کمیسر پلیس کوئینزلند به مراقبان هشدار می دهد | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کمیسر پلیس کوئینزلند هشدار داده است که اگر نیروهای هوشیار در پاسخ به جنایات جوانان همچنان قانون را در دست بگیرند، ممکن است عواقب مرگباری در پی داشته باشد.

کاتارینا کارول پس از آن صحبت می کرد که یک گروه 30 نفری روز یکشنبه پس از انتشار پستی در شبکه های اجتماعی که دو نوجوان ساکن را به فعالیت های مجرمانه متهم کردند، خانه ای را در راکهمپتون محاصره کردند.

کمیسر گفت که منتظر است در مورد اینکه آیا اتهامی علیه افرادی که در صحنه حضور داشتند که بر اساس اطلاعات نادرست عمل می کردند، پیگیری می شود یا خیر، توضیح داده شود.

او گفت: “موارد موجود در رسانه های اجتماعی حدس و گمان محض است.”

«آنچه ما داریم گروهی از مردم برای این موضوع به خانه‌های مردم می‌روند و اطلاعات اشتباه است.

“خیلی مراقب باش. چیزی که در نهایت به آن خواهیم رسید یک مرگ است. ما قبلاً آن را دیده بودیم. آنچه در رسانه‌های اجتماعی می‌بینید مدرک نیست و افرادی که این را تغذیه می‌کنند، مهارت، دانش یا اطلاعاتی را که پلیس در انجام وظایف خود دارد، ندارند.»

کارول به فشار ناشی از رفتار هوشیارانه بر منابع پلیس، پس از حضور دیواری از افسران برای ایستادن بین جمعیت خشمگین و خانه راکهمپتون اشاره کرد.

«شما به تعداد پلیسی که دیروز آنجا بودند نگاه کردید، بهتر است وقت خود را صرف تحقیق کنند [the alleged crimes] خودشان و کار کردن در جامعه.»

پلیس کوئینزلند بارها نسبت به هوشیاری هشدار داده است و افسران محلی به مردم محلی توومبا و تاونزویل نسبت به چنین رفتاری هشدار داده اند.

کارول گفت که مرگ جنیفر بورد، که گفته می شود توسط مردی درگیر یک تعقیب و گریز “هشیارانه” کشته شد، عواقب “ویرانگر” در دست گرفتن قانون را نشان داد.

آناستاسیا پالاسزوک، نخست‌وزیر ایالت، از ساکنان کوئینزلند خواست که به پلیس اجازه دهند «وظایف خود» را انجام دهند.

پالاسزوک که از او خواسته شد این رفتار هوشیارانه را محکوم کند، تنها گفت که “بسیار نگران” است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ما تصدیق می کنیم که مردم در جامعه محلی خود احساسات بسیار قوی در مورد این موضوع دارند، اما پلیسی وجود دارد که در زمین حضور دارد، که برای خدمت به جامعه و در واقع … این مسائل را حل می کند.

“کسی ممکن است صدمه ببیند، ممکن است عواقب غیر قابل پیش بینی داشته باشد …

ما باید به پلیس اجازه دهیم کار خود را انجام دهد.»

رهبر اپوزیسیون، دیوید کریسافولی، خواستار مقابله با هوشیاری شد، اما گفت که او این رفتار را محکوم نخواهد کرد زیرا “جامعه در نقطه شکست است” و او نمی خواهد “روی شعله های آتش” سوخت.

کراسافولی گفت: «هیچکس نمی‌خواهد هوشیاری را در جامعه ببیند – نقطه پایان، پایان داستان».

چیزی که من می‌خواهم ببینم این است که پلیس بیشتری بتواند کار را انجام دهد و قوانینی برای آنها در نظر گرفته شود تا بتوانند در واقع جامعه را ایمن نگه دارند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …