پس از کشته شدن مرد Tasered و دو سگ در لندن با غرفه های ماموران ملاقات کرد | پلیس کلانشهر

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس متروپولیتن پس از اینکه یک مظنون تاسرد شد و دو سگ در مقابل دیدگان شاهدان فریاد می زدند از افسران خود دفاع کرد.

فیلم منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که افسران در حال تعقیب مردی هستند که دو سگ را روی یک کانال کوتاه در امتداد کانالی در لایم‌هاوس در شرق لندن، بعد از ظهر یکشنبه نگه داشته است. به نظر می‌رسید که وضعیت داغ شده باشد، زیرا مرد به زمین کشیده شد و حیوانات با شلیک گلوله کشته شدند.

پلیس در توضیح این حادثه گفت که افسران “وظیفه دارند قبل از ایجاد هر گونه جراحت بیشتر در صورت لزوم اقدام کنند”. در بیانیه ای، این نیرو گفت: «پلیس درست بعد از ساعت 5 بعدازظهر یکشنبه 7 مه به زنی که توسط یک سگ در جاده تجاری، E14 مورد حمله قرار گرفت، فراخوانده شد.

افسران در محل حضور یافتند، جایی که رفتار پرخاشگرانه دو سگ نگران کننده بود و آنها را تهدید بزرگی می کرد. مردی در رابطه با این حادثه به دلیل داشتن سگی که به طور خطرناکی از کنترل خارج شده بود و جرایم ضرب و شتم دستگیر شد.

او در بازداشتگاه پلیس قرار گرفته است. یک تیزر توسط پلیس ترخیص شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: هیچ فردی به بیمارستان منتقل نشده است. هر دو سگ در محل حادثه توسط پلیس نابود شدند.

«این هرگز برای هیچ افسری تصمیم آسانی نیست، اما پلیس موظف است قبل از ایجاد هر گونه آسیب بیشتر، در صورت لزوم اقدام کند. اداره استانداردهای حرفه ای Met شرایط حادثه را بررسی خواهد کرد.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …