انتظار می رود اتحادیه اروپا بررسی های اثر انگشت و تشخیص چهره در Dover | را به تعویق بیندازد برگزیت

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

انتظار می رود اتحادیه اروپا در بحبوحه ترس از اینکه ممکن است سفر به بازی های المپیک تابستانی سال آینده در پاریس را مختل کند، اجرای چک های اثر انگشت و تشخیص چهره در دوور را به تعویق بیاندازد.

این اقدام، که در ماه ژوئن توسط اتحادیه اروپا مورد بحث قرار خواهد گرفت، برای اپراتورهای اتوبوس و روسای حمل و نقل، که مسافرانشان در عید پاک تا 14 ساعت در تلاش برای رفتن به کاله تاخیر داشتند، و کسانی که در صورت انگشت نگاری از “هیاهو” وحشت داشتند، کمک می کند. به بررسی پاسپورت در دوور، یوروتونل در فولکستون و پایانه یورواستار در لندن اضافه شد.

داگ بنیستر، مدیر اجرایی بندر دوور، گفت که تکرار یا تشدید ازدحام در عید پاک «غیرقابل قبول» است.

قبل از خروج از اتحادیه اروپا، بررسی گذرنامه رانندگان، مسافران و دانش‌آموزان در تورهای مسافربری سریع بود، اما به دلیل بازگشت مسافرت با اتوبوس و الزام پس از برگزیت که پلیس مرزی گذرنامه‌ها را «مهر خیس» کند و بررسی کند که مسافر مسافرکش است، صف‌ها ایجاد شده است. زیاد ماندن نیست

در عید پاک، مربیان یک ساعت طول می کشند تا پردازش شوند.

آنتونی مارت، رئیس انجمن اپراتورهای اتوبوس UKCOA، گفت: «عید پاک یک طوفان کامل بود. در مقیاسی که از زمان شیوع بیماری همه گیر دیده نشده بود، سفر با اتوبوس داشتید. شما همه مربیان را همزمان روی یک زیرساخت پایین می‌آوردید. نتیجه خالص آن فقط یک هیاهو بود.» وی افزود: اگر بررسی‌های بیشتری انجام دهند که منجر به تاخیر می‌شود، فکر می‌کنیم یک حادثه کاملاً جدی رخ خواهد داد.

بر اساس سیستم جدید ورود و خروج (EES) که اتحادیه اروپا قصد دارد در ماه نوامبر معرفی کند، مسافران باید در اولین ورود به قاره با انگشت نگاری و ثبت تصویر صورت موافقت کنند. جان کیف، رئیس امور عمومی در یوروتونل گفت: پس از آن، داده ها، از جمله هرگونه سابقه ورود رد شده، باید امکان پردازش سریعتر را فراهم کند.

مشکل Eurotunnel و Dover این است که فضایی برای گسترش برای ایجاد مناطق ثبت اولین بار برای EES وجود ندارد.

ما از روند رسیدن به مرزهای هوشمند پشتیبانی می کنیم که در آن داده های بیشتری از قبل مبادله می شود و فرآیند در پست مرزی به صورت الکترونیکی انجام می شود. همه اینها به این دلیل است که باید کارها را سرعت بخشد. این روند ثبت نام است که مسئله است.

او گفت که مشکلات شامل فناوری پیشنهادی اتحادیه اروپا برای انجام بررسی‌ها پس از ثبت‌نام با استفاده از تشخیص چهره است. او گفت که هیچ تضمینی وجود ندارد که اسکنرها از طریق شیشه های رنگی که اغلب در شیشه های سرنشینان عقب دیده می شود کار کنند. اگر این کار را نمی کردند، مسافران باید از وسیله نقلیه خود پیاده می شدند که بر نگرانی های ایمنی افزوده می شد.

به گفته کیف، نگرانی‌هایی درباره بارهای مختلط نیز وجود داشت. دارندگان گذرنامه اتحادیه اروپا تحت بررسی قرار نخواهند گرفت اما اگر با خانواده یا دوستانی که پاسپورت بریتانیایی دارند سفر می‌کنند، نمی‌توانند از دروازه‌های سریع عبور کنند.

بنیستر گفت که این بندر رابطه کاری خوبی با فرانسه دارد و تایید کرد که پیشنهادهایی برای انتقال مرکز پردازش انگشت نگاری به جایی مانند Sevington در کنت وجود داشته است.

اما وزارت حمل و نقل تأیید کرد که اتحادیه اروپا باید مقررات خود را تغییر دهد تا امکان اثر انگشت خارج از سایت را فراهم کند.

موضوع را پیچیده تر می کند، عدم شفافیت در مورد اینکه چه داده هایی در نقطه خروج از بریتانیا گرفته می شود و چه مقدار ممکن است در خانه آپلود شود.

بنیستر گفت: «مدل سازی ما به نوعی در همه جا است، زیرا با چند تغییر کوچک متغیر از قابل مدیریت به غیرقابل قبول تبدیل می شود. «قابل مدیریت» به معنای دوره‌های اوج با صف‌هایی بین 45 تا 90 دقیقه است. اگر ما در حال وارد شدن به چنین پردازش هایی هستیم که می دانید، 12 یا 14 ساعت تاخیر وجود دارد، من می گویم که این به وضوح غیرقابل قبول است.

نیکولا مالون، رئیس بازرگانی لجستیک انگلستان، گفت که تأثیر منفی بر تجارت نگران کننده است. به عنوان مثال، صف واگن ها مانع از سوار شدن کامیون ها و از دست دادن تحویل سوپرمارکت ها می شود. او گفت: “اعضای ما امیدوارند که معرفی به تعویق بیفتد.”

یک سخنگوی دولت گفت که اخیراً با اپراتورهای اتوبوس دیدار کرده است تا در مورد اجرای بررسی‌های جدید ورود و خروج اتحادیه اروپا گفتگو کنند و “در حال همکاری نزدیک با مقامات بندری و دولت فرانسه است تا مطمئن شود مسافران تاخیرهای غیرضروری را تجربه نمی‌کنند.”

بنیستر و کیف گفتند که روابط با همتایان فرانسوی پس از دیدار ریشی سوناک با امانوئل مکرون در ماه مارس، زمانی که نخست وزیر از “همکاری بی سابقه” با فرانسه استقبال کرده بود، خوب بود.

در حالی که اتحادیه اروپا همچنان می گوید که در مسیر معرفی نوامبر 2023 قرار دارد، منابع می گویند که “این اتفاق نخواهد افتاد”.

یک منبع در جلسات با مقامات فرانسوی گفت: «تنها سوال این است که آیا ثبت نام تا بهار 2024 به تعویق خواهد افتاد یا تا بعد از المپیک در جولای و آگوست در پاریس. نشست اتحادیه اروپا در 9 ژوئن برگزار می‌شود و امیدواریم از آنجا تایید شود که این نشست تا سال 2024 به عقب کشیده می‌شود… این چیزی است که همه منتظرند تا بفهمند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …