کریکت کانتی: وارویک شایر همپشایر را برهنه کرده بود تا در اوج حرکت کند | قهرمانی شهرستان

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

توپ اول: یک قرعه کشی بزرگ برای انتخاب کنندگان و هواداران انجام می دهد؟

فصل گذشته، از ترس از دست دادن هنر، یا بهتر است بگوییم، نظم و انضباط، امتیازات قهرمانی خود را به هشت افزایش داد. در این فصل، پس از تغییری در ترکیب تیم انگلیس (که از آن مطلع هستید)، تساوی به پنج امتیاز بازگشت. پس چگونه کار می کند؟

اگر منصف باشیم، گاهی اوقات یک مسابقه به همین شکل می افتد. گاهی اوقات آب و هوا بیش از حد به ترکیب عنصری که تعیین کننده یک مسابقه کریکت است، می نشیند، و گاهی اوقات تساوی یک نتیجه هیجان انگیز است که هواداران و انگلیس را به آن نیاز دارند.

هشت مسابقه از 20 مسابقه ای که در این فصل در دسته یک انجام شد، نتیجه ای نداشتند. در بخش دو، 11 از 16 مسابقه است. علی‌رغم کاهش‌هایی که این فنر تاریک ارائه می‌کند و لیست بازی‌های نامطلوب، نشان می‌دهد که فضایی برای بازیکنان وجود دارد که بیشتر از آنچه در این مرحله اولیه از مسابقات انتخاب کرده‌اند، ریسک را بپذیرند. شاید در اینجا مقصر واقعی این باشد که باید به 450 امتیاز برای امتیازهای پاداش کامل ضربه بزنید.

توپ دوم: اسمیت و فولاد از خم شدن خودداری می کنند

در چلمزفورد کم کاری وجود نداشت، زیرا اسکس پس از آنکه باران روز سوم بیشتر مزیت آنها را از بین برد، ناامیدی خود را از بین برد، و چند دویدن صبحگاهی را پشت سر گذاشت تا قهرمانان 273 را ترک کنند و حداقل 54 اور را کسب کنند. این همان چالشی است که به هر دو طرف بو می دهد.

اگرچه اولی پوپ با 47 امتیاز از 58 تحویل، بهترین تحقیر بازی خود را نسبت به قرعه‌کشی نشان داد، اما زمانی که ویل جکس با 190 مورد هنوز به دست آورد، 4 نتیجه به 2 کاهش یافت.

هارمر چند فیگور بولینگ بسیار قدیمی با 13-9-6-2 تولید کرد، اما جیمی اسمیت سرش را پایین آورد تا در کنار کامرون استیل شماره 8 و جوردن کلارک شماره 9 که هر دو میانگین 28 در این بازی دارند، 25 اور را انجام دهد. کریکت درجه یک، یک بیمه نامه مفید در چنین شرایطی. ساری بالا بماند

درخواست تجدید نظر اسکس برای ویکت کامرون استیل ساری.
درخواست تجدید نظر اسکس برای ویکت کامرون استیل ساری. عکس: نیک وود/TGS Photo/Shutterstock

توپ سه: خرس‌ها از ضعف‌های ضربتی همپشایر دراز می‌کشند

وارویک شایر که پس از یک سال ناامیدکننده در سال 2022 به فرم سال 2021 بازگشت، از حریف خود، همپشایر، جهش کرد تا با امتیازات ساری در بالای جدول برابری کند.

کاپیتان تیم میزبان، جیمز وینس، دو بار به عنوان پسر روی عرشه در حال سوختن باقی ماند، 75* از 229 آل اوت و 52* از 97 تمام اوت. اگرچه 10 ویکت کریس راش ورث از ترکیب بی امان خط، طول و نوک که برای او 625 ویکت درجه یک با میانگین 22 به ارمغان آورده است، تحسین ها را جمع آوری می کند، این مسابقه باعث شد تا اد بارنارد و مایکل برگس شراکت ویکت ششم برای وارویک شایر را جذب کنند. در اواخر دو روز پریشان در Ageas Bowl، بازیکن همه کاره و دروازه بان شانس خود را سوار کردند، با یک حمله اشتباه فکری برخورد کردند و به نظر می رسید که به راحتی روحیه بازیکنان را تضعیف می کند: 125 دوش شبیه 250 به نظر می رسید.

توپ چهار: هارتلی تقریباً یک برد جامد را به دست می آورد

جیمی اندرسون مقابل استوارت برود در پل ترنت بود. آنها 1261 ویکت تست بین خود دارند، اما توانستند تنها پنج ضربه را در یک تساوی که نه لنکاوی و نه ناتینگهام شایر به نفع خود نبود، از دست بدهند، هر دو شهرستان در وسط جدول ماندند.

این برود باتر بود (او را به یاد می آورید؟) که از برود کاسه زن تأثیرگذارتر بود و نزدیک به یک ساعت در هنگام مرگ معلق ماند، که پنج دقیقه آخر آن در شرکت اولی استون ناتوان بود.

او فکر می کرد کارش تمام شده است، چون از آخرین توپ بازی تام هارتلی دفاع کرد. اما هارتلی یک توپ بدون ارسال را ارسال کرده بود و با دو بازی اضافی بی اهمیت جریمه شد و با یک فرصت دیگر برای گرفتن ویکت 10 ناتس پاداش گرفت. این قانون نیاز به اصلاح دارد – یک خمیر باید بتواند توپ اضافی را رد کند.

استوارت برود در بازی برای ناتینگهام شایر در مقابل لنکاوی.
استوارت برود در بازی برای ناتینگهام شایر در مقابل لنکاوی. عکس: گرت کپلی/گتی ایماژ

توپ پنجم: استرالیایی ریو جوان را عذاب می دهد

نورث همپتون شایر برای نبرد زیرزمینی مقابل سامرست یازدهم که روی کاغذ بسیار قوی‌تر به نظر می‌رسید، به تاونتون سفر کرد، چهار بازیکن بین‌المللی در مقابل هیچ کدام.

پس از اینکه تام کوهلر-کادمور و ویکت بان نوجوان تأثیرگذار، جیمز ریو، 164 امتیاز را برای ویکت پنجم تیم میزبان اضافه کردند تا برتری 157 بازی اول را کسب کنند، نورثانتز روز چهارم طولانی را در پیش داشت. سام وایتمن استرالیایی متولد یورکشایر، که یک ضربه کاپیتانی 130 بازی نکرد تا مطمئن شود که در تساوی با تام آبل به موقع دست می دهد تا کیتی پری و همکارش را در قلعه ویندزور بگیرد. یا رشد علف را تماشا کنید.

توپ ششم: مرد انگلیسی از ستارگان خارج از کشور پیشی گرفت

جای تعجب است که جو لیچ، بن گیبون، جاش تونگ، متیو ویت و برت دالیویرا چگونه این خبر را دریافت کردند که ساسکس برنده بازی پرتاب شده و به عنوان خفاش انتخاب شده است. این تصمیم به آنها اجازه داد قبل از رفتن به بیرون برای رویارویی با چتشوار پوجارا (7154 تست در 44) و استیون اسمیت (8790 در 60) اعدام شوند. آیا تا به حال می توان دو رکورد از این قبیل را با یک چهار و پنج در مسابقات قهرمانی شهرستان به رخ کشید؟

پوجارا به تناسب معمول خود رسید، اما یک بار که ازهر علی (با 7142 نفر در سن 42 سالگی) به مدت شش ساعت حفاری کرد، او به اندازه کافی شریک برای تضمین قرعه کشی پیدا کرد. کاپیتان سابق استرالیا پس از لذت بردن از یک منظره خوب از نوار لغزش کشتی‌های 7 برای 59 و 7 برای 58 انگلیسی، Ollie Robinson، به پایگاه بازگشته است.

این مقاله از وبلاگ کریکت 99.94 است
دنبال کردن گری نایلور در توییتر

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …