پسر 17 ساله با ضربات چاقو در High Wycombe | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

یک پسر 17 ساله در High Wycombe، باکینگهام شایر، در آنچه پلیس به عنوان “حمله هدفمند” توصیف کرد، با ضربات چاقو کشته شد.

افسران گفتند که در جستجوی چهار مظنون بودند که در جریان این حمله که بین ساعت 7 بعد از ظهر تا 7:30 بعد از ظهر روز یکشنبه رخ داد، صورت همگی پوشانده شده بود. هنوز بازداشتی صورت نگرفته است.

پسر 17 ساله دیگری نیز در حمله روز یکشنبه مجروح شد اما جراحات وی تهدیدی برای زندگی نبود.

خیابان ایستون، محل حمله، روز دوشنبه از مردم محاصره شد و خودروهای پلیس در محل حادثه حضور داشتند.

مردی که در این منطقه زندگی می‌کند و نخواست نامش فاش شود، گفت: «باورم نمی‌شود که این اتفاق در شهر من رخ داده باشد. این چیزی است که در اخباری که در لندن اتفاق می‌افتد می‌شنوید، اما نه اینجا.»

آخرین حمله مرگبار با چاقو پس از آن صورت گرفت که سه نفر در حوادث جداگانه ای در شرق لندن در مدت کمتر از هشت ساعت با ضربات چاقو به قتل رسیدند که تعطیلات آخر هفته بانکی در روز جمعه آغاز شد.

به گفته پلیس کلانشهر، تحقیقات درباره قتل پس از مرگ یک جوان 18 ساله و یک مرد 20 ساله آغاز شد، در حالی که کارآگاهان همچنان در حال تعقیب قاتلان یک نوجوان 16 ساله بودند که هنگام خروج از مدرسه در کمین قرار گرفت. با چاقو کشته شد.

پلیس دره تیمز گفت که حادثه High Wycombe در نزدیکی پارکینگ‌های اصلی خیابان ایستون رخ داده است.

Det Supt Kevin Brown گفت: “ما در مراحل اولیه این تحقیقات هستیم و جزئیات آنچه اتفاق افتاده در حال حاضر بسیار محدود است.

بنابراین بسیار مهم است که هر کسی که در این زمان نزدیک به خیابان ایستون بود و چیزی غیرعادی یا غیرعادی دید یا در واقع چیزی در مورد این حادثه می‌دانست، در اسرع وقت با شما تماس بگیرد. از هر کسی که اطلاعات یا فیلمی از دوربین‌های داشبورد، زنگ‌های در یا دوربین‌های مداربسته نزدیک به خیابان ایستون دارد، درخواست می‌شود با ما تماس بگیرند.

این یک حادثه غم انگیز است که در آن یک پسر نوجوان کشته شده است و من می دانم که باعث نگرانی زیادی در جامعه خواهد شد. با این حال، مایلم به همه اطمینان دهم که ما در حال انجام تحقیقات کامل در مورد آنچه به نظر می رسد یک حمله هدفمند است، هستیم.»

استیو بیکر، نماینده محافظه‌کار در ویکومب، گفت: «این یک حادثه غم‌انگیز است و بسیار مهم است که فضایی را برای پلیس بگذاریم تا تحقیقات خود را انجام دهد و به همین دلیل، من نمی‌خواهم چیز زیادی در مورد این تحقیقات ادامه بدهم.

اما دلم برای خانواده و دوستان این مرد جوان است که شک ندارم احساس ویران شدن کنند. برای مردم Wycombe، آنها باید بدانند که پلیس در حال بررسی دقیق این موضوع است و آنها از اعتماد کامل من به هنگام پیگیری امور برخوردار هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …