شاه چارلز و ملکه کامیلا در سریال American Idol | تاجگذاری شاه چارلز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

فقط در لحظه گرفتار شده اید، یا یک ترفند حیله گر برای بازپس گیری ایالات متحده؟

انگیزه پادشاه چارلز و ملکه کامیلا هر چه که باشد، طرفداران برنامه استعدادیابی آمریکایی امریکن آیدل زمانی که این زوج در جریان مستقیم داوران برنامه، لیونل ریچی و کیتی پری، از قلعه ویندزور ظاهر شدند، غافلگیر شدند. کنسرت تاج گذاری

ریچی، 73 ساله، به مخاطبان تلویزیون ایالات متحده گفت: «چه مهمانی، باور نکردنی بود. ما در تلاشیم تا بفهمیم چه کاری می توانیم انجام دهیم تا چیزی متفاوت را به نمایش بیاوریم، بنابراین من یک سورپرایز دارم.”

هنگامی که شاه و ملکه در تیراندازی قرار گرفتند، پری شوکه شد و شاه به شوخی گفت: “فقط می‌خواستم بررسی کنم تا چه مدت از این اتاق استفاده خواهید کرد.”

وی افزود: از عملکرد درخشان شما بسیار متشکرم، حضور هر دوی شما در اینجا باعث خوشحالی است. حضور هر دوی شما در اینجا بسیار لذت بخش است.» ملکه درباره عملکرد آنها گفت: “فوق العاده، کاملاً فوق العاده.”

تماشاگران امریکن آیدل ظاهر سلطنتی را روی پرده تماشا می کنند
تماشاگران امریکن آیدل ظاهر سلطنتی را روی پرده تماشا می کنند. عکس: ABC

پری، 38 ساله، که چند تا کرسی اجرا کرد، از او پرسید که آیا آنها خیلی سر و صدا می کنند. و ریچی گفت: “ما می‌دانیم که یک مهمانی برگزار می‌شود… شما مهمانی را درست همسایه برگزار می‌کنید.”

که پادشاه پاسخ داد: “آه شما در مورد آن شنیده اید. بهتر است شما را به آنجا ببریم، اما شما مشغول همه این چیزهای دیگر هستید.» ریچی گفت: “به محض اینکه کارمان تمام شد، به مهمانی می آییم.”

گفته می‌شود که ظاهر خانواده سلطنتی خودجوش بوده است که این زوج در طول شب تصمیم گرفتند و نشانه‌ای از رابطه دیرینه بین پادشاه و این دو خواننده بود. ریچی سفیر پرنس تراست و پری برای تراست بریتانیایی آسیایی است که توسط پادشاه تأسیس شده است.

بیست هزار مهمان کنسرت را در ویندزور تماشا کردند، جایی که شاهزاده ولز به تاجگذاری پادشاه “تعهد خدمات” ادای احترام کرد. شاهزاده ویلیام روی صحنه رفت تا در مورد غرور و افتخاری که برای پدرش احساس می کرد صحبت کند، تا بر شناخت پادشاه از “مردم از همه ادیان، همه پیشینه ها” تاکید کند و بگوید که مادربزرگش الیزابت دوم افتخار می کرد. «پا. همه ما به شما افتخار می کنیم.»

ستارگانی که اجرا کردند شامل پالوما فیث و بازی پایانی، Take That، همراه با فیلم های کوتاه از دوشیزه پیگی و کرمیت قورباغه از ماپت ها بودند. ادای احترام هایی از قبل ضبط شده بود، از جمله تام کروز، ستاره تاپ گان.

طبق آمار یک شبه بی بی سی، کنسرت یکشنبه شب در بی بی سی وان توسط متوسط ​​بینندگان بریتانیایی 10.1 میلیونی تماشا کردند. این شرکت گفت که این رویداد بیش از 12.3 میلیون مخاطب داشت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …