کمک بزرگ: نخست وزیر بریتانیا ریشی سوناک و همسرش آکشتا مورتی در آشپزخانه جامعه داوطلب می شوند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

تعطیلات بانکی تاجگذاری بریتانیا در روز دوشنبه به داوطلب شدن اختصاص داشت در روزی که به آن کمک بزرگ نامیده شد، نخست وزیر ریشی سوناک و همسرش آکشاتا مورتی در تهیه ناهار برای یک مرکز اجتماعی کمک کردند.

ریشی سوناک، نخست‌وزیر بریتانیا روز دوشنبه در یک رویداد داوطلبانه به مناسبت آخرین روز جشن تاجگذاری پادشاه چارلز سوم، شرکت کرد.

کاخ در بیانیه‌ای اعلام کرد که هدف The Big Help Out استفاده از داوطلبانه برای “گردهمایی جوامع و ایجاد یک میراث داوطلبانه ماندگار از تعطیلات آخر هفته تاجگذاری” است.

Sunak به خرد کردن میوه و سبزیجات و تهیه غذا برای افراد مسن در کلوپ ناهار Mill Hill در Rickmansworth، Hertfordshire کمک کرد.

سوناک در مورد تعطیلات آخر هفته تاجگذاری به شبکه تلویزیونی انگلیسی اسکای نیوز گفت: «این بیان افتخارآمیز تاریخ، فرهنگ، سنت ما بود، اما همچنین بازتابی از شخصیت مدرن کشور ما بود.

هنگامی که از سوناک در مورد دستگیری معترضان در روز تاجگذاری سوال شد، سوناک گفت که پلیس در بریتانیا “از نظر عملیاتی مستقل از دولت است، آنها این تصمیمات را بر اساس آنچه که فکر می کنند بهترین است” اتخاذ خواهند کرد.

او از “پلیس و همه کسانی که در تضمین این که این آخر هفته به خوبی، موفقیت آمیز و ایمن سپری شده است” تشکر کرد.

نیروی پلیس لندن روز شنبه اعلام کرد که افسران در مجموع 52 نفر را در روز تاجگذاری دستگیر کردند و افرادی را به اتهام جرایم از جمله اخلال در نظم عمومی و توطئه برای ایجاد مزاحمت عمومی بازداشت کردند.

پلیس متروپولیتن به دلیل دستگیری ها و رفتار بیش از حد سختگیرانه با معترضان مسالمت آمیز مورد انتقاد قرار گرفته است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …