اوباش اطراف خانه راکهمپتون توسط پلیس در میان تنش ها بر سر جنایت جوانان مسدود شد | کوئینزلند

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

گروهی متشکل از 30 نفر روز یکشنبه خانه ای را در شهر راکهمپتون در مرکز کوئینزلند محاصره کردند، پس از آن که مجموعه ای از نظرات خشمگین آنلاین به سمت دو جوان بومی که گمان می رود در آن خانه زندگی می کنند، ارسال شد.

این حادثه در بحبوحه تشدید تنش‌ها در کوئینزلند در مورد جنایات جوانان، نگرانی‌های جدیدی را در مورد فعالیت‌های سازمان‌یافته هوشیار برانگیخته است.

تورین اوبراین، کاندیدای سابق یک ملت، نام و عکس این دو جوان را که گمان می‌رود نوجوانان باشند، در فیس‌بوک منتشر کرد و از مردم محلی خواست تا روز یکشنبه در این ملک حضور یابند که نشان می‌دهد این جوانان مسئول فعالیت‌های مجرمانه اخیر هستند.

هنگامی که آنها رسیدند، برخی از اعضای گروه یکی از سرنشینان را در حالی که از حیاط خلوت فرار می کردند تعقیب کردند. پلیس خیلی زود وارد شد و بیرون نگهبانی داد.

اوبراین در یک پست فیسبوکی که جوانان را شناسایی می کرد، اعلام کرد که قصد دارد “برود و دیدار کند … فقط به آنها اطلاع دهید که ما به اندازه کافی غذا خورده ایم”.

O’Brien نوشت: “به بیان ساده … هر چه بیشتر به این اطراف بپردازید، بیشتر متوجه می شوید.” و به دنبال آن یک شکلک مشت.

فیلم این رویارویی که در یک صفحه خصوصی فیس بوک که آبان نیوز استرالیا ترجیح داده نامش را فاش نکند منتشر شده است، شامل اظهار نظر اعضای اوباش به پلیس است.

یک نفر نظری می دهد که نشان می دهد سرنشینان “به دلیل سیاه بودن” محافظت می شوند. یکی دیگر از پلیس می‌خواهد که «به ما اجازه بدهند که به آنها رسیدگی کنیم».

یکی از اعضای جمعیت می گوید: «آنها نمی توانند همه ما را دستگیر کنند… دستبند کافی نیست.

آبان نیوز استرالیا یکشنبه شب تلاش کرد با اوبراین تماس بگیرد.

پلیس در بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقات در مورد این حادثه ادامه دارد.

پلیس گفت: «افرادی که سعی می‌کنند امور را به دست خود بگیرند، می‌توانند هر سلاحی را به سمت خود بچرخانند و ممکن است با آسیب مواجه شوند یا در برخی موارد ممکن است خود با رجوع قانونی بسته به اقداماتشان مواجه شوند.»

این حادثه در بحبوحه تشدید تنش‌ها در سایر نقاط کوئینزلند در مورد جنایات جوانان و افزایش نگرانی در مورد فعالیت‌های هوشیارانه که متوجه کودکان می‌شود، رخ داد.

آبان نیوز استرالیا در ماه فوریه فاش کرد که پس از ادعای نادرست گزارش‌های رسانه‌ها، کودکان در یک خانه مراقبت‌های مسکونی در بخش جداگانه‌ای از کوئینزلند در رسانه‌های اجتماعی مورد تهدید مرگ قرار می‌گیرند – از جمله درخواست از همسایه‌ها برای “حمله کردن به خانه” و “آویز کردن هر کسی که داخل آن است”. این محل یک خانه نیمه راه برای مجرمان جوان بود.

پست‌های حذف‌شده فیس‌بوک توسط اعضای جامعه شامل پست‌هایی بود که از فناوری نقشه حرارتی برای نشان دادن حرکات کودکان و دیگران، از جمله افراد دارای معلولیت و سایر افراد آسیب‌پذیر جدی، در مراکز مراقبتی متعلق به همان موسسه خیریه استفاده می‌کند.

پلیس بر این باور است که نیروهای بیدار مسئول آتش زدن یک خانه در ساحل سان شاین بوده اند که به حمله ای جدی مرتبط با سه دختر 12 تا 14 ساله مرتبط است.

رئیس سازمان اوج حمایت از کودکان در کوئینزلند نگرانی خود را مبنی بر اینکه تفسیر رسانه‌های اخیر که جرایم جوانان را به خانه‌های مراقبت مسکونی این ایالت مرتبط می‌کند، «نادرست و خطرناک» است، ابراز کرده است که به طور بالقوه کودکان و کارگران آسیب‌پذیر را در معرض خطر قرار می‌دهد.

گزارش‌های رسانه‌ها در روز شنبه در مورد یک خانه مراقبت‌های مسکونی در ماری‌بورو از این مرکز به عنوان «خانه جهنمی جوانان» یاد می‌کنند و ادعا می‌کنند که توسط یک پسر 13 ساله متهم به ایجاد یک تصادف مرگبار که منجر به کشته شدن سه نفر شد، «مکرر» آن را انجام می‌داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

یک داستان شامل نقشه ای بود که حومه شهرها را شناسایی می کرد که خانه های مراقبت مسکونی در آن قرار داشتند.

بروس ساندرز، نماینده ایالتی مریبورو، گفته است که می‌خواهد خانه‌های مراقبت‌های مسکونی تعطیل شوند یا توسط کارگران اصلاح‌کننده تصرف شوند.

تام آلسوپ، مدیر اجرایی PeakCare Queensland، گفت که خانه‌های مراقبت مسکونی عمدتاً کودکانی را در خود جای داده‌اند که به دلیل ناتوانی‌ها نیازهای حمایتی پیچیده‌ای دارند، یا افرادی که آزار و اذیت و ضربه را تجربه کرده‌اند.

«هر گونه استنباط مبنی بر اینکه این خانه‌ها مملو از «بمب‌های ساعتی» هستند یا اینکه همگی باید توسط دادگستری جوانان یا خدمات اصلاحی اداره شوند، صدها کودک را که چاره‌ای جز این ندارند که خانه‌های مراقبت‌های مسکونی را خانه‌شان بخوانند، عمیقا ناراحت‌کننده است.» آلسوپ گفت.

آنها آنجا هستند زیرا در خانه برای آنها امن نیست، والدینی ندارند که مایل و قادر به مراقبت از آنها باشد و هیچ گزینه مناسب دیگری ندارند.

استنباط اینکه همه کودکان تحت مراقبت های اقامتی مجرمان جوان هستند نه تنها اشتباه است، بلکه برای آن دسته از کودکان و مراقبانی که از آنها حمایت می کنند خطرناک است.

آلسوپ گفت که سقوط ماریبورو “یک تراژدی ویرانگر” بود.

افکار مردم در سراسر کوئینزلند با کسانی است که در این زمان آسیب دیده اند. من به شدت موافقم که ما باید کودکان را در قبال رفتارهایشان پاسخگو بدانیم به نحوی که کارآمد باشد و جوامع شایسته ایمن نگهداشتن باشند.

«خشم موجه جامعه نسبت به اقلیت کوچکی از جوانانی که گفته می‌شود در حین مراقبت مرتکب تخلف شده‌اند، نباید به آزار و اذیت همه جوانان تحت مراقبت تبدیل شود.»

آلسوپ گفت که حدود 1600 کودک در کوئینزلند در مراکز اقامتی نگهداری می‌شوند که تقریباً دو برابر پنج سال پیش و بیشتر از سایر ایالت‌ها و مناطق است. او گفت که کوئینزلند به شدت به مراقبین خانواده محور و حمایت بیشتر از مراقبین خویشاوند نیاز دارد.

در حالی که ما نباید تأثیرات ویرانگر را برای کسانی که قربانی جنایات جوانان شده اند فراموش کنیم یا بهانه کنیم، به عنوان یک جامعه باید به یاد داشته باشیم که کودکان تحت مراقبت نیز قربانی هستند.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …