کانلو پس از شکست دادن رایدر در مکزیک به مبارزه بعدی می پردازد – ویدیو | ورزش

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کانلو آلوارز در اولین مبارزه خود از سال 2011 در مکزیک، جان رایدر را در مقابل بیش از 50000 هوادار، با تصمیم متفق القول شکست داد تا شنبه شب قهرمان بلامنازع سوپرمیان وزن شود. آلوارز بینی رقیب انگلیسی را خون کرد و او را زمین زد و با امتیازهای 120-107 روی یک کارت و 118-109 روی دو کارت دیگر به پیروزی رسید. کانلو گفت: “من خیلی به سر او زدم و او پایین نیومد.” من همیشه گفته‌ام، وقتی با من می‌جنگند، 100 درصد خود را می‌دهند. این پیچیده می شود زیرا آنها معمولاً مبارزه زندگی خود را به من می دهند.

رایدر گفت که در دور دوم دچار شکستگی بینی شده است. رایدر می‌گوید: «او احتمالاً بهترین‌هایش را پشت سر گذاشته است، او نتوانست من را به آنجا برساند، او می‌خواست جلوی من را بگیرد و نتوانست این کار را انجام دهد. “بدون مشکل بینی من می توانست کمی متفاوت باشد، چند دور طول کشید تا تنظیم شوم.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …