لیکرز با شکست دادن وریرز سرکش به برتری 2-1 در سری پلی آف NBA | NBA

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

لبرون جیمز در کوارتر اول بازی 3 برای اولین بار در 275 بازی پلی آف رکورددار NBA شوت نکرد و تماشاگران خانگی لس آنجلس لیکرز هر بار که او توپ را پاس می داد، از عدم اطمینان غوغا می کردند. اما جیمز و لیکرزش مدتی طول می‌کشید تا قبل از اینکه گلدن استیت وریرز را گرم کنند.

آنتونی دیویس 25 امتیاز و 13 ریباند داشت، جیمز با شروع آهسته با 21 امتیاز، 8 پاس منجر به گل و 8 ریباند به پایان رسید و لیکرز با پیروزی 127 بر 97 شنبه شب در دور دوم پلی آف خود 2-1 پیش افتاد. .

دی آنجلو راسل در حالی که 21 امتیاز برای لیکرز رتبه هفتم به ثمر رساند، 5 پرتاب سه امتیازی به ثمر رساند. لس آنجلس کنترل را در کوارترهای میانی به دست گرفت و با نتیجه 63-38 از وریرز پیشی گرفت تا بازی 3 را به یک بازی غیرمسابقه تبدیل کند.

جیمز گفت: “ما یکی از بهترین تیم های دفاعی لیگ هستیم، اگر بهترین نباشیم.” برای اینکه ما به پتانسیل خود برسیم، باید در سطح بالایی دفاع کنیم. هیچ تیمی در این لیگ بیشتر از گلدن استیت شما را در این زمینه آزمایش نمی کند، بنابراین ما باید برای آزمایش روی تک تک توپ ها هوشیار باشیم.

جیمز به طرز عجیبی تا پایان کوارتر دوم به توپ شلیک نکرد، با این حال در حالی که لس آنجلس خود را دور می‌کشید، پیشتاز بود. این بازیکن 38 ساله همچنین در چند بازی که سن او را به چالش می‌کشید، یک حرکت چرخشی ماهرانه انجام داد و کمی بعد از اینکه به صف اول هواداران پرید و به‌دنبال انحراف به سکوها دوید، ضربه‌ای را از طرف دیگر مهار کرد. .

جیمز در مورد شروع غیرمعمول خود گفت: “بازی دقیقاً همین طور بود.” “من نمی خواستم آن را مجبور کنم. فقط اجازه دهید بازی به سراغ من بیاید و در صورت نیاز نقش من را بگذارد.”

استفن کری 23 امتیاز و اندرو ویگینز 16 امتیاز در یک بازی متعفن جمعی برای وریرز به دست آوردند، که 19 توپ را انجام داد و هرگز در نیمه دوم هیچ پاسخی به لیکرز نداد. گلدن استیت 13 به 44 روی پرتاب سه امتیازی رفت – در حالی که بازی هنوز رقابتی بود، فقط 10 گل زد – پس از زدن 21 در هر دو بازی اول سری در سانفرانسیسکو.

کری گفت: “شما نمی توانید با چیزهایی که نمی توانید کنترل کنید، حواس شما پرت شود.” به همان اندازه که ناامید کننده است، این آزمایشی است که هر تیمی باید در طول سریال پشت سر بگذارد و تا جایی که می توانیم جلوی آن چیزها را بگیریم. ما واضح است که می دانیم چه کسی هستیم و چه توانایی هایی داریم، همه چیزهایی که همیشه بعد از شکست می گوییم.

بازی 4 دوشنبه شب در لس آنجلس است.

در بازی دیگر شنبه، دفاع – که هنوز هم اصلی ترین بازی میامی هیت است – از راه رسید و آنها را دو برد از سفری دیگر به فینال کنفرانس شرق دور کرد.

جیمی باتلر از رگ به رگ شدن مچ پای راست خود بازگشت و 28 امتیاز به دست آورد، مکس استروس 19 امتیاز اضافه کرد و هیت با نتیجه 105-86 از نیویورک نیکس پیش افتاد تا در سری نیمه نهایی شرق خود با نتیجه 2-1 پیش بیفتد.

اریک اسپولسترا، مربی تیم هیت، گفت: «این در مورد چگونگی رقابت در سطح بسیار بالا است. “آنچه برای آن بازی لازم است تا بتوانیم برنده شویم.”

به همان اندازه که شوت هیت ضعیف بود، نیکس بدتر بود – 34 درصد از زمین، 20 درصد از محدوده سه نقطه، 46 درصد از ناحیه محدود اطراف رینگ.

تام تیبودو، مربی نیکز، گفت: «ما نمی‌توانستیم زودتر توقف کنیم، بنابراین نمی‌توانیم سطل‌های آسانی داشته باشیم. بنابراین، ما بهای آن را پرداختیم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …