تام هریسون سرمربی جدید اسکرام انگلیس برای جام جهانی انتخاب شد | تیم اتحادیه راگبی انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

استیو بورثویک پس از نهایی کردن کادر مربیگری خود برای جام جهانی آینده، تام هریسون را به عنوان سرمربی جدید اسکرام انگلیس معرفی کرد.

هریسون به دنبال ریچارد ویگلسورث و آلد والترز در پیوستن به تیم انگلیس از لستر خواهد بود و قرار است در 1 ژوئن کار خود را آغاز کند.

Wigglesworth استراتژی مربیگری حمله و ضربه زدن را با رئیس قدرت و آمادگی والترز هدایت خواهد کرد. تونی روکز، سرمربی تیم های هفت گانه مردان انگلیس به عنوان مربی تماسی و مهارتی فعالیت خواهد کرد و کوین سینفیلد به عنوان مربی دفاع ادامه خواهد داد.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

بورثویک گفت: “من بسیار خوشحالم که تیم مربیگری انگلیس را برای جام جهانی راگبی تایید می کنم.” “تام یک مربی عالی است و در زمینه ای که برای ما به عنوان یک تیم اساسی خواهد بود، تاثیر واقعی خواهد داشت. اسکرام لستر در سراسر اروپا مشهور است و تام نقش اصلی را در این موفقیت ایفا کرده است. من به او اعتماد کامل دارم و بسیار خوشحالم که به انگلیس خواهد پیوست.

تونی سابقه زیادی در Sevens دارد و یک مربی باتجربه و متخصص در زمینه تماس و مهارت است. تاکید بر مهارت های فردی بخش مهمی از کار ما خواهد بود. با کار کردن در کنار او در کمپین 2019، می دانم که او چه مربی خوبی است و واقعا به تیم کمک خواهد کرد.

ریچارد سابقه ثابتی به عنوان بازیکن و مربی بازیکن دارد و می توانید ببینید که او به عنوان سرمربی لستر تایگرز در چند ماه گذشته چه کار عالی انجام داده است. او در جام‌های جهانی بازی کرده است و تجربه مربیگری در سال 2019 دارد و خواسته‌های منحصربه‌فرد مسابقات و حمایتی که بازیکنان نیاز دارند را درک می‌کند.

جام جهانی از روز جمعه 8 سپتامبر با دیدار فرانسه میزبان و نیوزلند آغاز می شود. انگلیس روز بعد مبارزات خود را مقابل آرژانتین آغاز می کند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …