نرم افزار جدید Samsung Galaxy Watch از خواب بهتر پشتیبانی می کند

به گزارش دپارتمان اخبار پزشکی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سامسونگ الکترونیکس، غول فناوری کره جنوبی، آخرین ساعت One UI 5 را با ویژگی جدیدی که از خواب با کیفیت پشتیبانی می کند، معرفی کرده است.

در مورد چیست

جدیدترین نرم افزار دستگاه های Galaxy Watch دارای سه ویژگی جدید مرتبط با خواب است. ابتدا، Sleep Insights UI امتیاز خواب کاربر را از استراحت شب قبل، همراه با معیارهای مرتبط، از جمله مراحل خواب، ساعات خروپف، و سطح اکسیژن خون، ارائه می‌کند.

دوم، ویژگی آموزش خواب به کاربران کمک می کند تا عادات خواب خود را پیگیری کنند. از داده های خواب یک هفته ای و یک نظرسنجی برای ایجاد بینش در مورد هشت نوع خواب استفاده می کند.

در نهایت، به جای نور LED سبز، به سنسورهای مادون قرمز تغییر می کند تا به حداقل رساندن حواس پرتی ناشی از نور در هنگام خواب کمک کند. این ویژگی مکمل SmartThings و Sleep Mode در گلکسی واچ است که به محض اینکه کاربر به خواب رفته است، فوراً کار می کند. اولی به کاربران اجازه می‌دهد دستگاه‌های متصل خود را خاموش کنند و دومی اعلان‌ها را قطع می‌کند و صفحه‌نمایش تلفن همراه و ساعت کاربر را کم‌نور می‌کند.

جدا از این پیشرفت‌های مربوط به خواب در ساعت گلکسی، سامسونگ منطقه ضربان قلب شخصی‌سازی شده را نیز منتشر کرد که قابلیت‌های فیزیکی کاربر را تجزیه و تحلیل می‌کند و سطوح شدت تمرین بهینه را تنظیم می‌کند و ویژگی‌های SOS و تشخیص سقوط را به‌روزرسانی می‌کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، ساعت One UI 5 برای عرضه اولیه در اواخر سال جاری در سری آتی گلکسی واچ برنامه ریزی شده است.

چرا مهم است

سامسونگ در بیانیه ای اعلام کرد که معتقد است دستیابی به اهداف سلامتی با خواب با کیفیت شروع می شود. هان پاک، معاون و رئیس بخش سلامت دیجیتال سامسونگ الکترونیکس، گفت: “سامسونگ به ارائه یک تجربه جامع سلامت و توانمندسازی کاربران برای رسیدن به اهداف سلامتی خود اختصاص دارد. اکنون بیش از هر زمان دیگری، ما معتقدیم که این کار با داشتن یک خواب خوب شبانه آغاز می شود.” .

سامسونگ در ارائه ویژگی‌های جدید مرتبط با خواب در گلکسی واچ، سه عنصر کلیدی را برای خواب بهتر شناسایی کرد: درک الگوهای خواب شخصی، ایجاد عادات سالم و ایجاد محیطی مناسب برای خواب. One UI 5 Watch، گفته شد، تمام این عناصر را ارائه می دهد.

عکس فوری بازار

در سراسر آسیا و اقیانوسیه، نوآوری هایی در مورد سلامت خواب وجود دارد که هدف آنها ترویج خواب بهتر و تشخیص بداهه اختلالات خواب است.

استارتاپ فناوری سلامت Enerjoy در هنگ کنگ چند سال پیش تشخیص خروپف را به برنامه ردیاب خواب موبایل خود اضافه کرد. ShutEye برای کمک به کاربران در درک الگوهای خواب خود.

در استرالیا، محققان موسسه ترنر برای مغز و سلامت روانی دانشگاه موناش این اپلیکیشن موبایل را توسعه دادند SleepSync برای کمک به تنظیم چرخه خواب و بیداری برای کارگران شیفت بیمارستان، با در نظر گرفتن تقویم کاری و شخصی و سوابق زمان خواب/بیداری و خلق و خوی آنها.

در همین حال، استارت‌آپ هانی‌نپس کره جنوبی از هوش مصنوعی برای دستیابی به این هدف استفاده کرده است SOMNUM، که می تواند به طور خودکار قرائت های پلی سومنوگرافی را ارائه دهد و زمان تشخیص اختلالات خواب را از سه تا چهار ساعت معمول به کمتر از پنج دقیقه کاهش دهد.

سال گذشته، شرکت استرالیایی ResApp مجوز 510 (k) FDA ایالات متحده را برای برنامه غربالگری آپنه خواب تلفن همراه خود دریافت کرد. SleepCheckRx. این برنامه که برای استفاده در خانه توسط بزرگسالان در نظر گرفته شده است، با تجزیه و تحلیل صداهای تنفس و خروپف ضبط شده از طریق تلفن، اختلالات خواب را بررسی می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت خبری آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …