رانندگان کامیون ایالات متحده برای شرایط کاری بهتر تلاش می کنند: “ما صبر خود را از دست داده ایم” | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

رانندگان کامیون در ایالات متحده بر اقدامات فدرال برای رسیدگی به آنچه که به گفته آنها شرایط کاری بدتر، کاهش دستمزد و کلاهبرداری گسترده است، فشار می آورند.

کالب فرناندز، یک راننده کامیون در مسافت های طولانی از سال 2017، گفت که او اغلب ساعت ها را صرف بارگیری یا تخلیه بار کامیون خود می کند بدون اینکه پولی برای آن زمان دریافت کند. می توان آن را به چند ساعت کاهش داد، که اغلب کل برنامه هفته او را مختل می کند و او هیچ غرامتی برای آن ساعات دریافت نمی کند.

“من فکر می کنم که برنامه خود را پایین آورده ام و پس از آن فقط یک مشتری می تواند آن را کاملاً به هم بزند. حتی اگر قراری هم باشد، آنها فقط نشان نمی‌دهند که به اتلاف وقت من اهمیت می‌دهند.» «تمام هفته من به خاطر یکی از مشتریانی که به زمان اهمیتی نمی‌داد، خراب می‌شود. این یک زندگی پر هرج و مرج است.»

در 1 مه، گروهی متشکل از 75 راننده کامیون با جنبش کامیون داران برای عدالت در مقابل دفاتر وزارت حمل و نقل ایالات متحده (DoT) در واشنگتن دی سی تظاهراتی برگزار کردند تا خواستار اقدام در مورد سرقت دستمزد در قالب عدم پرداخت اضافه کاری و انتظار بدون حقوق شوند. زمان تحویل یا تحویل بار و عدم شفافیت قبوض حمل و نقل که به کاهش غرامت رانندگان کمک کرده است.

این گروه گفت که با مقامات ارشد DoT در سال 2021 به عنوان بخشی از برنامه اقدام حمل و نقل جو بایدن، مجموعه ای از ابتکارات به منظور افزایش عرضه رانندگان کامیون از طریق ایجاد مسیرهای جدید در این حرفه، ملاقات کردند، اما آنها هنوز چیزی را مشاهده نکرده اند. حرکت بر اساس سه خواسته اصلی آنها.

“ما صبر خود را از دست داده ایم. این سال ها ادامه داشته است و با فقدان اقدام فدرال بدتر شده است. فرناندز که معاون دبیر جنبش کامیونداران برای عدالت نیز هست، گفت:

دستمزد برای رانندگان کامیون در دهه‌های اخیر کاهش یافته است، حتی در حالی که صنعت به طور مداوم شکایت می‌کند که نمی‌تواند رانندگان کافی پیدا کند. وقتی برای تورم تعدیل شد، متوسط ​​دستمزد یک راننده کامیون در ایالات متحده در سال 1980 حدود 110000 دلار در سال بود، در حالی که امروز حدود 48000 دلار است. امروزه بیش از 2 میلیون آمریکایی به عنوان راننده کامیون در ایالات متحده کار می کنند.

ری رندال، یک راننده کامیون برای بیش از 20 سال که در سراسر ایالات متحده کار کرده است، گفت که او ساعت ها را در صف بنادر سپری کرده است، بدون اینکه دستمزد دریافت کند.

رندال گفت: «رانندگان باید زمان بازداشت داشته باشند. ما معتقدیم که همه رانندگان باید برای تمام ساعات کار دستمزد دریافت کنند، زیرا زمانی که شما سرکار بیایید، در حال کار هستید. اگر به یک باربری مراجعه کنید و باید منتظر بمانید، من در حال کار هستم. همچنین پس از 40 ساعت، شرکت ها به کارمندان اضافه کاری پرداخت می کنند اما رانندگان اضافه کاری دریافت نمی کنند و ما می توانیم بیش از 70 ساعت در هفته وقت بگذاریم. ما می توانیم 12 ساعت در روز در خدمت باشیم و برای آن 12 ساعت حقوق دریافت نمی کنیم.

او گفت که یک مسئله بدتر برای رانندگان کامیون، افزایش موارد “کلاهبرداری دوطرفه کارگزار” است. کارگزاران با تطبیق رانندگان کامیون با محموله هایی که نیاز به تحویل دارند، محموله ها را هماهنگ می کنند. کارگزاران مضاعف از هویت‌های نادرست برای پیشنهاد بارهای مشتریان استفاده می‌کنند، آنها هزینه را می‌گیرند و دوباره بار را پست می‌کنند و یک کارگزار یا شرکت قانونی را وا می‌گذارند تا محموله‌ای را انجام دهد که در نهایت برای انجام آن پولی دریافت نمی‌شود.

TriumphPay، یک پلتفرم پرداخت حامل، تخمین می‌زند که حداقل 500 تا 700 میلیون دلار از پرداخت‌های حمل‌ونقل حمل‌کنندگان و کارگزاران سالانه کارگزاران را دو برابر می‌کند.

ویلیام مک‌کلوی، یک راننده کامیون برای بیش از 25 سال، توضیح داد که علاوه بر زمان بازداشت بدون حقوق، کلاهبرداری واسطه‌ها و عدم پرداخت اضافه کاری، نرخ توقف برای حمل و نقل یک شبه طی سال‌ها کاهش یافته است و از 500 دلار به 1000 دلار به 250 دلار یا کمتر کاهش یافته است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

او همچنین از عدم اجرای قانون در مورد توانایی رانندگان کامیون برای مشاهده قبوض حمل و نقل انتقاد کرد. رانندگان حق دارند قبض های حمل و نقل را بررسی کنند، که اطلاعات تراکنش را در مورد بارها ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس از بین نمی رود. مک‌کلوی گفت: بسیاری از دلال‌ها به دلیل درخواست برای مشاهده صورت‌حساب‌های حمل و نقل، رانندگان را با گلوله سیاه مواجه می‌کنند یا از آنها بیرون می‌کشند تا از هر گونه فشار یا انتقادی در مورد نحوه پراکندگی هزینه‌ها از حمل‌کننده‌ها به دلال‌ها و پرداخت چه بخشی به رانندگان جلوگیری کنند.

او گفت: «این چیزی است که شرکت‌ها و دیگران از سلاح‌های قوی و تاکتیک‌های ارعاب خود برای غلبه بر مردان و زنان کارگر در صنعت استفاده کرده‌اند.»

مک‌کلوی همچنین از فشارهای وارده بر رانندگان برای پذیرش ساعت‌های طولانی بازداشت بدون حقوق انتقاد کرد.

مک‌کلوی گفت: «هرچه زمان بیشتری را تلف می‌کنیم، بیشتر از نظر مالی، اقتصادی و توانایی رفتن و استراحت مناسب و استراحت برای بار بعدی به ما آسیب می‌زند.»

«از آن روزگاری که از 50 ساعت کار در هفته به 60 ساعت در هفته رسیدیم، تا کنون 70 ساعت در هفته هستیم، و با کار طولانی، هیچ زمانی برای کیفیت زندگی واقعی به ما نمی دهد. مک کلوی گفت.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …