامپسون در هفته های اخیر به طور فزاینده ای در مورد این شغل ناامید شده است.

سخنگوی رویال میل و IDS گفت که در مورد شایعات یا گمانه زنی ها اظهار نظری نکرده اند.

تامپسون، که برای اولین بار در سال 2017 به عنوان یک غیراجرایی به IDS ملحق شد، به عنوان مدیر اجرایی رویال میل کار کرد و سعی کرد تغییرات گسترده ای را در شرایط کاری و اقدامات کاهش هزینه ها اعمال کند، اما با مقاومت و اعتصابات شدید روبرو شد.

پایان بالقوه مناقشه طولانی صنعتی در ماه گذشته در توافقنامه موقت با اتحادیه کارگران ارتباطات حاصل شد که در سال گذشته 18 روز اعتصاب را فراخوانده است. اعضا در حال رای دادن به یک قرارداد سه ساله دستمزد به ارزش 10 درصد هستند که کار یکشنبه را نیز به ارمغان می آورد، اما CWU گفت که منجر به “Uberisation” مشاغل رویال میل شده است.

پس از اعمال تغییرات در شیوه های کاری که در دفاتر سراسر کشور مورد توافق قرار نگرفت، اتحادیه، مدیریت شرکت را به “عدم صداقت کامل” متهم کرده بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تامپسون پس از حضور در مقابل آنها در ماه ژانویه و فراخوان شدن به دلیل سؤالاتی در مورد مدارک خود، توسط نمایندگان در کمیته بازرگانی به “بی کفایتی یا بی‌سرنایی” متهم شد. آنها از رگولاتور آفکام خواستند تا بررسی کند که آیا این شرکت الزامات خدمات قانونی را نقض کرده است یا خیر.

تامپسون همچنین مجبور به مقابله با یک حمله باج افزار مرتبط با هکرهای روسی بود که ارسال نامه بین المللی از بریتانیا به کشورهای دیگر را متوقف کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …