مزرعه کورنیش پروژه ای را برای سه برابر کردن جنگل های بارانی معتدل بریتانیا راه اندازی کرد | دسترسی به فضای سبز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سه برابر کردن جنگل های بارانی معتدل بریتانیا، هدف یک موسسه خیریه جدید است که توسط یکی از کهنه سربازان جنگ در افغانستان که در این زیستگاه منحصر به فرد و با تنوع زیستی آرامش یافت، تأسیس شد.

The Thousand Year Trust این هفته توسط مرلین هانبری-تنیسون راه اندازی می شود که پس از سه تور در افغانستان از اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) رنج می برد و اکنون در حال تبدیل مزرعه تپه ای ۱۲۰ هکتاری (۳۰۰ هکتار) خود در بودمین مور به بزرگترین مزرعه است. پروژه احیای جنگل های بارانی در انگلستان و ولز.

این موسسه خیریه با کشاورزان محلی، زمین داران و موسسات خیریه همکاری می کند تا زمین های مناسب برای سه برابر کردن 1200 تا 1600 هکتار جنگل های بارانی معتدل را شناسایی کند که هدف نهایی آن سه برابر کردن جنگل های بارانی باقیمانده بریتانیا به 1 متر هکتار در 30 سال آینده است.

نمایی از تاج درختان در جنگل بارانی کابیلا در کورنوال
جنگل های بارانی معتدل به دلیل تراکم رشد و کربنی که توسط اپیفیت ها در تاج پوشش نگه داشته می شود، به ویژه در جداسازی کربن موثر هستند. عکس: اعتماد هزار ساله

هانبری-تنیسون گفت: «همه ما با فکر جنگل‌های بارانی به‌عنوان جنگل‌های بارانی استوایی بزرگ شده‌ایم و من اینگونه بزرگ شدم، بدون اینکه متوجه باشم که جنگلی بارانی در آستانه خانه‌ام وجود دارد – یک جنگل بارانی معتدل، خیره‌کننده‌ترین زیستگاه ما در بریتانیا». که مزرعه خانوادگی خود را با کشاورزی جنگلی، بازسازی طبیعی، کاشت 100000 درخت و پرورش گاوهای کوهستانی آزاد، خوک های سیاه کورنیش و اسب های محلی تغییر می دهد.

مشخصات جنگل های بارانی معتدل در ماه های اخیر پس از موفقیت در جنگل های بارانی گمشده بریتانیا به کارگردانی گای شاخسول، که پرفروش ترین کتاب ساندی تایمز است، افزایش یافته است، و دیوید آتنبرو نیز در مجموعه تلویزیونی محبوب خود در جزایر وحشی بی بی سی، اهمیت منحصر به فرد چنین زیستگاهی را برجسته کرده است.

جنگل های بارانی معتدل به دلیل تراکم رشد و کربنی که توسط اپیفیت ها در تاج پوشش نگه داشته می شود، به ویژه در جداسازی کربن موثر هستند.

Shrubsole، که یکی از متولیان هزار سال است، گفت: “برای مدت طولانی، ما فراموش کرده بودیم که حتی این زیستگاه را داریم – اما اکنون شناخت فزاینده ای از شگفتی های آن وجود دارد، و به نظر می رسد که واقعا تصورات عمومی را جلب کرده است. همانطور که مردم دوباره با جادوی جنگل‌های بارانی ما مسحور می‌شوند، امیدوارم کشاورزان، زمین‌داران و سیاستمداران بیشتری برای محافظت و احیای آنها گام بردارند.»

هانبری-تنیسون پنج سال پیش مزرعه خانوادگی خود، کابیلا را در کورنوال تصاحب کرد و متوجه شد که پس از کار در لندن و گذراندن یک دهه در ارتش، جنگل های بارانی معتدل همچنان در آنجا زنده مانده است.

«بعد از لندن و با برخی از تجربیاتی که در افغانستان داشتم، از PTSD بسیار بد رنج می‌برم و جنگل در کابیلا را بخش بزرگی از آن چیزی می‌دانم که من را از ناخوشی شدید منع کرد.» او گفت.

اگرچه 100000 درخت در Cabilla کاشته می شود تا به 40 هکتار جنگل بارانی آن اضافه شود، 40 درصد از احیای جنگل از طریق احیای طبیعی انجام می شود و این روند با ریشه زایی و پخش بذر خوک های آزادانه و حفاظت از جانوران تسریع می شود. بلوط را دفن کنید و ناخواسته بلوط بکارید.

جریان های درآمدی جدید مزرعه شامل زراعت جنگلی، فروش مستقیم گوشت آزاد تولید شده در کنار اعتبارات کربنی است که به طور بالقوه باعث جذب پرداخت های بیشتر برای سود خالص تنوع زیستی و خدمات اکوسیستمی مانند کاهش سیل و بهبود کیفیت آب می شود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مرلین هانبری-تنیسون
مرلین هانبری-تنیسون: “ما به دنبال راه های جایگزین برای تولید غذا هستیم که طبیعت را در خط مقدم قرار می دهد.” عکس: اعتماد هزار ساله

Hanbury-Tenison گفت: “متوسط ​​کشاورزان تپه های مرتفع در Bodmin و Dartmoor در حال حاضر بین 85٪ تا 92٪ از درآمد سالانه خود را از یارانه های اتحادیه اروپا می گیرند. همه این یارانه‌ها تا سال 2028 ادامه می‌یابد. مردم می‌گویند این مزارع کسب‌وکارهای بادوام هستند که مواد غذایی می‌فروشند – اینطور نیست، نه دهم از طریق یارانه‌ها و کمک‌های بلاعوض تامین می‌شود. ما به دنبال راه‌های جایگزین برای تولید غذا هستیم که طبیعت را در خط مقدم قرار می‌دهد.»

هدف این تراست خرید زمین برای احیای جنگل‌های بارانی است، اما ارتفاعات وحشی در برخی مناطق به دلیل پاکسازی افراد کارگر از زمین مورد انتقاد قرار گرفته‌اند، اگرچه مطالعه طرح‌های بازگردانی نشان می‌دهد که مشاغل در این زمین حدود 50 درصد افزایش یافته است. کنپ در ساسکس غربی 23 نفر را در زمانی که به طور سنتی کشاورزی می‌کرد، استخدام می‌کرد، با افزایش مشاغل به 50 نفر از زمان بازگرداندن زمین. هانبری-تنیسون گفت که اولین هدف این خیریه همیشه همکاری با مزارع خانوادگی موجود برای تشویق راه‌های جدید مثبت طبیعت برای آنها برای ماندن در زمین بود.

هانبری-تنیسون گفت که این خیریه در ابتدا در حال ایجاد جنگل های بارانی جدید کورنیش بود و او با گروهی از کشاورزان در Bodmin Moor برای شناسایی زمین های مناسب کار می کند. اگر بتوانیم آن را به 10000 تا 12000 هکتار طی پنج سال آینده برگردانیم، نه از جنگل های موجود، بلکه جنگل های در حال رشد، واقعاً این مفهوم را ثابت می کند – که مناطق مرتفع ما را می توان نه فقط برای تولید غذا، بلکه برای طبیعت و برای سلامت روان و رفاه و برای خدمات اکوسیستم و برای ترسیب کربن – همه اینها برای هدف نهایی یک محیط طبیعی خودپایدار بسیار مهم هستند.

مزارع معمولاً وقتی به نسل جدیدی منتقل می‌شوند که ایده‌های کاملاً متفاوتی دارند، تنش را تجربه می‌کنند، اما هانبری-تنیسون می‌گوید که پدرش که اکنون 87 سال دارد، نیروی محرکه جنگل‌کاری و خیریه بوده است. او به شدت درگیر است و من هرگز بدون نشستن زیر پای او و درخواست راهنمایی کاری انجام نمی دهم. او مانند یک بچه مدرسه ای است، از کاری که ما انجام می دهیم بسیار هیجان زده است، او الهام بخش آن و یک کاتالیزور بزرگ است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …