برندها از یوروویژن استقبال می کنند – و قدرت خرج کردن 180 میلیون بیننده آن | یوروویژن

به گزارش دپارتمان اخبار اقتصادی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ماشین‌های بادی آزمایش شده‌اند، روال‌های رقص کامل شده‌اند و نقص‌های کمد لباس برطرف شده‌اند. در این مرحله، کار زیادی نمی توانید در مورد آواز یا انتخاب آهنگ انجام دهید.

بنابراین، با پایان یافتن یک مسابقه در بریتانیا، مسابقه دیگری آغاز می شود، با شروع نیمه نهایی مسابقه آهنگ یوروویژن از روز سه شنبه در لیورپول. فرقی نمی‌کند که آن را یک رویداد ترسناک یا جام جهانی موسیقی بدانید، این یکی از پربیننده‌ترین نمایش‌های روی کره زمین است که انتظار می‌رود ۱۸۰ میلیون نفر در آن کوک کنند.

بینندگان ممکن است منتظر شنیدن آهنگ‌های جذاب باشند، اما این روزها حامیان مالی آن نیز پنیرهای بزرگی هستند – از جمله تولیدکننده پنیر خامه‌ای فیلادلفیا – زیرا دنیای تجارت پیام فراگیر یوروویژن و توان خرج کردن آن پایگاه عظیم طرفداران را پذیرفته است.

بطری Invivo X Unity prosecco
Proscco رسمی یوروویژن – Invivo X Unity Neck. عکس: جزوه

وقتی بلیت‌های فینال در حدود نیم ساعت فروخته شد، طرفداران به شوخی گفتند که «در فیلادلفیا زندگی می‌کنند» تا بتوانند بلیت‌های VIP را در بسته‌های نسخه محدود به دست آورند. وقتی در مورد آن فکر می کنید، ازدواج فیلادلفیا و “جذاب ترین مسابقه آهنگ اروپا” چیزهای دان دریپر است.

امسال، Baileys مورد علاقه کریسمس نیز می‌خواهد در رادار شما باشد اگر قصد یک “Eurosoiree” را دارید. این برند قراردادی سه ساله با یوروویژن منعقد کرده و برنده سال 2014، کونچیتا وورست، را به عنوان سفیر برند انتخاب کرده است.

پل کارتن، مدیر بازاریابی جهانی بیلیز، گفت که می خواهد بخشی از آن باشدشادترین جشن جهانی فرهنگ‌ها و جوامع فراگیر و متنوع». این معامله به این معنی است که درگ کوئین اتریشی را می توان در حال تکان دادن کوکتل های بیلیس در کانال های رسانه های اجتماعی خود یافت.

در حالی که این پیوندها به اندازه ورود نروژی سال گذشته بیهوده به نظر می رسد – Subwoolfer’s Give That Wolf a Banana – برندهای معروف بیشتری می خواهند بخشی از این نمایش باشند و فرصت بیشتری برای انجام این کار دارند.

در حالی که بیرون رفتن در بی‌بی‌سی برای تبلیغ‌کنندگان در بریتانیا به معنای «امتیاز باطل» است، این مسابقه اکنون در کانال یوتیوب خود یوروویژن پخش می‌شود. همچنین در TikTok به صورت زنده پخش می شود. با یک هفته مانده به پایان، #Eurovision2023 تاکنون بیش از یک میلیارد بازدید ویدیویی در این برنامه به دست آورده است.

دکتر پل جردن، کارشناس این مسابقه که به دکتر یوروویژن معروف است، می‌گوید که حمایت مالی مدت‌هاست که بخشی از یوروویژن بوده است و حضور آن گاهی اوقات برای بی‌بی‌سی دردسر ایجاد می‌کند.

جردن گفت: «در گذشته جذب حامیان مالی بزرگ و اصلی دشوار بود، اما اکنون به نظر نمی رسد چنین چالشی باشد. همچنین ارزش های بسیاری از مردم، به ویژه نسل جوان را تجسم می بخشد.

او افزود: «رسانه‌های اجتماعی بخش بزرگی از جذابیت برندها هستند. آهنگ ها به لطف TikTok به محبوبیت های ویروسی تبدیل شده اند. ورود ارمنستان در سال گذشته در شب بیستم بود، با این حال به یک موفقیت بزرگ آنلاین تبدیل شد – احتمالاً موفق ترین از نظر استریم ها و دانلودها.

این مسابقه توسط اتحادیه رادیو و تلویزیون اروپا (EBU) که ​​اتحادی از پخش کنندگان خدمات عمومی است، سازماندهی می شود. این یک تولید مشترک بین پخش کننده میزبان و سایر رسانه های شرکت کننده است که برای شرکت در آن هزینه پرداخت می کنند. درآمد حمایت مالی به جبران هزینه های رویداد کمک می کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

شرکای امسال عبارتند از برند زیبایی Moroccanoil، سایت مسافرتی Booking.com، TikTok، Baileys، و Mondelez، گروه غذایی ایالات متحده در پشت فیلادلفیا. حامیان ملی بی بی سی عبارتند از easyJet و Google.

یکی از سخنگویان EBU گفت که گستردگی جهانی این مسابقه و ارزش های «شامل، تنوع و جهانی بودن» باعث محبوبیت این رویداد در بین برندها شده است.

لیورپول امیدوار است که برگزاری یوروویژن 40 میلیون پوند برای این شهر افزایش دهد. با آهنگ‌هایی که با کلیپ‌های سفری ناخوشایند در هم آمیخته شده‌اند، طرح easyJet که «صندلی‌های بیشتری بین بریتانیا و کشورهای یوروویژن نسبت به سایر خطوط هوایی» ارائه می‌دهد نیز منطقی است.

جو کوفارو، رئیس روابط عمومی و بازاریابی در آژانس ارتباطات WSA، گفت: “یوروویژن به عنوان یک تبلیغ گردشگری برای کشور میزبان و همچنین سایر شرکت کنندگان عمل می کند. سپس، برای برندهایی مانند بیلی، همه مهمانی ها ادامه دارد. من فکر می‌کنم این واقعیت که خود را خیلی جدی نمی‌گیرد، بخشی از جذابیت انبوه است.»

در نهایت، اگر تصمیم به تماشای آن دارید، Invivo X Unity را فراموش نکنید. نه، این ورودی ایتالیایی نیست، بلکه “پرزکوی رسمی مسابقه آهنگ یوروویژن” است. با طراحی بطری که هدف آن “الهام بخشیدن به اتحاد بیشتر در سراسر جهان” است، این گاز منحصر به فرد 12 پوندی را فقط در Ocado می توانید پیدا کنید و بله، نسخه رز نیز وجود دارد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …