لیگ یک: پلیموث قهرمانی را به دست آورد، شیک به پلی آف رفت و کمبریج بیدار بماند | لیگ یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیموث با پیروزی 3-1 قهرمان لیگ یک را قطعی کرد پورت ویل در روز پایانی آرگیل فصل را با سه امتیاز اختلاف با رتبه دوم به پایان رساند ایپسویچ، که در بازی با تساوی 2-2 متوقف شدند فلیت وود، همانطور که آنها از پشت در ویل پارک پیروز شدند و به امتیاز 101 رسیدند.

پلیموث سه دقیقه عقب افتاد و جیمز پلانت میزبان را به ثمر رساند، اما آدام راندل قبل از اینکه جو ادواردز آنها را جلو بیاندازد و فین آزاز یک سومی را اضافه کرد، گل را به تساوی کشاند.

ایپسویچ صدمین و صدمین گل فصل خود را در لیگ به ثمر رساند اما این کافی نبود زیرا جک ماریوت بازیکن سابق آنها دو بار برای میزبان گلزنی کرد.

فردی لاداپو قرن گلزنی را مطرح کرد تا آنها را در دقیقه 49 پیش انداخت. ماریوت 12 دقیقه بعد به تساوی رسید و دوباره بعد از اینکه مارکوس هارنس یک ثانیه برای ایپسویچ گرفت. ناامیدی های ایپسویچ در اواخر به وجود آمد زیرا هری کلارک دو بار در عرض هفت دقیقه کارت قرمز گرفت تا در وقت های تلف شده قرمز شود.

جو ادواردز گل دوم پلیموث را جشن گرفت
جو ادواردز گل دوم پلیموث را در حالی جشن می گیرد که به عنوان قهرمانی پایان می یابد. عکس: فیل اولدهام / شاتر استوک

شهرآورد با شکست 1-0 در مرحله پلی آف از دست رفتند شفیلد ونزدی، اجازه می دهد پیتربورو با پیروزی 2-0 در جایگاه ششم قرار گرفت بارنزلی.

همه چیز برای دربی در اواخر نیمه اول اشتباه شد، زمانی که کاپیتان، کورتیس دیویس، به دلیل خطا روی ماروین جانسون در محوطه جریمه اخراج شد و مایکل اسمیت پنالتی را تبدیل به گل کرد. پیتربورو با گل های جانسون کلارک هریس و جک تیلور در Oakwell به پیروزی رسید و در نیمه نهایی پلی آف مقابل چهارشنبه قرار گرفت.

بارنزلی روبرو خواهد شد بولتونکه با پیروزی 3-2 در مرحله پلی آف آماده شد بریستول روورز. گل شولا شورتایر توسط لوکا هول لغو شد، اما دانیل نلوندولو و آرون مورلی قبل از اینکه جان مارکیز دیرتر یکی را به عقب برگرداند، تروترها را فرماندهی کردند.

کمبریج آینده خود در لیگ یک را با پیروزی 2-0 مقابل پسران زیرزمینی تضمین کردند جنگل سبز. آنها از ژانویه در منطقه سقوط بودند اما در روز پایانی با گل‌های هریسون دانک و سم اسمیت صعود کردند – پیروزی آنها محکوم شد. MK Dons، که با تساوی بدون گل متوقف شدند برتون آلبیون.

سم اسمیت می بیند که برای گل دوم کمبریج، توپ به سمت دروازه می چرخد
سم اسمیت می بیند که توپ به سمت دروازه برای گل دوم کمبریج در حال بالا رفتن از مکان های سقوط است. عکس: آلن والتر/شاتراستاک

مورکامب پس از شکست 3-2 در لیگ دو نیز راهی لیگ دو می شوند اکستر، که از هت تریک جی استنسفیلد مهاجم قرضی فولام الهام گرفته بودند. کول استاکتون اولین بازی استنزفیلد را لغو کرده بود، اما پسر زادگاهش حرف آخر را می زد.

آکرینگتونسقوط او به دسته، اما از نظر ریاضی قبل از شروع بازی قطعی بود، علیرغم پیروزی 2-1 در بازی برگشت تایید شد. آکسفورد، که با دو امتیاز زنده ماند. تیم جان کولمن همیشه به یک نوسان گل بسیار غیرمحتمل نیاز داشت، اما در حالی که کورده آددوئین و آرون پرسلی گلزنی کردند تا گل اول بیلی بودین را خنثی کنند، در مبارزه شکست خوردند.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اعتصاب دیرهنگام آلفی می به دست آورد چلتنهام تساوی 2-2 با چارلتون، که دو بار رهبری کرده بود. آیدان کینا بازی افتتاحیه اسکات فریزر را کنسل کرد و جک پین چارلتون را قبل از اینکه می در هنگام مرگ ضربه بزند، جلوتر قرار داد.

اولین پدی لین پورتسموث گل آنها را در خانه به تساوی 2-2 رساند وایکامب. مارلون پک در اواخر نیمه اول گل گارات مک کلیری برای واندررز را خنثی کرد، در حالی که تلاش لین پس از اینکه لوئیس وینگ با یک تلاش تماشایی از راه دور، میهمان را به جلو برد، مورد نیاز بود.

پس از پایان بازی در بخش قبل از شروع بازی های پلی آف، ضربه دقیقه 73 متی ویرچ باعث شد لینکلن پیروزی 1-0 مقابل شروزبری.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …