کاهش پرداخت هزینه تک فرزندی از 8 به 14 با معکوس کردن سیاست دولت گیلارد | رفاه

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

والدین مجرد اکنون تا زمانی که فرزندشان 14 ساله شود، مبالغ اضافی دریافت خواهند کرد، زیرا دولت در تلاش است تا حرکت بحث برانگیز دوران گیلارد را که والدین را به سمت نرخ های رفاهی پایین تر سوق داده بود، پس بزند.

محدودیت سنی کودکان برای پرداخت والدین (مجرد) از 8 سال فعلی افزایش می یابد و به گروه – مادران مجرد – 176.90 دلار اضافی در هر دو هفته می دهد.

نخست‌وزیر آنتونی آلبانیز روز دوشنبه گفت: «من از نزدیک می‌دانم بزرگ شدن با یک مادر مجرد که این کار سخت را انجام می‌دهد چگونه است و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که فرزندان خانواده‌های تک والدی بهترین فرصت‌ها را در زندگی دارند».

ما می خواهیم از والدین مجرد مراقبت کنیم زیرا می دانیم که نقشی که آنها در تربیت فرزندان خود دارند برای آنها اولویت دارد و آنها مستحق حمایت بیشتری هستند.”

از سپتامبر، والدین تا زمانی که کوچکترین فرزندشان 14 ساله نشود، به مبلغ کمتری از حقوق جویای کار تعلق نخواهند گرفت. این تغییر به این معنی است که آنها برای مدت طولانی تری، مبلغ بالاتری برای والدین (مجرد) 922.10 دلار در هر دو هفته دریافت خواهند کرد.

این تغییر تا حدی، اما نه به طور کامل، تصمیم دولت هاوارد در سال 2006 را مبنی بر انتقال سن قطعی از 16 به 8 سال معکوس می کند. این تغییر به وجود آمد، به طوری که والدینی که از ژوئیه 2006 پرداخت می کردند، همچنان پرداخت افزایش یافته را دریافت می کردند تا زمانی که فرزندشان روشن شود. 16; اما تصمیم دولت کارگری جولیا گیلارد در سال 2012 به ترتیبات پدربزرگ پایان داد و ده ها هزار والدین را به پرداخت حقوق بیکاری سوق داد.

تغییر برای افزایش سن قطع برای مدتی به عنوان یک معیار هزینه زندگی علامت گذاری شده بود. گروه های حمایت از والدین خواستار بازگرداندن سن قطع به 16 سال شده بودند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در پرث، پس از بازگشت از لندن به استرالیا، آلبانیز گفت که دولت انتظار دارد این تغییر از 20 سپتامبر اعمال شود. او گفت که این اصلاحات تا سال 2026-2027 1.9 میلیارد دلار هزینه داشته است.

نخست وزیر از سن تعیین شده 14 سال دفاع کرد.

او در بیانیه‌ای گفت: «در سن ۱۴ سالگی، بچه‌ها معمولاً وارد دبیرستان شده‌اند و نیاز به نظارت کمتری از سوی والدین دارند، و والدین مجرد در موقعیت بسیار قوی‌تری برای انجام کار با حقوق هستند».

بیش از 90 درصد دریافت کنندگان پرداخت ارتقا یافته، مادران مجرد، بخشی از حداقل 57000 مراقب مجرد خواهند بود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

تعهدات متقابل برای دریافت پرداخت باقی خواهد ماند، که به گفته دولت تشویقی برای والدین برای یافتن کار یا تحصیل خواهد بود.

«بودجه ما تماماً برای کمک به خانواده‌ها برای مقابله با فشارهای مالی روزمره است و در عین حال امنیت اقتصادی بیشتری را برای آنها در دراز مدت ایجاد می‌کند. این تغییر این حمایت را به برخی از خانواده هایی که بیشتر به آن نیاز دارند، گسترش می دهد.

در پست های منتشر شده در توییتر، آلبانیز گفت که این موضوع “مسئله ای است که به قلب من نزدیک است.” نخست وزیر توسط مادر مجردش با حقوق بازنشستگی بزرگ شد.

«بزرگ شدن، از نزدیک مشکلات والدین مجرد را دیدم. آنها برای ایجاد تعادل بین مسئولیت‌های خانوادگی و مالی فداکاری زیادی می‌کنند.»

«این تغییر تا زمانی که فرزندانشان در دبیرستان مستقر شوند و در موقعیت قوی‌تری برای انجام کار با دستمزد بیشتر قرار بگیرند، حمایت می‌کند. این تفاوت بزرگی برای ده‌ها هزار مادر، پدر و کودک در سراسر استرالیا ایجاد خواهد کرد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …