کریکت شهرستانی: یورکشایر – گلامورگان، اسکس – ساری و موارد دیگر – زنده | کریکت

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

اتفاقات کلیدی

جمع بندی روز شنبه

رسیدن مارنس لابوشاگن به بهترین فرم برای هیجان‌انگیز کردن بن استوکس و برندون مک‌کالوم خبری نیست، اما برای کسانی که پوشش دیوار به دیوار از گل مریم و تاج را عوض کردند تا پایین‌شان را روی صندلی‌های سطلی آبی رنگ در لیدز بیاورند، جایزه‌ای عالی بود.

سام نورث ایست که 66 بازی کرد، در بخش زیادی از روز از فاصله 22 یاردی منظره ای عالی داشت و اینینگ 170 لابوشاگن را غیرمعمول نامید. گلامورگان در برابر یورکشایر “گاهی اوقات تقریبا مضحک”. و این بود. شروعی آهسته – او در 11 سالگی کنار گذاشته شد – به یک دوره از اختراع و دقت تبدیل شد، زیرا او مچ دست خود را تکان می داد، می رقصید و می رقصید، جارو می زد و برعکس می چرخید، و بدون اشتباه، شکاف ها را در زمین های مستاصل یورکشایر پیدا می کرد. Dom Bess تونکینگ خاصی انجام داد، 10 اور او برای 76 انجام شد، با یک توپ به مدت شش توپ در جایگاه های زیر پاویون.

حتی لابوشاگن آماده بود تا بپذیرد که همه چیز شروع به آواز خواندن کرده است. «تا آن دوره‌ها احساس نمی‌کردم که با هم جمع شده باشد. من چند درایو مستقیم خوب، چند درایو کاور خوب و یک تلنگر خوب از طریق میدویک زدم. این احتمالاً بیشترین احساس تعادل در چین بوده است، احساس می‌کردم وضعیت سرم در نقطه‌ای خوب است، مسیر خفاش به خوبی پایین می‌آید.

برای من بازی به بازی بازی به بازی و تلاش برای ایجاد آن شتابی است که به مسابقات قهرمانی تست جهانی و خاکستر منجر می‌شود.»

گلامورگان درست قبل از خوردن چای اعلام کرد، زیرا بیلی روت به 50 سالگی رسید، و یورکشایر را به 492 درجه عالی برای تعقیب تبدیل کرد. باران هر گونه سرخ شدن زودرس را نجات داد، در حالی که Labuschagne، بت زن شماره 1 آزمون جهان، با امتیازهای متوالی 64، 65 و 170، تأیید کرد که احتمالاً استیو اسمیت از ساسکس، شماره 3 جهان، یک تماس عصرانه برای او دریافت خواهد کرد.

کریکت برای طرفداران رنج کشیده یورکشایر که دستگاه های تلویزیونی خود را کنار گذاشته بودند، یک متحد کننده بود. جنیفر ماشدر گفت: “من پرچم هایم را دارم و نوارم روشن است و امشب تماشا خواهم کرد.” اما کریکت حرف اول را می زند، اگر اینجا نبود، در لیگ بردفورد حضور داشتیم.

دوست خوب او شلیا واترورث در حالی که آنها برای گذراندن روز با هم آماده می شدند، گفت: “اگر تمام روز می ریزد، ترجیح می دهم سنجاق هایی به چشمانم بچسبانم تا مراسم تاج گذاری را تماشا کنم.”

در Taunton، تام کوهلر-کادمور با شش شناور از اولین توپ خود در روز به صد خود رسید و یک 130 روان را تکمیل کرد. سامرست; در حالی که جیمز ریو، که فصلش شروع به خروش کرده است، به عدد 89 رسید. جک وایت پنج ویکت داشت، زیرا سامرست، با دویدن های سراسیمه، 157 اینینگ برتری داشت. نورث همپتون شایرضربه هزينه‌برانگيز دست حسن آزاد مانع از بازنشستگي او شد.

هوا داد ناتینگهام شایر یک دست یاری دوستانه در پل ترنت، اما رویاهای آن را خراب کرد لنکاویجاش بوهانون و جورج بالدرسون. پس از گلزنی آزادانه در صبح، باران آنها را در چشم قرن های خود مجبور کرد. پس از چهار ساعت و نیم استراحت، آنها بازگشتند و هر دو به سرعت در دهه نود بیرون آمدند، قبل از اینکه چترها دوباره بلند شوند. اولی استون انگلیسی که دوران حرفه‌ای‌اش به دلیل مصدومیت همراه بود، نتوانست 15مین بازی خود را به پایان برساند و زمین را ترک کرد.

باران بازی‌های نیو رود و ساوتهمپتون را از بین برد، جایی که اد بارنارد از وارویک شایر در سال 91 سرگردان شد و تنها برای 28 توپ در چلمزفورد وقت وجود داشت – ناامیدی بیشتر برای اسکس که در این فصل 458 اور از دست داده اند. دربی شایر وقت داشت که یک امتیاز جایزه ضربه زدن را بگیرد و قبل از بارندگی اعلام کند، و تلاش‌هایی را که به دلیل از کار افتادن موقت لکه‌زن زمین‌گیر مختل شده بود، از بین برد.

مصاحبه ای زیبا با اولی پوپ به کورن فلکس خود را همراهی کنید:

امتیازات روی درها

چلمسفورد: اسکس 314 و 24-0 مقابل ساری 240

کاسه رز: همپشایر 229 در مقابل وارویک 364-5 بازی رها شده برای روز بدون توپ کاسه

پل ترنت: Nottinghamshire 249 v Lancashire 214 and 219-4

تاونتون: سامرست 412 مقابل نورثهمپتون 255 و 66-1

بخش دو

زمین شهرستان: دربی شایر 350-7 دسامبر مقابل لسترشر 122

راه جدید: Worcestershire 264 and 34-1 v Sussex 373 بازی رها شده برای روز بدون بال بولد

هدینگلی: Yorkshire 106 v Glamorgan 245 و 352-4 دسامبر rain Yorkshire برای برنده شدن به 492 نیاز دارد

مقدمه

صبح بخیر! روز پایانی است از این گرد بارانی آسمان در بالای هیدگلی ابری است، اما پیش‌بینی در همه جا بهتر است – این خلاصه‌ای از اداره هواشناسی: بارش باقیمانده یا نم نم نم نم باران در شرق تا بعد از ظهر صاف تا رگبارهای شدید پراکنده است. بسیاری از مناطق دیگر با طلسم های آفتابی خشک می شوند.

یورکشایر کار بزرگی در دست دارد تا روز بعد از 170 باشکوه مارنس لابوشاگن، لسترشایر در کانتی گراوند را از بین ببرند. ممکن است در پل ترنت، سامرست در بالای تاونتون، و ساسکس در نیو رود آتش بازی برگزار شود – به خصوص اگر اولی رابینسون زخمی شده و آماده دویدن است. در جاهای دیگر، در چلمزفورد و رز بول، به نظر می رسد که آب و هوا پیش از قرعه کشی را واسطه کرده است.

من می روم صبحانه پیدا کنم، به زودی برمی گردم.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …