قهرمانی سلتیک گواهی بر برتری بی امان آنگه پستکوگلو است | سلتیک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آدر نشستی با هواداران سلتیک در فصل گذشته، از آنگه پستکوگلو پرسیده شد که باشگاه چه کاری می تواند انجام دهد تا خدمات سرمربی خود را برای مدت طولانی حفظ کند. در عرض چند ماه پس از انتصاب او، استرالیایی به وضوح مورد احترام قرار گرفت.

پاسخ Postecoglou منعکس کننده شدتی بود که در فوتبال اسکاتلند و به ویژه گلاسکو وجود دارد. او بیان کرد که چگونه دوران مربیگری خود را در آرزوی چنین محیطی گذرانده است. درک عمیق و پذیرش این حوزه، به همراه خواسته‌های ناشی از آن، تا حدی توضیح می‌دهد که چرا سلتیک Postecoglou با این شدت بی‌امان اجرا می‌کند.

“من مدام می گویم [to the players]پستکوگلو اخیراً گفت: “یک دقیقه از آن را هدر ندهید.” «چرا یک دقیقه از آن را تلف کنید؟ ما کاری را انجام می دهیم که دوست داریم، علاقه زیادی به فوتبال خود داریم، ما برای یک باشگاه خاص بازی می کنیم. چرا می خواهید یک بازی را تلف کنید یا یک دقیقه از آن را به فکر چیز دیگری تلف کنید؟ یا فکر می کنید که شاید این چیزی نیست که شما می خواهید؟

چنین اظهارنظری خاطرات کمپین 2020-2021 را تداعی می‌کند، نقطه‌ی برجسته در تاریخ اخیر داخلی اسکاتلند، زمانی که گروهی از بازیکنان تاثیرگذار تصمیم گرفتند که زمان کافی را صرف نمونه‌برداری از لذت‌های ارائه شده توسط راس کانتی و سنت جانستون کرده‌اند. آشفتگی مرتبط مقدمه ورود Postecoglou بود.

مدیر تیم اضافه کرد: «خاطراتی که این بچه ها در طول زمان خود در اینجا خواهند داشت، خاطراتی که در این باشگاه فوتبال ایجاد کرده اند، شما نمی خواهید یک دقیقه از آن را تلف کنید. و این گروه این کار را نمی کند. هر روز به تمرین می آیند و مثل خودشان تمرین می کنند. ما به پایان فصل می‌رسیم و فکر می‌کنید برخی ممکن است از خودشان محافظت کنند، اما ما مجبوریم گاهی تمرینات را عقب بکشیم، زیرا این کار آنها چقدر سخت است. آنها فقط آن را می پذیرند و این همان چیزی است که می خواهند باشند.»

آخرین دقیقه، آخرین خاطره، شامل حفظ موفقیت آمیز و راحت پرواز برتر اسکاتلند است. از آنجایی که هواداران رنجرز به این امید چسبیده‌اند که بازنگری تابستانی در ایبروکس به آنها اجازه می‌دهد فصل آینده قالب داخلی را بشکنند، سلتیک اهداف بلندتری را دنبال می‌کند. پستکوگلو اکنون باید چشم دوخته به ایجاد هجوم معنادار پس از بازگشت لیگ قهرمانان اروپا باشد. اگر پورتو و بروژ بتوانند به مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های برتر فوتبال باشگاهی اروپا صعود کنند، سلتیک نیز می تواند به مرحله یک شانزدهم نهایی برسد.

شکست مقابل سنت میرن در ماه سپتامبر تنها نقص در رکورد سلتیک در لیگ برتر است. ریکاوری – بعلاوه، انصافاً مشکلات رنجرز – به این معنی بود که تساوی 1-1 خانگی با مادرول در 22 آوریل اساساً بی ربط بود. سلتیک بیش از 100 گل به ثمر رسانده است. آنها باید بیش از 100 امتیاز کسب کنند. آنها تا حدودی بهترین تیم اسکاتلند باقی می مانند.

سلتیک و هوادارانش از قهرمانی در Tynecastle لذت می برند.
سلتیک و هوادارانش از قهرمانی در Tynecastle لذت می برند. عکس: Vagelis Georgariou/Action Plus/Shutterstock

اغراق‌های معمولی در مورد تمسخر احتمالی پستکوگلو هنگام ورود او به گلاسکو وجود دارد. “آنگ کی؟” واقعیت این است که سلتیک به دلیل پیگیری طولانی و در نهایت بیهوده ادی هاو مورد انتقاد قرار گرفت. در پس زمینه اعتراضات هواداران و – به طور موقت – همانطور که اتفاق افتاد – انتقال شن های داخلی به سمت رنجرز، کاملاً منصفانه بود که استراتژی باشگاه را زیر سوال ببریم. Postecoglou، بخشی از گروه فوتبال شهر در یوکوهاما مارینوس، به اندازه کافی در یک حرفه متنوع و طولانی انجام داده بود که نشان می داد او می داند چه کار می کند.

با این حال، حتی خوشبین ترین پیروان سلتیک هم نمی توانست مقیاس انقلاب آنج را پیش بینی کند. دانش او از بازار ژاپن به سلتیک یک مزیت رقابتی ارائه کرد. خلاء قدرت در باشگاه نیز همینطور بود. Postecoglou استاد تمام بررسی‌هایی است که او انجام می‌دهد، با سطح آنی توانبخشی که او ریاست آن را بر عهده داشت، به این معنی که هیئت مدیره به طور ضمنی در تمام تصمیم‌های بازیکن به او اعتماد می‌کند. این سناریو شبیه به الکس فرگوسن در اوج قدرت خود در منچستر است. کنترل کامل.

سلتیک مدیر فوتبالی ندارد زیرا پستکوگلو او را نمی خواهد. هزینه های قابل توجه تابستان گذشته بر اساس استانداردهای 12.5 میلیون پوندی سلتیک برای جوتا و کامرون-کارتر ویکرز به دلیل اینکه نرخ ضربه پستکوگلو بسیار بالا است، مورد تایید قرار گرفت. پستکوگلو گفت: «فکر می‌کردم دو فوتبالیست بسیار خوب به دست می‌آوریم که ما را بهتر از سال گذشته می‌کنند. “همه با آن همسو بودند.” در داخل و خارج ساختمان، این مرد 57 ساله احترام فوری دارد.

سلتیک یک سبک بازی قابل شناسایی و با اکتان بالا دارد. به همان اندازه که چشم را خوشایند می کند موثر است. مدافعان کناری معکوس، سیل خط هافبک، و یک حمله مداوم و سه جانبه، بازیکنان حریف را در مورد اینکه تهدید بعدی از کجا می‌آید، متحیر می‌کند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

کسانی که در اسکاتلند از شکوه میدانی شانه خالی می کنند باید به تصمیمات تجاری هوشمندانه Postecoglou نگاه کنند. از تیمی که مقابل رنجرز در نیمه نهایی جام اسکاتلند شروع کرد، بیش از نیمی از آنها می توانند بلافاصله برای سود قابل توجه فروخته شوند. پست دفاع راست مظهر تفکر هوشمندانه است. جوسیپ ژورانوویچ در ژانویه راهی یونیون برلین شد و آلیستر جانستون، کانادایی عالی، قبلاً به عنوان جانشین قرارداد امضا کرده بود. سود حاصل از این معاملات تقریباً 5 میلیون پوند بود و اگر جانستون در دو سال آینده پیشنهادهای قابل توجهی را جذب نکند، شوک خواهد بود. این همه مربوط به دسته چک نیست. پستکوگلو بازی کالوم مک گرگور، کاپیتان سلتیک را وارد مرحله جدیدی کرده است.

کاپیتان سلتیک، کالوم مک گرگور، تحت هدایت آنج پستکوگلو بسیار پیشرفت کرده است.
کاپیتان سلتیک، کالوم مک گرگور، تحت هدایت آنج پستکوگلو بسیار پیشرفت کرده است. عکس: استیو ولز / پی

وضعیت پستکوگلو در بین هواداران خداگونه است. او می‌توانست برای جیمز تاورنیر، کاپیتان رنجرز، بدون مخالفت قابل توجهی پیشنهاد دهد (به هر حال تاورنیر وارد ترکیب اول سلتیک نخواهد شد). مارتین اونیل مانند برندان راجرز از پرستش قهرمان نمونه استفاده کرد. این خطر طولانی مدت را به همراه دارد. راجرز متوجه زشتی‌هایی شد که می‌تواند مسیر افراد را در زمانی که تصمیم می‌گیرند صحنه فوتبال گلاسکو را در زمان دلخواه خود ترک کنند، به پرواز درآورد. بعید به نظر می رسد که پستکوگلو از راجرز پیروی کند – سلتیک به همان اندازه برای استرالیایی خوب بوده است و برعکس – اما باشگاه باید مراقب باشد که کل پیشرفت فوتبالش ذاتاً به مربی ای مرتبط نباشد که قبلاً نگاه های تحسین برانگیزی از لیگ های جذاب تر دریافت کرده است. . سلتیک قبلاً از طریق تفکرات کوتاه مدت و پراکنده رنج برده است.

زمان احتمالی آن خروج برای کسی جز پستکوگلو مشخص نیست. این مدیری است که اول صبح همکارانش را مشت می‌کند و صبحانه‌اش را به داخل محوطه‌ی دفتر خودش می‌برد. او هرگز پا به رختکن بازیکنان در پایگاه تمرینی لنوکستاون آنها نمی گذارد. با این حال، گمانه زنی در مورد سلتیک یا در مورد سلتیک، برنامه ریزی برای چیزهای اجتناب ناپذیر نباید ضرری داشته باشد. این نتیجه موفقیت است. باشگاه‌هایی که به یک مدیر برای راه‌اندازی مجدد نگرش‌ها، یک تیم بازی، تاکتیک‌ها و چشم‌انداز نقل و انتقالات نیاز دارند، به مجموعه کارهای پستکوگلو توجه خواهند کرد. سلتیک نباید بازی پایانی برای بازیکنان یا مدیرانی باشد که آرزوی بهترین شدن را دارند.

Postecoglou بی تقصیر نیست. رکورد اروپایی او بسیار تلخ است. ناتوانی یا عدم تمایل به ارائه مسیری قابل مشاهده برای بازیکنان جوان در یک آکادمی بزرگ سلتیک مایوس کننده است. ضعف عمومی لیگ برتر اسکاتلند را نمی توان نادیده گرفت. رنجرز که در زمان تقسیم 33 بازی لیگ در رده دوم قرار داشت، با 26 امتیاز و 47 گل اختلاف نسبت به آبردین رتبه سوم داشت.

فقط این است که در اینجا و اکنون، نکات دستوری به عنوان بی ربط رد می شوند. سلتیک و پستکوگلو همچنان یک ازدواج ساخته شده در بهشت ​​هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …