دفاتر و فضاهای خرده فروشی Canary Wharf توسط نیروگاه بادی اسکاتلندی | صنعت انرژی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

دفاتر و فضاهای خرده فروشی در سراسر منطقه تجاری Canary Wharf به زودی با انرژی پاک تولید شده توسط یک مزرعه بادی در اسکاتلند تغذیه خواهند شد.

گروه Canary Wharf که مالکیت 60 هکتاری (150 هکتاری) را در شرق لندن مدیریت می کند، با یکی از بزرگترین تامین کنندگان انرژی های تجدیدپذیر در جهان برای تامین تقریباً سه چهارم تقاضای برق خود از انرژی بادی قراردادی منعقد کرده است.

انتظار می‌رود این قرارداد به برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های بریتانیا که فضای اداری را در Canary Wharf اشغال کرده‌اند – از جمله EY، HSBC و BP – کمک کند تا انتشار گازهای گلخانه‌ای خود را کاهش دهند و در عین حال هزینه‌های انرژی خود را کاهش دهند.

بروکفیلد، مدیر دارایی به ریاست مارک کارنی، رئیس سابق بانک انگلستان، انرژی سبز را در اختیار Canary Wharf قرار خواهد داد. این شرکت که یکی از بزرگترین سرمایه گذاران انرژی تجدیدپذیر در جهان است، این کار را با توسعه سبد انرژی های تجدیدپذیر خود با توسعه مزرعه بادی خشکی جدید در اسکاتلند انجام خواهد داد که قرار است از سال 2026 تولید برق را آغاز کند.

مدیر املاک از سال 2012 برق تجدیدپذیر را برای منطقه تجاری از تامین کنندگان انرژی خریداری کرده است، اما قرارداد با بروکفیلد برای اولین بار است که برق پاک خود را مستقیماً از یک پروژه انرژی تجدیدپذیر تامین می کند.

به گفته Shobi Khan، مدیر اجرایی گروه Canary Wharf، این قرارداد 15 ساله می تواند برای تامین تمام فضاهای اداری، خرده فروشی و اوقات فراغت 18 متر مربعی 18 مترمربع Canary Wharf با 100٪ برق تجدیدپذیر تمدید شود.

خان به آبان نیوز گفت که توافق سه سال طول کشید، اما باید به کاهش حدود 50 درصدی قبوض برق در مقایسه با استفاده از برق تولید شده توسط نیروگاه های گازی کمک کند. او گفت که این معامله بخشی از یک کمپین گسترده تر برای تبدیل این املاک به یک رهبر پایداری است.

خان افزود: «نکته این است که نه تنها کاری خوب برای محیط زیست انجام دهیم، بلکه آن را نیز برای کسب و کار مفید کنیم.

بروکفیلد از مجموعه جهانی خود از حدود 25000 مگاوات انرژی تجدیدپذیر – معادل تمام مزارع بادی خشکی و فراساحلی بریتانیا – برای بستن قراردادهای تامین انرژی پاک با حدود 700 مشتری شرکتی استفاده کرده است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

بازوی سرمایه گذاری املاک و مستغلات مدیر دارایی کانادا نیز 50 درصد از سهام Canary Wharf را در اختیار دارد که در سال 2014 آن را خریداری کرد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …