کاونتری بازی برگشت میدلزبرو را در پلی آف با تساوی در ریورساید راه اندازی کرد قهرمانی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

تمرینات لباس به اشکال مختلفی انجام می شود، اما به ندرت به اندازه مسابقه خشکی که در اینجا اجرا می شود عجیب و غریب هستند.

قرعه کشی حاصل تضمین کرد که کاونتری مارک رابینز در رده پنجم چمپیونشیپ قرار گرفت… و آنها را در مسیر نیمه نهایی پلی آف دو بازی مقابل میدلزبرو قرار داد.

با توجه به اینکه بازدیدکنندگان به یک امتیاز برای تضمین حضور در جمع شش تیم برتر نیاز داشتند، این یک جنگ کاملاً ساختگی نبود – حداقل تا مراحل آخر – اما Boro از مایکل کریک شروع به کار کرد زیرا می دانست که آنها بدون توجه به جایگاه چهارم هستند.

باعث شد کریک، رقیب رابینز برای جایزه سرمربی فصل دوم، با یک دوراهی مواجه شود. اگر در روز دوشنبه شکستن روده و جمع آوری مصدومیت ها و محرومیت های بی مورد فایده ای نداشت، سرمربی بورو باید اعتماد کند که تیمش می تواند شدت و شتاب معمول خود را در روز یکشنبه در میدلندز قبل از بازگشت بسیار مهم به تیساید سه روز بعد بازیابد.

کاونتری با یک شکست چشمگیر در 16 بازی به این تیم رسید، اما لحظات اطمینان واقعی آنها، به ویژه از هافبک گوستاوو هامر، با برخی فاصله های عصبی قابل درک جبران شد.

هنگامی که در دقیقه 22 درگیری با دروازه‌بان به پایان رسید و هامر با نفوذ فزاینده‌ای توپ را به سمت زک استفن زد، تیم رابینز کمی آرام شد. سپس، در آستانه نیمه، یک تیم بورو که به سختی از دنده دوم خارج شده بود، با حسن نیت آفرینی اولین شوت خود به سمت هدف، زمانی که کامرون آرچر به طرز ماهرانه ای هوش خود را از دست داد و از گوشه ای به بیرون افتاد، به تساوی رسید. این یازدهمین گل مهاجم قرضی استون ویلا در 20 بازی از زمان حضور در ریورساید در ژانویه بود.

کریک از بسیاری جهات روبرتو دزربی درجه دوم است. او به راحتی اعتراف می‌کند که برایتون الگوی سبکی اوست و از زمان انتصابش در اکتبر گذشته – زمانی که بورو پس از شروع فاجعه‌بار رقابت‌ها تحت هدایت کریس وایلدر در رده 21 جدول قرار گرفت – هافبک سابق منچستریونایتد و انگلیس، تحولی خارق‌العاده را در تیساید مشاهده کرد. .

اگر او از ابتدای فصل هدایت او را برعهده داشت، کمتر کسی می‌توانست برعلیه کریک شرط‌بندی کند که به طور خودکار برای باشگاهی که استادیوم و زمین تمرین به خوبی تخصیص داده شده، آن‌ها را بی‌نهایت مجهزتر از رقبای پلی‌آف خود برای بقا در لیگ برتر می‌کند.

همانطور که تیم او در نیمه دوم احیای متوسطی را انجام داد، سرمربی بورو از شیوه ای که مدافعان مرکزی او، پدی مک نیر و دراگ لنیهان، ویکتور گیوکرس، مهاجم سوئدی با استعداد کاونتری را تحت سلطه خود درآوردند، راضی خواهد شد. دومین گلزن برتر چمپیونشیپ در این فصل 21 گل در لیگ به ثمر رسانده است اما او بارها در اینجا به عنوان دومین گلزن شناخته می شود.

با توجه به اینکه چوبا آکپوم نیز با استانداردهای بالای خود بازی آرامی داشت، شانس های واضح نادر بود.

کامرون آرچر از میدلزبورو (شماره 10) گل تساوی خود را به ثمر رساند.
کامرون آرچر از میدلزبورو (شماره 10) گل تساوی خود را به ثمر رساند. عکس: ریچارد سلرز / پی

نه اینکه احتمالا رابینز فریب عملکرد آکپوم را خورده باشد. بهترین گلزن چمپیونشیپ در این فصل در 37 بازی، 28 گل در لیگ به ثمر رسانده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

از آنجایی که سوت پایان، تمایل احتمالی برای دوری از همسایگان شمال شرقی ساندرلند را در نیمه نهایی نشان داد، رنسانس بورو کم رنگ شد، در نتیجه اطمینان حاصل شد که آنها خیلی زود دوباره با رابینز و بازیکنانش ملاقات خواهند کرد.

از زمان سقوط از لیگ برتر در سال 2001، کاونتری در سفری کاملاً ناخوشایند بوده است. جدا از نادری که منجر به سقوط آنها در لیگ دو می شود، اغلب در آستانه بی خانمانی و/یا انقراض به نظر می رسیدند.

یکی از معدود اتفاقات خوبی که در سال‌های اخیر برای باشگاه رخ داده است، بازگشت مارک رابینز برای دومین دوره مدیریتی در سال 2017 و زمانی بود که مهاجم منچستریونایتد بلافاصله آنها را از رده چهارم خارج کرد و قبل از صعود به لیگ برتر انگلیس قهرمانی سه سال پیش.

اگرچه این تصاحب در اوایل سال جاری تکمیل شد و داگ کینگ تاجر مستقر در استراتفورد آپون ایون را به عنوان سهامدار عمده کاونتری ترک کرد و به تثبیت اوضاع در خارج از زمین کمک کرد، رابینز یک معجزه کوچک را انجام داد.

برای باشگاهی که هنوز یکی از کمترین بودجه ها را در دسته دوم دارد، دو بازی دورتر از لیگ برتر به جای نگرانی در مورد بازگشت به لیگ دو، یک شاهکار است. همانطور که رابینز قبل از شروع بازی در اینجا گفت: “صرف نظر از نتیجه در میدلزبرو، همه باید به دستاوردهای ما در این فصل افتخار کنند.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …