کیرستن سینما، سناتور آریزونا قول داد هرگز به حزب جمهوری خواه نپیوندد | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سناتور آمریکایی کیرستن سینما پس از تغییر وابستگی حزبی خود از دموکرات به مستقل در اواخر سال گذشته، قول داده است که هرگز به حزب جمهوری خواه نپیوندد.

سناتور آریزونا در مصاحبه ای که روز یکشنبه از شبکه سی بی اس Face the Nation پخش شد، گفت که با سیستم سیاسی دو حزبی این کشور “کاملا” تمام شده است.

مجری برنامه، مارگارت برنان، پرسید: “حالا که شما یک استقلالی هستید، هرگز جمهوریخواه نخواهید شد؟”

سينما كه پس از اقدامات قانونگذاري گذشته كه خصمانه با دستور كار دمكرات ها بوده است، متهم به جمهوري خواه بودنش شده است، گفت: “نه.” او افزود: “شما از یک مهمانی شکسته به مهمانی دیگر نمی روید.”

سینما در توضیح این مطلب گفت: آریزونا یکی از ایالت هایی است که بالاترین سطح استقلال را در کشور دارد. ما دولتی از مردمی هستیم که اغلب به سمت طبلی که به ما آموزش داده می شود، راهپیمایی نمی کنیم، درست است. بنابراین بسیاری از ما به طور منظم در یک جعبه یا جعبه دیگر قرار نمی گیریم. و من فکر می کنم چالشی که ما در حال حاضر در گفتمان سیاسی خود داریم این است که مردم به تنهایی فکر کنند.»

ماه گذشته گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه سینما در حال آماده شدن برای نامزدی مجدد برای انتخابات سال 2024 به عنوان یک مستقل پس از رسیدن به دفتر خود به عنوان نامزد دموکرات در سال 2018 بود.

این گزارش ها پس از آن منتشر شد که سیما در ماه دسامبر وابستگی حزبی خود را از دموکرات به مستقل تغییر داد. او این تغییر را تقریباً بلافاصله پس از اینکه دموکرات‌ها و مستقل‌هایی که با آنها جمع می‌شوند، اکثریت 51-49 را در سنا به دست آوردند، اعلام کرد.

سینما در آن زمان در بیانیه ای گفت: «من به تعداد فزاینده ای از آریزونا پیوستم که با اعلام استقلال خود از سیستم حزبی شکسته در واشنگتن، سیاست حزبی را رد می کنند.

علی‌رغم گزارش‌هایی درباره برنامه‌های انتخاباتی‌اش، خود سینما در این زمینه سخت‌گیرانه صحبت کرده است.

برنان در مصاحبه ای که روز یکشنبه پخش شد به سینما گفت: «به نظر می رسد که شما یک … دوره دوم می خواهید. سينما پاسخ داد: امروز براي صحبت در مورد انتخابات اينجا نيستم.

برنان پاسخ داد: “چرا مردم را حدس می زنند؟”

سینما گفت: می‌خواهم روی کاری که انجام می‌دهم متمرکز بمانم. امیدوارم افرادی که امروز اینجا هستند بگویند که پیشرفت، حل چالش‌ها، و ارائه نتایج چقدر برای من اهمیت دارد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

«به همین دلیل است که من هر روز بیدار می شوم و سر کار می روم. من هر روز بلند نمی شوم و سر کار نمی روم تا مردم بگویند آیا او دوباره می دود یا نه؟ این فقط دغدغه من نیست.»

سينما در دوره اول خود به عنوان سناتور اغلب از ابتكارات قانونگذاري مختلفي كه كاخ سفيد جو بايدن از جمله حمايت از حقوق راي ارائه كرده بود، خودداري كرده است. این خشم مترقیان، بسیاری از همکاران و حامیان رئیس جمهور دموکرات را برانگیخت.

با این حال، سینما اظهار داشته است که علیرغم تغییر وابستگی حزبی‌اش، رابطه کاری با کاخ سفید – به‌ویژه در مورد قانون اصلاحات مهاجرتی دارد.

این هفته چندین بار با کاخ سفید صحبت کردم. من مطمئن هستم که اگر بتوانیم طرحی قابل اجرا داشته باشیم که از حمایت بیش از 60 سناتور در سنای ایالات متحده برخوردار باشد، من مطمئن هستم که رئیس جمهور بایدن از آن حمایت خواهد کرد. من احساس اعتماد به نفس دارم.»

پیگیری سینما برای یک دوره دیگر در سنا به عنوان یک مستقل می تواند به معنای رقابت سه جانبه برای کرسی او در آریزونا باشد. نماینده دموکرات مجلس نمایندگان ایالات متحده، روبن گالیگو، 43 ساله، به عنوان نامزد معرفی شده است و نامزد ناموفق جمهوری خواه برای فرمانداری سال 2022، کاری لیک، 53 ساله، گفته است که در حال بررسی نامزدی است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …