Annemiek van Vleuten پیروزی مقابل Demi Vollering در Vuelta Femenina | دوچرخه سواري

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

آنمیک ون ولوتن، قهرمان جهان، در روز پایانی La Vuelta Femenina مجبور شد همه چیز را برای چسبیدن به پیراهن قرمز رهبر در حالی که با 9 ثانیه پیشی گرفتن از دمی ولرینگ به پیروزی رسید، می داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

ولرینگ که روز شنبه عصبانی شد وقتی احساس کرد که هموطن هلندی‌اش ون ولوتن از یک استراحت در طبیعت استفاده کرد و در بادهای متقابل حمله کرد و قرمز را ربود، پس از حذف ون ولوتن در نیمه راه فینال حیرت‌انگیز مدعی برد مرحله در پایان قله لاگوس د کووادونگا شد. بالا رفتن.

اما برای غلبه بر برتری 71 ثانیه ای ون ولوتن با لباس قرمز کافی نبود زیرا قهرمان جهان در راه رسیدن به خط پایان پوشیده از ابر مبارزه کرد و سوم شد.

سوارکار ایتالیایی گایا رئالینی، افشاگر این مسابقه، سعی کرده بود ولرینگ را تا خط دنبال کند و اگرچه او دیرتر از این مسابقه کنار رفت، اما مقام دوم او در آن روز کافی بود تا در مجموع سوم شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …