تنش چهار نفره برتر، شادی کمبریج و درام ناتس کانتی – هفته نامه فوتبال | فوتبال

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رتبه بندی، بررسی، اشتراک گذاری در Apple Podcasts، Soundcloud، Audioboom، Mixcloud، Acast و Stitcher، و پیوستن به مکالمه در فیس بوک، توییتر و ایمیل

امروز: آرسنال دوباره جمع می شود تا نیوکاسل را 2-0 در سنت جیمز پارک شکست دهد و رقابت قهرمانی را زنده نگه دارد، در حالی که سیتی هنوز تنها یک امتیاز پیش است. شکست میزبان و شکست ناامیدکننده منچستریونایتد در وستهام، جان تازه‌ای را در رقابت‌های چهار تیم برتر آغاز کرده است.

اشتباه دیوید دخیا به این معنی است که چکش ها مطمئناً امن هستند، همانطور که چلسی پس از پیروزی فرانک لمپارد در هیئت مدیره در بورنموث، مطمئناً در امان هستند. لیدز هنوز هم کاملاً در اعماق آن قرار دارد و سم آلاردایس علیرغم یک روز تعطیلی نادر برای ارلینگ هالند، نتوانست یک شگفتی در اتحاد ایجاد کند.

بعلاوه: لذت روز آخر برای مکس و کمبریج یونایتد در لیگ یک، اما درام بیشتر در نیمه نهایی پلی آف لیگ ملی، و به سوالات شما پاسخ داده شد.مارکوس رشفورد پس از شکست 1-0 مقابل وستهام.

عکس: تونی اوبرین/ رویترز

از آبان نیوز حمایت کنید

آبان نیوز از نظر سرمقاله مستقل است. و ما می خواهیم روزنامه نگاری خود را باز و در دسترس همه نگه داریم. اما ما به طور فزاینده‌ای به خوانندگان خود نیاز داریم تا بودجه کار ما را تأمین کنند.

از آبان نیوز حمایت کنید

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …