شاهزاده هری به سرعت از تاجگذاری پادشاه چارلز خارج شد و به لس آنجلس بازگشت | شاهزاده هری

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شاهزاده هری در ساعات کوچک صبح امروز پس از ترک مراسم تاجگذاری پدرش در حالی که جشن های تاجگذاری پدرش در اوج بود، به لس آنجلس فرود آمد و در آخرین ساعات تولد پسرش آرچی به زمان بازگشت.

به گزارش PA Media که گزارش داد مهمانداران بریتیش ایرویز تایید کردند که هری در این پرواز بوده است، دوک ساسکس حدود ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت محلی (3:30 صبح بریتانیا) در فرودگاه بین المللی لس آنجلس به زمین نشست. جزئیات سفر او

خانه خانوادگی او در مونتسیتو، کالیفرنیا، حداقل دو ساعت با فرودگاه فاصله دارد. شاهزاده آرچی روز شنبه چهار ساله شد و گزارش شده است که این روز را با مادرش، دوشس ساسکس، در ملک آنها در نزدیکی سانتا باربارا گذرانده است. او دعوت به تاجگذاری شاه چارلز سوم را رد کرد.

هری در یک سفر پروازی، روز جمعه وارد بریتانیا شد و صبح شنبه با کت و شلوار و کراوات تیره صبح، مدال های افغانستان و جشن سالگرد خود را به کت و شلوارش، و ستاره سلطنتی ویکتوریا و تزئین گردنش را به تنهایی از راهرو ابی وست مینستر طی کرد. . او بین پرنسس الکساندرا و جک بروکسبانک، شوهر پرنسس یوژنی، دو ردیف پشت سر برادر بزرگترش، شاهزاده ولز، نشسته بود.

چیدمان صندلی به این معنی بود که دوک کنت، دوک گلاستر و جیمز، ارل وسکس، پسر برادر پادشاه، دوک ادینبورگ، روی نیمکت مقابل او قرار گرفتند.

در طول مراسم، در حالی که جماعت به ادای احترام به پادشاه می‌پرداختند، هری به همراه سایر اعضای خانواده سلطنتی در اطرافش دیده شد که این جمله را به زبان می‌آورد: «خدایا شاه چارلز را حفظ کن. زنده باد شاه چارلز باشد که پادشاه همیشه زنده بماند.»

در ژانویه، هری در مورد روابط تیره‌شده با خانواده‌اش گفت: «دوست دارم پدرم را پس بگیرم، دوست دارم برادرم را برگردانم.»

او تقریباً به محض پایان مراسم صومعه را ترک کرد و به تنهایی سوار ماشین منتظر شد و به سمت فرودگاه حرکت کرد. این بدان معنی بود که او برای فینال روز در بالکن کاخ باکینگهام ظاهر نشد، زیرا فلش‌های قرمز اوج گرفتند، و کاخ قبلاً تأیید کرده بود که او هیچ نقش رسمی در این رویداد نداشته است.

هری بارها و علناً با خانواده‌اش درگیر شده است، از جمله با ادعاهایی که در خاطرات اخیرش، Spare، از حمله فیزیکی برادرش، ویلیام، شاهزاده کنونی ولز، رنج می‌برد، زیرا رابطه آنها به دلیل ازدواج شاهزاده جوانتر با مگان از هم پاشیده شد. مارکل. او همچنین خانواده را به “سطح عظیمی از تعصب ناخودآگاه” متهم کرد و گفت که “عنصر نژادی” نیاز به محافظت از همسرش در برابر حملات مطبوعاتی را درک نکرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …