فولام – لستر به علاوه آخرین روز قهرمانی – ساعت ساعت | لیگ برتر

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

چند هوادار از خارج از خانه به زمین حمله کردند و به طور خلاصه توسط جان بردی، مدیر نورث همپتون، به آنها دستور داده شده است.

نورثهمپتون تاون به لیگ یک صعود کرد!

استوکپورت و هارتلپول 1-1 مساوی کرده اند، بنابراین حتی در صورت شکست هم نمی توانند دستگیر شوند.

تمام وقت: سالفورد سیتی 0-1 گیلینگهام

منسفیلد باید در هر زمان باقیمانده دو بار گل بزند تا تیم آمی را از جایگاه پلی آف محروم کند.

نمایش! استوکپورت به تازگی یک پنالتی را مهار کرده است، و تشویق و آواز خواندن از پارک پرنتون خارج از خانه شنیده می شود. پینه دوزها تقریباً آنجا هستند…

«اخبار تیم لیگ برتر»:

فولام: لنو؛ تته، آدارابیویو، دیوپ، رابینسون؛ نی، نی؛ ویلسون، کرنی، ویلیام؛ وینیسیوس زیرمجموعه ها: روداک، دافی، کبانو، سولومون، سدریک، دکوردوا-رید، لوکیچ، هریس، دیبلی-دیاس.

لستر سیتی: اشتیاق؛ Castagne، Faes، Soyuncu، Kristiansen; Tielemans، Soumare، Praet; مدیسون، واردی، بارنز. زیرمجموعه ها: وارد، ایوانز، سوتار، داکا، پریرا، دیوزبری هال، ندیدی، توماس، تته.

بنابراین فولام تته و رید را برای سوارس و لوکیچ وارد می کند. لستر کریستیانسن و پرات را جایگزین توماس و ندیدی کرد، در حالی که اوناس پس از مصدومیت به نیمکت بازگشت.

کولچستر – منسفیلد در زمان مصدومیت است و هنوز 0-1 است. زمان بازی های گوزن ها رو به اتمام است، زیرا سالفورد و گیلینگهام نیز تقریباً به پایان رسیده است.

هدف! سالفورد سیتی 0-1 گیلینگهام (الکساندر پن 84)

و حالا. در حال حاضر تغییر دو گل برای تفاضل گل مورد نیاز است، اگرچه منسفیلد باید حداقل یک بار دروازه را بزند تا از باخت گل های زده جلوگیری کند.

ترانمر تمام تلاش خود را برای استاکپورت انجام می دهد، اما نورث همپتون، با رنگ صورتی پر زرق و برق و آویزان است و بووی، مهاجم وسط آنها، به تازگی یک شوت شرورانه به بالای دروازه زده است.

در غیر این صورت، استاکپورت، کارلایل، سالفورد و برادفورد روز را در مکان‌های پلی‌آف آغاز کردند و تنها منسفیلد قادر به چالش بود. آنها به یک برد در کولچستر و برای شکست بردفورد یا سالفورد، همراه با نوسان سه یا چهار گل به ترتیب نیاز دارند. در حال حاضر، منسفیلد یک گل بالاتر است در حالی که برادفورد، همانطور که گفته شد، با اورینت هم تراز است، در حالی که سالفورد مقابل گیلینگهام بدون گل است.

با این حال، حتی اگر نورثهمپتون شکست بخورد و مساوی کند، تنها در صورتی که استوکپورت هارتلپول را شکست دهد، باید به مرحله پلی آف بسنده کنند و در حال حاضر 1-1 تقریباً 15 دقیقه به پایان بازی باقی مانده است.

نورث همپتون تاون – یکی از معدود باشگاه‌هایی که نامش با یک حرف شروع و پایان می‌شود، بقیه را هم بفرستید. ترانمر 1-0 پیش افتاد. اگر ادامه دهند، همراه با اورینت، 1-1 با بردفورد و استیونیج، 1-0 در بارو صعود خواهند کرد.

اما حتی قبل از اینکه با همه اینها درگیر شویم، ما 20 دقیقه فرصت داریم تا فصل لیگ دو را تغییر دهیم، بنابراین:

مقدمه

روزی روزگاری، فوتبال تعطیلات بانکی یک سنت بود، زمانی از سال که تحولات کلیدی در هر دو انتهای میزهای مختلف ما رخ می داد. این خنده دار است، مزخرفی که می توانیم برای آن نوستالژیک شویم. خوب، به دلیل اضافه شدن امسال به تقویم روزهای تعطیل ما، همه چیز با چیزهای زیادی در حال انجام است، پس بیایید وارد آن شویم.

در لیگ برتر اکنون سقوط سه از پنج اتفاق خواهد افتاد. ساوتهمپتون با 5 امتیاز اختلاف، به نظر می رسد کارش تمام شده است، اما بالاتر از آنها اورتون 29 امتیاز و فارست، لیدز و لستر 30 امتیاز دارند، بنابراین نمی توان گفت که دو امتیاز کاهش یافته است. با این حال، لستر با یک برد و دو تساوی از سه بازی اخیر خود تیم “فرم” است، به علاوه آنها همچنین بازیکنان بهتری نسبت به رقبای خود دارند، بنابراین تمایل دارند به اندازه کافی کار کنند – به خصوص با توجه به فولام که امروز بعدازظهر به آن سفر می کنند. ، به خوبی در رده 10 قرار گرفتند و سه شکست متوالی را از دست دادند.

اما این تنها تمرکز ما نیست. صعود به چمپیونشیپ – برنلی و شفیلد یونایتد – و سقوط – ردینگ، بلکپول، ویگان – حل و فصل شده است، اما دو نقطه نهایی پلی آف همچنان در بازی باقی می مانند. کاونتری و میلوال در حال حاضر به ترتیب در رده های پنجم و ششم قرار دارند، اولی به یک امتیاز در جایگاه چهارم بورو نیاز دارد و دومی به پیروزی در خانه مقابل بلکبرن رده نهم نیاز دارد. اگر هر دو شکست بخورند، ساندرلند با پیروزی در پرستون بالاتر از هر کدام که باشد حرکت می‌کند، در حالی که وست بروم و بلکبرن فوق‌الذکر نیز در ترکیب هستند – جایی که اوضاع پیچیده می‌شود، بنابراین:

بلکبرن باید میلوال را شکست دهد و اگر این کار را انجام دهد، در صورتی که ساندرلند و وست بروم در سوانسی پیروز نشوند، به پلی آف خواهند رفت. در همین حال، وست بروم ابتدا باید در سوانسی پیروز شود، سپس به حداقل دو مورد از سه چیز زیر امیدوار باشد: کاونتری شکست بخورد و اختلاف گل 5 نوسان داشته باشد. میلوال باخت یا مساوی کرد. ساندرلند باخت یا مساوی کرد. کاپیشه؟ عالی این قراره که جالب باشه.

شروع / شروع: ساعت 3 بعدازظهر BST

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …