ویدئو: تماشا کنید: مناطق متعددی در سراسر اوکراین از آخرین موج حملات روسیه رنج می برند

به گزارش دپارتمان اخبار جهان پایگاه خبری آبان نیوز ،

موجی از حملات روسیه روز دوشنبه در آستانه رژه روز پیروزی مسکو در 9 مه، کیف و سایر شهرهای اوکراین را هدف قرار داد.

فرماندهی هوایی اوکراین اعلام کرد که تمامی 35 پهپاد روسیه که در کیف پرتاب شده بودند، شناسایی و سرنگون شدند.

اداره نظامی محلی اعلام کرد که حداقل پنج نفر زخمی شده‌اند که ریزش آوار مسئول خسارات در چندین منطقه از جمله در Svyatoshynsky، یک منطقه شهری در پایتخت اوکراین است.

ساکنان محلی در Svyatoshynsky گفتند یکشنبه شب یک شب نگران کننده بود.

ولادیسلاو گفت: “این ترسناک تر بود که ما برای اولین بار پهپاد را می شنویم. و آنقدر پایین پرواز کرد. واقعاً ترسناک بود. در غیر این صورت، یک انفجار فقط یک انفجار است. حیف است که مردم صدمه ببینند.”

وادیم گفت: “زنگ ساعت شب بود. اینجا همه چیز خیلی بلند است. خیلی سخت بود. من آن را حس کردم. من در خانه همسایه زندگی می کنم. همه چیز به شدت می لرزید. البته برداشت ها غم انگیز است. می توانید “آتشین” را منتقل کنید. درود” به کسانی که با آرزوهای مناسب این را برآورده می کنند. تا آنجا که من می دانم قربانی نشده است.”

اودسا

سخنگوی نیروی هوایی اوکراین صبح دوشنبه گفت که نیروهای روسیه شبانه از بمب‌افکن‌های دوربرد برای پرتاب “تا هشت” موشک کروز به منطقه اودسا در جنوب اوکراین استفاده کردند.

بر اساس اظهارات یوری احنات، برخی از موشک های دوران شوروی قبل از اصابت به اهداف خود تخریب شده یا در دریا سقوط کرده اند.

فرماندهی عملیات “جنوب” اوکراین اوایل دوشنبه در یک پست فیس بوک گزارش داد که در نتیجه اصابت پهپادها در یک انبار مواد غذایی و تأسیسات تفریحی در ساحل دریای سیاه منطقه آتش سوزی رخ داده است.

سرویس اضطراری دولتی اوکراین ویدئویی را به اشتراک گذاشته است که نشان می دهد آتش سوزی در سازه های بتنی شکسته شده و آتش نشانان در حال کار در این مکان ها هستند.

تا صبح دوشنبه گزارشی از تلفات جانی گزارش نشده است.

برای تماشای No Comment لطفا روی نماد پخش کننده بالا کلیک کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …