وینسنت کمپانی با امضای قرارداد پنج ساله با برنلی به گمانه زنی ها پایان داد برنلی

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وینسنت کمپانی ظاهرا با امضای قراردادی پنج ساله جدید با برنلی، به گمانه زنی ها در مورد سرمربیگری او در تاتنهام یا چلسی در فصل آینده پایان داد.

مدافع سابق منچسترسیتی ظاهراً علاقه دو باشگاه لندنی را به خود جلب کرده است، زیرا در اولین فصل مربیگری خود در تورف مور، کار بسیار خوبی انجام داده است. برنلی به عنوان قهرمان چمپیونشیپ با ارائه فوتبالی عالی در طول فصل، صعود خود را به لیگ برتر تضمین کرد.

کمپانی که قرارداد جدیدش تا سال 2028 اعتبار دارد، گفت: “برنلی و ترف مور از همان ابتدا احساس خوبی داشتند – بنابراین عقد قرارداد برای پنج سال آینده نیز درست است.” و همچنان مشتاقانه منتظر آینده و کار بهتر کردن برنلی با هر قدم باشیم.»

آلن پیس، رئیس برنلی گفت: ما خوشحالیم که وینسنت قرارداد جدیدی امضا کرده است. او برای اینکه چگونه همه ما می بینیم باشگاه فوتبال برنلی در حال پیشرفت است، مناسب است. یک رهبر فوق‌العاده که استانداردهای بالاتری را تعیین می‌کند و باشگاه ما را به سطوحی می‌رساند که همه ما می‌خواهیم به آن برسیم.”

اگر برنلی در آخرین بازی فصل دوشنبه کاردیف را شکست دهد، می تواند 100 امتیاز کسب کند – بالاترین آمار در تاریخ 140 ساله باشگاه.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …