عیاشی های سلطنتی برای کنسرت تاج گذاری پر ستاره به ویندزور می آیند | تاجگذاری شاه چارلز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

ده ها هزار نفر در ویندزور فرود آمدند تا ستارگانی که برای اجرای کنسرت تاج گذاری پادشاه آماده شده بودند.

این مراسم در محوطه قلعه ویندزور با حضور پادشاه و ملکه تازه تاجگذاری شده و سایر اعضای خانواده سلطنتی برگزار خواهد شد.

کاخ کنزینگتون گفته است که شاهزاده ولز در طول مهمانی روی صحنه رفته و سخنرانی خواهد کرد.

پیش از این، او و پرنسس ولز برای خوشامدگویی به کنسرت‌کنندگانی که از قبل در امتداد پیاده‌روی طولانی ویندزور در صف ایستاده بودند، ظاهر شدند. این زوج در حالی که با هم دست می دادند و با اهل عیاشی صحبت می کردند لبخند می زدند.

کاخ باکینگهام اولین بیانیه عمومی را از زمان تاجگذاری چارلز و کامیلا صادر کرد و سخنگوی آن گفت که آنها از جشن های شنبه “عمیقاً تحت تاثیر قرار گرفتند”.

اعلیحضرت از وقایع دیروز عمیقاً متاثر شدند و از همه کسانی که کمک کردند تا این مناسبت با شکوه تبدیل شود – و بسیاری که در لندن و مناطق دیگر حمایت خود را به این تعداد نشان دادند عمیقاً سپاسگزارم.» او گفت.

حدود 20000 نفر از مردم بلیت‌های کنسرت تاج‌گذاری را که قرار است توسط هیو بونویل، ستاره داونتون ابی و پدینگتون برگزار شود، تهیه کردند و با اجرای Take That، لیونل ریچی، کیتی پری، اولی مورز و نیکول شرزینگر اجرا خواهند شد. عروسک های پوسیکت

پرنسس و شاهزاده ولز در امتداد پیاده روی طولانی خارج از قلعه ویندزور از خیرخواهان استقبال می کنند.
شاهزاده خانم و شاهزاده ولز یکشنبه قبل از کنسرت در امتداد پیاده روی طولانی خارج از قلعه ویندزور از خیرخواهان استقبال می کنند. عکس: کلوداگ کیلکاین/رویترز

آثار کلاسیک از جمله آندره آ بوچلی، باس-باریتون ولزی سر برین ترفل و پیانیست چینی لانگ لانگ نیز در لایحه هستند.

تام کروز، جوآن کالینز، بیر گریلز، تام جونز و اوتی مابوس حرفه‌ای سابق Strictly Come Dancing قرار است از طریق ویدیو ظاهر شوند.

مجموعه ای از طرح های از پیش ضبط شده حقایق کمتر شناخته شده ای را در مورد پادشاه نشان می دهد. در حالی که کنسرت سال گذشته برای جشن پلاتینیوم ملکه فقید با حضور خرس پدینگتون، وینی پو در روز یکشنبه در مرکز صحنه خواهد بود.

خواننده نیجریه ای تیوا ساویج، دی جی پیت تانگ و برنده برنامه استعدادیابی تلویزیونی پیانو، لوسی 13 ساله نیز قرار است اجرا کنند.

در همین حال، استلا مک‌کارتنی، طراح مد، اجرای گفتاری با موضوع حفاظت از محیط زیست را ارائه خواهد کرد که منعکس‌کننده «اشتیاق مشترک او و پادشاه برای پایداری محیط‌زیست» است.

اجرای او بخشی از بخش وسیع‌تری از کنسرت با مضمون طبیعت خواهد بود که شامل اجرای آهنگ دهه 1980 توسط الکسیس فرنچ آهنگساز با روح کلاسیک و زاک آبل خواننده و ترانه‌سرا مستقر در لندن در کنار یک ارکستر خانگی است. گروه و گروه کر

حضور پلیس در ورودی لانگ واک در ویندزور.
حضور پلیس در ورودی لانگ واک در ویندزور. عکس: جفری سواین/شاتراستاک

سونام کاپور، ستاره بالیوودی نیز قرار است اجرای گفتاری را ارائه دهد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

باله سلطنتی، اپرای سلطنتی، کمپانی رویال شکسپیر، کالج سلطنتی موسیقی و کالج سلطنتی هنر برای اولین بار گرد هم می آیند تا یک اجرای منحصر به فرد با حضور بازیگران آموزش جنسی و دکتر هو، انکوتی گاتوا و … نامزد جایزه اولیویه می مک.

کریستی یانگ، مجری سابق دیسک‌های جزیره صحرا، پس از گزارش از استودیویی در کاخ باکینگهام در روز تاجگذاری روز شنبه، پخش زنده ویژه کنسرت را در محوطه قلعه ویندزور گوینده خواهد کرد.

زوئه بال در آخرین لحظه مجبور شد از پوشش کنسرت رادیو بی بی سی انصراف دهد و گفت که او “کاملاً دلش گرفته است”.

در کنسرت در چمن شرقی قلعه، کلارا آمفو مجری تلویزیون و جردن بانجو، عضو گروه رقص دیوراسیتی، در پشت صحنه با هنرمندان صحبت خواهند کرد.

تصاویر رندر شده ای که ماه گذشته منتشر شد نشان داد که این کنسرت دارای صحنه ای به شکل پرچم اتحادیه است که طرفداران آن را به تماشاگران می فرستند. این صحنه همچنین دارای یک صفحه هاله مانند اطراف سقف خواهد بود که به گفته بی بی سی “نماد تاج محافظت از ملت است”.

پخش کننده گفت که همراه با پله های دیوار جانوری در وسط، صحنه سازی چندین سطوح را برای گروه 74 قطعه ای کلاسیک ایجاد کرد – که از زه های ارکستر زهی کنتس وسکس و بخش های بادی چوبی، برنجی و کوبه ای از گروه های موسیقی خانگی تشکیل شده است. تقسیم – ایجاد یک پرچم اتحادیه انتزاعی.

چهار کت واک اضافی وجود دارد که شکل پرچم را نیز تشکیل می دهند، بنابراین طرفداران می توانند اقدامات را از نزدیک ببینند. در پشت صحنه، ارکستر جلوی قلعه می نشیند.

پیش از این روز یکشنبه، کاخ کنزینگتون تصاویری از شاهزاده ویلیام را که در حین آماده سازی پشت صحنه به سمت میکروفون می رود، توییت کرد. صدایی شنیده می شود که می گوید: «باشه، شاهزاده ولز. قبل از اینکه ویلیام به سمت میکروفون برود، زمان تمرین شما فرا رسیده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …