بایدن با آغاز کمپین انتخاباتی مجدد با اعداد تائید تیره و تار مواجه شد

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

بر اساس نظرسنجی جدید واشنگتن پست/ای بی سی نیوز، رأی دهندگان به طور کلی از عملکرد شغلی بایدن ناراضی هستند و با انتخاب مجدد او مخالف هستند – اما آنها گزینه های اصلی جمهوری خواه خود را نیز دوست ندارند، که نشان دهنده عدم ارتباط عمیق بین آنچه آمریکایی ها می خواهند و گزینه های موجود برای آنها

در تطابقات فرضی انتخابات عمومی، آقای بایدن که ماه گذشته مبارزات انتخاباتی مجدد خود را اعلام کرد، از دو نامزد پیشرو در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان یعنی دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق و ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا عقب افتاد. با این حال، هیچ یک از آنها در نظرسنجی The Post از 45 درصد فراتر نرفتند و بسیاری از رای دهندگان گفتند که تصمیم نگرفته اند یا نامزد دیگری را معرفی می کنند.

در رقابت بایدن و ترامپ، 44 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که قطعا یا احتمالاً به آقای ترامپ و 38 درصد به آقای بایدن رأی خواهند داد. در رقابت بایدن و دیسانتیس، 42 درصد گفتند که قطعا یا احتمالاً به آقای دیسانتیس و 37 درصد به آقای بایدن رأی خواهند داد. حاشیه خطا مثبت و منفی 3.5 واحد درصد بود.

همانطور که در نظرسنجی‌ها برای ماه‌ها اتفاق افتاده است، اکثر دموکرات‌ها و رای‌دهندگان متمایل به دموکرات – 58 درصد، با حاشیه خطای مثبت یا منفی 5.5 درصد – گفتند که از حزب می‌خواهند «کسی غیر از» آقای بایدن را در انتخابات معرفی کند. 2024، اگرچه این ترجیح در اصل به این معنی نیست که یک نامزد واقعی وجود دارد که آنها در عمل ترجیح می دهند. روزنامه پست از رای دهندگان درباره رقبای اصلی خود، رابرت اف کندی جونیور و ماریان ویلیامسون سوالی نپرسید، اما آقای بایدن در نظرسنجی های دیگر آنها را با اختلاف زیادی رهبری کرد.

آقای ترامپ در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان بیش از دو برابر آقای دیسانتیس حمایت داشت، اما اکثریت نداشت: بر اساس این نظرسنجی، او 43 درصد و آقای دیسانتیس 20 درصد بودند. هیچ جمهوری خواه دیگری بیش از 2 درصد حمایت نداشت و 27 درصد بلاتکلیف بودند.

از نظر رای دهندگان، اعداد آقای بایدن تیره و تار بودند. میزان محبوبیت او 36 درصد بود و 56 درصد عملکرد شغلی او را ناراضی کردند (از جمله 47 درصد به شدت مخالف بودند). بیش از 60 درصد گفتند که او فاقد سلامت جسمانی و «ظرافت ذهنی» برای انجام کار موثر به عنوان رئیس جمهور است.

آقای ترامپ با این درخواست‌ها بهتر عمل کرد: 64 درصد از رای‌دهندگان گفتند که او به اندازه کافی آمادگی جسمانی دارد و 54 درصد گفتند که او از نظر ذهنی تیز بود. رای دهندگان همچنین گفتند، 54 درصد به 36 درصد، که آقای ترامپ در مدیریت اقتصاد بهتر از آقای بایدن کار کرده است.

رأی دهندگان بیشتر احتمال داشت که آقای بایدن را صادق و قابل اعتماد ببینند (41 درصد) تا اینکه آقای ترامپ را چنین ببینند (33 درصد)، اما هیچ یک از این دو مرد در این جبهه از حمایت اکثریت برخوردار نبودند.

اکثریت رای دهندگان گفتند که آقای ترامپ باید در سه تحقیق با اتهامات جنایی روبرو شود: یکی در رابطه با تلاش هایش برای براندازی انتخابات 2020، دیگری در رابطه با نقش او در حمله 6 ژانویه به ساختمان کنگره، و دیگری در مورد رسیدگی به اسناد طبقه بندی شده. تعداد زیادی، 49 درصد، از اتهاماتی که قبلاً علیه او در پرونده چهارم مربوط به پرداخت های پولی به یک ستاره پورن است، حمایت کردند.

در یکی دیگر از نشانه‌های گسست بین خواسته‌ها و واقعیت سیاسی، اقلیت‌های قابل توجهی از رای‌دهندگان که می‌گفتند آقای بایدن از نظر ذهنی به اندازه کافی تیزبین نیست تا رئیس‌جمهور شود یا اینکه آقای ترامپ مستحق اتهام جنایی است، گفتند که قطعا یا احتمالاً رأی خواهند داد. به هر حال برای یکی از آنها

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …