بر اثر واژگونی قایق در ایالت کرالای هند دست کم 21 نفر کشته شدند | هند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

مقامات محلی هند اعلام کردند که در پی واژگونی یک قایق توریستی دو طبقه در ایالت کرالا در جنوب هند، دست کم 21 نفر غرق شدند.

عبدالنظر، ناظر کوچک پلیس منطقه مالاپورام، گفت که قایق، که گمان می رود بیش از 30 نفر را حمل می کرد، در شهر ساحلی تنور به دلیل شلوغی بیش از حد شهر واژگون شد.

وی گفت: حدود 10 مسافر در بیمارستان های مختلف تحت مداوا هستند.

وی عبدالهیمان، وزیر ماهیگیری و توسعه بندر کرالا، به خبرنگاران گفت، تعداد کشته‌ها احتمالاً افزایش می‌یابد زیرا قایق در آب گل آلود گیر کرده بود و برای نجات افراد گرفتار در داخل آن بیرون کشیده می‌شد.

او گفت که بیشتر قربانیان کودکان در تعطیلات مدرسه بودند. خبرگزاری PTI گزارش داد که چهار نفر در وضعیت وخیم به بیمارستان منتقل شدند.

بازماندگان به رسانه های محلی گفتند که بسیاری از مسافران جلیقه نجات به تن نداشتند.

سخنگوی اداره مدیریت بلایای ایالت کرالا گفت که این حادثه در منطقه مالاپورام حدود ساعت 7 عصر روز یکشنبه به وقت محلی رخ داد و تیمی از نیروهای ملی واکنش در بلایا در محل حضور داشتند.

نارندرا مودی، نخست وزیر هند در توییتی نوشت: «از تلفات جانی ناشی از حادثه ناگوار قایق در مالاپورام، کرالا، دردناک هستم.

با خبرگزاری فرانسه

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …