مردی که جسد دوست دخترش را در سطل زباله انداخته و بقایای کامیون زباله را تماشا کرده است | اخبار استرالیا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته هیئت منصفه، جون سونگ تان پس از قتل دوست دختر یک ماهه خود، ظاهراً جسد او را در سطل زباله انداخته و تماشا می کند که یک کامیون زباله جسد او را جمع آوری می کند.

جو “کلی” ژانگ آخرین بار توسط پسر هشت ساله اش در حالی که لباس خواب صورتی پوشیده بود و در حال تماشای چیزی روی لپ تاپ خود روی تختش بود، زنده دیده شد.

آنها فقط یک شام از گوشت بره و سوپ مرغ صرف کرده بودند، و ژانگ یک بشقاب برای مردی به نام اریک ذخیره کرده بود، که او پس از برقراری ارتباط در وی چت او را می دید.

او به یکی از دوستانش گفت که آن مرد را بیشتر از تان که حدود یک ماه قبل به صورت آنلاین با او آشنا شده بود دوست دارد.

تان آن شب در خانه او بود و شام را با او و پسرش تقسیم کرد.

اما در حالی که ظاهراً او در رابطه با او تیره شده بود، او به او علاقه داشت و در گفتگو با دوستانش از او به عنوان “همسر” خود یاد می کرد، به هیئت منصفه دادگاه قتل او گفته شده است.

تان به اتهامی که ژانگ را درست بعد از ساعت 6 بعدازظهر در 2 فوریه 2021 پس از مشاجره در مورد دیدار او با شخص دیگری به قتل رسانده است، اعتراف کرده است که بی گناه است.

جرمی مک‌ویلیام، دادستان گفت: «او در معرض آن چه که شواهد نشان می‌داد حمله تند و تیز مداوم و عمدی است که شامل حداقل یک ضربه چاقو به ناحیه قلب است، قرار گرفت.

مک‌ویلیام گفت دروغ‌هایی که گفته می‌شود تان گفته، مدت‌های طولانی برای سرپوش گذاشتن بر مرگ او و دخالت او در آن، و تلاش او برای فرار، همه تکه‌هایی از یک پازل بودند که از آن تصویر واضحی بیرون می‌آید.

گفته می شود تان در شب مرگ ژانگ از یکی از دوستانش خواست که به خانه ژانگ در حومه ملبورن اپینگ بیاید و به او گفت که با هم دعوا و دعوا کرده اند و او به طور تصادفی او را قبل از تمیز کردن و گذاشتن جسدش در کمد لباسشویی کشته است. .

گفته می‌شود تان جسدش را داخل یک سطل چرخ‌دار منتقل کرد و به سمت غرب هایدلبرگ رفت و سطل را با دیگران برای جمع‌آوری گذاشت.

صبح روز بعد، تان پس از راندن پسر ژانگ به مدرسه، ظاهراً برگشت و قبل از بازگرداندن آن به خانه ژانگ، کامیون زباله را تماشا کرد که سطل زباله را خالی می کرد.

ظاهراً تان سپس با دوست نزدیکش تماس گرفت تا به او بگوید گم شده است و آن دو به همراه شوهر سابق ژانگ گم شدن او را به پلیس گزارش کردند.

تان در بیانیه‌ای به افسران گفت که ژانگ با لباس خواب و دمپایی بیرون رفته بود و تلفن همراهش را برداشته بود و هیچ چیز دیگری حدود ساعت ۶ بعدازظهر.

جسد ژانگ توسط پلیس در حین جستجو در محل دفن زباله در Wollert در ژوئن 2021 کشف شد.

وکیل تان، گرگ هیوگان، گفت که تان با پرونده دادستانی مخالفت می کند.

او گفت: “او معتقد است که خانم ژانگ حدود ساعت 6 بعد از ظهر از خانه خارج شد و برنگشت و سعی کرد او را پیدا کند.”

او انکار کرد که تان جسد ژانگ را در سطل زباله گذاشته و به غرب هایدلبرگ برده است.

تان پس از مصاحبه در 6 فوریه 2021 توسط پلیس دستگیر و آزاد شد.

تان بعداً ترتیبی داد تا با افسران در خانه اش ملاقات کند اما حاضر نشد. تان در 10 فوریه در فرودگاه ملبورن دستگیر شد.

انتظار می رود محاکمه دادگاه عالی نزد قاضی مندی فاکس به مدت چهار هفته ادامه یابد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …