فرمول یک: Miami GP – زنده | فرمول یک

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

پرز چطور در پایان با این فرصت؟

یک هفته به عقب برگردید تا یک برد بزرگ در باکو …

سپس دیروز، ورشتاپن گرفتار شد که یک چارلز لکلرک تصادف قبل از اینکه مدافع دو دوره قهرمانی بتواند آخرین ضربه خود را برای بهبود زمان خود بزند، مقدماتی را به پایان زودهنگام رساند.

مقدمه

اگر به دنبال تاج‌گذاری‌هایی هستید که با سرعتی ضعیف رخ می‌دهند، ممکن است لازم باشد از اقدامات دیروز در ابی وست‌مینستر راضی باشید.

ماکس ورشتاپن، که قهرمانی بحث برانگیز خود در سال 2021 را با یک دوره غالب در سال 2022 دنبال کرد، دیگر به نظر نمی رسد شرط مطمئنی برای تکمیل هت تریک خود و ادامه مسیری طولانی مدت به سمت رکورد هفت فصل قهرمانی باشد که در حال حاضر توسط مایکل شوماخر و لوئیس همیلتون.

در میان سازندگان، تغییر گارد واقعاً کامل است، و این توضیح می دهد که چرا محتمل ترین غاصب ورشتاپن هم تیمی او در ردبول است. سرخیو پرز، که هفته گذشته در آذربایجان برنده شد و برای مسابقه امروز در اطراف استادیوم هارد راک میامی، که معمولاً خانه دلفین های میامی است، روی قطب نشسته است، اما امروز به عنوان منطقه مرکزی مهمان نوازی برای نمایش جاده ای جهانی فرمول 1 تغییر شکل داده است. برای دریافت این ویدیو را ببینید. گشت و گذار در تمام مناطق تماشاگر

در حالی که پرز در مسیری که برای پاس‌های آسان شناخته شده نیست، در تمام طول مسیر پیشروی می‌کند، ورشتاپن باید از رتبه نهم صعود کند.

می تونست بدتر باشه. همیلتون سیزدهم را شروع می‌کند و بی‌صبرانه منتظر تیم مرسدس است تا مجموعه‌ای از چرخ‌های رقابتی‌تر را برای او به ارمغان بیاورد.

خاموش شدن چراغ ها: ساعت 3:30 بعد از ظهر محلی، 8:30 بعد از ظهر BST، 5:30 صبح AEST

Beau به زودی اینجا خواهد بود. در همین حال، این است که چگونه تعطیلات آخر هفته تا کنون رخ داده است:

مکس ورشتاپن پس از تنبیه به دلیل اشتباه در راهیابی به گرندپری میامی، با سخت ترین آزمون فصل خود روبرو می شود. مسابقه به شدت می‌خواهد چند آتش‌بازی همراه با نمایش بزرگی باشد که آنقدر مصمم است ارائه کند و قهرمان جهان ردبول اکنون باید کاغذ لمسی آبی را در فلوریدا روشن کند.

از آنجایی که هم تیمی او سرجیو پرز قطبی شد و ورشتاپن تنها در رده نهم قرار گرفت، برتری باریک هلندی با 6 امتیاز نسبت به مکزیکی در روز یکشنبه در معرض خطر واقعی قرار دارد، در مسیری که بازگشت بی‌وقفه هلندی به جلو به دور از تضمین است. هر خطایی شدیدتر مجازات خواهد شد.

با توجه به فرم و پس از قهرمانی غالب در مسابقات قهرمانی جهان در سال گذشته، ورشتاپن انتظار نداشت که در اوایل فصل تحت تعقیب پرز قرار گیرد، با این حال در اتودروم بین المللی میامی، قهرمان جهان ناامید شد، در حالی که پرز قهرمان شد. مزیت – فایده – سود – منفعت.

اگرچه ورشتاپن هم بدشانس بود، اما مجبور شد اولین دویدن داغ خود را در Q3 متوقف کند، پس از اینکه در پیچ های 4 و 5 نامرتب بود، او را تحت فشار قرار داد و پرز دور خود را میخکوب کرد و میله موقت را نگه داشت. .

ورشتاپن در آخرین ضربه خود به یک دویدن کامل نیاز داشت، اما وقتی چارلز لکلرک فراری سقوط کرد و آن را از شش و هفت بیش از حد پخت و به درون موانع رفت، از آن محروم شد.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …