هفت کشته در تگزاس پس از راندن خودرو به جمعیت در خارج از مرکز مهاجران | اخبار آمریکا

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

به گفته مقامات، براونسویل، تگزاس، بر اثر برخورد یک خودرو به جمعیتی در خارج از پناهگاهی که به مهاجران و بی خانمان‌ها خدمات می‌دهد، هفت نفر کشته و حداقل شش نفر زخمی شدند.

دپارتمان پلیس در براونزویل که نزدیک مرز تگزاس با مکزیک است، گفت که خودرو حدود ساعت 8:30 صبح در ایستگاه اتوبوسی در نزدیکی مرکز اوزانام به میان جمعیت رفت. این چهار روز قبل از انقضای برنامه ریزی شده عنوان 42 رخ داد، سیاست دوران کووید-19 که به ماموران گشت مرزی اجازه می دهد تا به سرعت مهاجران را در مرز جنوبی ایالات متحده بیرون کنند.

ستوان پلیس مارتین سندووال به خبرگزاری ولی سنترال گفت که هفت قربانی در محل حادثه جان باختند و چند تن دیگر به سرعت به بیمارستان های مجاور منتقل شدند.

ویدیو فیلم منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد که انبوهی از مردم در محل حادثه حضور دارند در حالی که لباس ها و سایر وسایل شخصی در سراسر جاده پخش شده است. به نظر می رسید که چند نفر از فردی که روی یک منطقه چمن دراز کشیده بود مراقبت می کردند.

سندوال گفت که راننده به اتهام رانندگی بی احتیاطی دستگیر و رزرو شده است. سندووال افزود که احتمالاً اتهامات بیشتری در مورد آنچه که افسران به شدت مشکوک هستند که ممکن است یک اقدام عمدی بوده باشد، تشکیل شود.

دو روز قبل از دستگیری در براونسویل، وزیر امنیت داخلی ایالات متحده، آلخاندرو مایورکاس، گفت که مقامات مهاجرت چند روز قبل از پایان محدودیت های پناهندگی اعمال شده از طریق عنوان 42 در طول همه گیری کووید-19، با شرایط “بسیار چالش برانگیز” در امتداد مرز با مکزیک مواجه شدند.

موجی از مهاجران ونزوئلایی از طریق جنوب تگزاس، به ویژه در منطقه مرزی براونزویل و اطراف آن، طی دو هفته گذشته به دلایلی که مایورکاس نامشخص است، رخ داده است.

روز پنجشنبه، 4000 نفر از حدود 6000 مهاجری که در دره ریو گراند تگزاس در بازداشت مرزی قرار داشتند ونزوئلایی بودند.

این یک داستان در حال توسعه است. برای دریافت جزییات بیشتربعدا دوباره چک کنید.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …