ایالات متحده از مطالعه محل های تزریق ایمن، پیشگیری از مصرف بیش از حد حمایت می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برای اولین بار، دولت ایالات متحده هزینه یک مطالعه بزرگ را برای اندازه گیری اینکه آیا می توان با استفاده از مکان های تزریق ایمن، مکان هایی که افراد می توانند هروئین و سایر مواد مخدر غیرقانونی مصرف کنند و در صورت مصرف بیش از حد، احیا شوند، از اوردوز جلوگیری می کند، پرداخت می کند.

این کمک هزینه بیش از 5 میلیون دلار را در طول چهار سال به دانشگاه نیویورک و دانشگاه براون برای مطالعه دو سایت در شهر نیویورک و یک افتتاحیه در سال آینده در پراویدنس، رود آیلند ارائه می دهد.

محققان امیدوارند 1000 مصرف کننده مواد مخدر بالغ را برای مطالعه اثرات سایت ها بر مصرف بیش از حد، تخمین هزینه های آنها و سنجش پس انداز احتمالی برای مراقبت های بهداشتی و سیستم های عدالت کیفری ثبت نام کنند.

دانشگاه ها این کمک هزینه را دوشنبه اعلام کردند. دانشگاه ها گفتند که این پول برای راه اندازی سایت ها استفاده نمی شود.

از آنجایی که مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر در ایالات متحده به نزدیک به 107000 نفر در سال 2021 رسیده است، حامیان معتقدند که مکان های تزریق ایمن، که مراکز پیشگیری از اوردوز نیز نامیده می شوند، می توانند زندگی را نجات دهند و مردم را با درمان اعتیاد، خدمات سلامت روان و مراقبت های پزشکی مرتبط کنند.

مخالفان نگران هستند که سایت‌ها مصرف مواد مخدر را تشویق می‌کنند و باعث خرابی محله‌های اطراف می‌شوند.

دکتر نورا ولکو، مدیر موسسه ملی در این باره گفت: “بحث های زیادی در مورد مراکز پیشگیری از مصرف بیش از حد وجود دارد، اما در نهایت، ما به داده هایی نیاز داریم تا ببینیم آیا آنها کار می کنند یا نه، و چه تاثیری ممکن است بر جامعه داشته باشند.” سوء مصرف مواد مخدر، که کمک مالی را اعطا کرد.

طبق گفته Drug Policy Alliance، گروهی که برای جرم زدایی و سیاست های مصرف ایمن مواد مخدر کار می کند، سایت ها در 14 کشور از جمله کانادا، استرالیا و فرانسه فعالیت می کنند.

در ایالات متحده، شهر نیویورک اولین محل تزریق ایمن به رسمیت شناخته شده عمومی را در سال 2021 افتتاح کرد و رود آیلند اولین ایالتی بود که در آن سال به آنها مجوز داد.

ایالت های دیگر از جمله کلرادو، نوادا و نیومکزیکو اجازه دادن به آنها را در نظر گرفته اند. فرمانداران کالیفرنیا و ورمونت سال گذشته لوایح محل تزریق ایمن را وتو کردند و سنای پنسیلوانیا هفته گذشته به ممنوعیت رای داد.

این کمک مالی نشان دهنده حرکت دیگری از سوی دولت بایدن به سمت چیزی است که به عنوان کاهش آسیب شناخته می شود، استراتژی متمرکز بر پیشگیری از مرگ و بیماری در مصرف کنندگان مواد مخدر و در عین حال کمک به آنها برای مراقبت، به جای مجازات.

راهبرد کنترل مواد مخدر کاخ سفید اولین راهبردی است که بر کاهش آسیب تاکید می‌کند و وزارت دادگستری اعلام کرده است که اجازه می‌دهد محل‌های تزریق ایمن را فراهم کند.

در ماه دسامبر، مؤسسه ملی بهداشت یک شبکه تحقیقاتی کاهش آسیب را برای مطالعه برنامه‌های ارائه خدمات و لوازمی مانند نالوکسان، دارویی که می‌تواند مصرف بیش از حد مصرف را معکوس کند، و موادی برای آزمایش داروها برای فنتانیل، یک ماده افیونی قدرتمند، ایجاد کرد. مطالعه جدید بخشی از آن پروژه خواهد بود.

___

بخش سلامت و علم آسوشیتدپرس از گروه رسانه های علمی و آموزشی موسسه پزشکی هاوارد هیوز حمایت می شود. AP تنها مسئول تمام محتوا است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …