اندی موری با پیروزی در اکس آن پروونس، اولین عنوان از سال 2019 را به دست آورد اندی موری

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اندی موری با پیروزی در رویداد ATP Challenger در اکس آن پروونس، اولین عنوان خود را از اکتبر 2019 به دست آورد. این اسکاتلندی که با لگن فلزی بازی می‌کند، آخرین بار سه سال و نیم پیش در آنتورپ پیروز شد و اگرچه این یک تورنمنت درجه دوم است، او به این موفقیت اعتماد به نفس پیش از مسابقات آزاد فرانسه افتخار می‌کند.

پس از عبور از بازیکنان پایین رتبه فرانسوی در مسیر رسیدن به فینال، استانداردها بالا رفت و او خوب ظاهر شد و تامی پل شماره 17 جهان از ایالات متحده را 2-6، 6-1، 6-2 شکست داد و عنوان قهرمانی را بالای سر برد. با انجام این کار، او بازگشت خود را به 50 تیم برتر رتبه بندی و اولین برد در سطح تور چلنجر به مدت 18 سال تضمین می کند.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

به نظر می رسید که ممکن است پس از شروع ضعیفی که باعث شد او در چهار بازی اول مسابقه شکست بخورد تا پل، بازیکن نیمه نهایی اوپن استرالیا در اوایل سال جاری، مزیت را از دست بدهد. این بازیکن 25 ساله آمریکایی تا ست اول پیش رفت، اما به همان اندازه که موری به میدان آمد خوب بود.

اسکاتلندی با پیروزی در پنج گیم اول ست دوم، شامل دو بریک سرویس، جدول را برگرداند و خیلی زود به تساوی رسید. موری، هشت روز قبل از تولد 36 سالگی‌اش، در اولین بازی تصمیم‌گیر شکست خورد و به عقب نگاه نکرد، زیرا شکست دوم برتری او را تثبیت کرد و به او اجازه داد تا عنوانی به یاد ماندنی را ثبت کند.

موری پس از خروج زودهنگام از اوپن مادرید، یک وایلد کارت دیرهنگام در تورنمنت گرفت و اکنون تصمیم خواهد گرفت که به رم برود یا استراحت کند و برای مسابقات آزاد فرانسه که از 22 می آغاز می شود، آماده شود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …