خطای فنی نیکولا جوکیچ پس از درگیری با ایشبیا مالک سانز در جریان بازی | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

نیکولا جوکیچ، ستاره دنور ناگتس، عصر یکشنبه پس از درگیری با مت ایشبیا، مالک فینیکس سانز در جریان دیدار پلی آف تیم هایشان، با خطای فنی مواجه شد.

در کوارتر دوم، جاش اوکوگی، گارد سانز در حالی که توپ را تعقیب می کرد، به صندلی ها برخورد کرد. ایشبیا توپ را گرفت و جوکیچ سعی کرد توپ را پس بگیرد. مدت کوتاهی پس از بازگشت توپ به روی صندلی ها، جوکیچ و ایشبیا با هم تماس گرفتند. قابل پیش بینی بود که جوکیچ 6 فوت 11 اینچی و 285 پوندی از این کشمکش بهتر شد و ایشبیا به عقب کوبید. مشخص نبود که آیا جوکیچ ایشبیا را به وضوح می دید یا حتی از کیست او آگاه بود.

مسئولان قبل از ارزیابی فنی جوکیچ برای دقایقی با یکدیگر مشورت کردند.

ایشبیا 43 ساله مدیر عامل میلیاردر شرکت وام مسکن United Wholesale Mortgage است. او بسکتبال را در ایالت میشیگان به صورت پیاده روی بازی کرد و در آنجا یک عنوان ملی کسب کرد. در فوریه، او Suns و Phoenix Mercury از WNBA را به مبلغ 4 میلیارد دلار از رابرت سارور خرید، که رژیم او درگیر جنجال شد. این خرید بزرگترین خرید برای یک تیم NBA در تاریخ بود و 3.3 میلیارد دلاری که جو تسای برای بروکلین نتز و مرکز بارکلیز در سال 2019 پرداخت کرد را تحت الشعاع قرار داد.

ایشبیا پس از تکمیل خرید خود گفت: “بسکتبال هسته اصلی زندگی من است، از دوران دبیرستانم به عنوان بازیکن تا افتخار بازی برای مربی ایزو و کسب عنوان ملی در دانشگاه ایالتی میشیگان.”

جوکیچ دو بار MVP NBA است و در سن 28 سالگی یکی از بهترین بازیکنان اروپایی لیگ در تمام دوران به حساب می آید. این اتفاق نتوانست عملکرد جوکیچ را خنک کند – او در نیمه اول 24 امتیاز به دست آورد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …