اولی پوپ: “فکر می کنم در دو سال گذشته بازیکن بهتری شده ام” | تیم کریکت انگلیس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

من می خواهم با اولی پوپ اعداد صحبت کنم. بله، ما به آن نقطه تست شماره 3 خواهیم رسید، جایی که او میانگین 41.63 را کسب کرده و در سال گذشته به 75 ضربه می زند.. پس از یک تور کابوس‌آمیز Ashes، او همان بچه‌ای بود که پتانسیل‌هایش به چیزی قابل توجه تبدیل نمی‌شد. اکنون او یکی از اجزای اصلی گفتگوی کاپیتان آینده انگلیس است.

اما از آنجایی که ما در بیضی هستیم، با توجه به میدانی که او بیش از هر میدان دیگری در آن وقت صرف می کند، اجازه دهید با این ارقام شروع کنیم. پس از 35 اینینگ درجه یک در این زمین، ضربه ساری به 11 صد ضربه و 2552 دوش با میانگین ((درام رول) 94.51. بنابراین، اولی، چند وقت یک‌بار به این میانگین فکر می‌کنی وقتی اینجا می‌زنی؟

این جوان 25 ساله می گوید: «هرگز». “این هرگز از ذهن من عبور نمی کند. فکر می‌کنم در یک سال گذشته دیگر نگران آمار نبودم.» آیا او می تواند تسلط خود را در جنوب لندن توضیح دهد؟ “نه واقعا. در گذشته ما روی چند ویکت بسیار مسطح بازی کرده‌ایم و احتمالاً دو یا سه بار پول نقد کرده‌ام.”

اولی پوپ سال گذشته در پل ترنت، قرن خود را در برابر نیوزیلند جشن گرفت.
اولی پوپ سال گذشته در پل ترنت، قرن خود را در برابر نیوزیلند جشن گرفت. عکس: تام جنکینز/آبزرور

اما حتی زمانی که پیست بیضی اخیراً زیباتر به نظر می‌رسد و به انگیزه‌های ساری کمک می‌کند – “ما می‌خواستیم عناوین را ببریم، و شما باید این کار را با گرفتن 20 ویکت در هفته انجام دهید” – پوپ هنوز راهی پیدا کرده است. او به جهش اعتماد دارد، از زمین خارج سریع لذت می برد، و این نیز وجود دارد: “فکر می کنم در دو سال گذشته بازیکن بهتری شده ام.”

خاکستر 2021-22، زمانی که او در دو آزمون حذف شد و سپس برای فینال هوبارت فراخوانده شد، نقطه عطفی بود. من سعی کردم تکنیکم را در اواسط سریال تغییر دهم، که در نهایت زندگی را برایم سخت‌تر کرد، مخصوصاً زمانی که به آن آزمون آخر برگشتم.»

پوپ که توسط پت کامینز به دور پاهایش بولد کرد، پس از یک زدن به سمت آف ساید، پوپ را با 67 ران از شش اینینگ به پایان رساند. من سعی می‌کردم اساساً مردی باشم که اینطور نبودم. و این احتمالاً بدترین چیز برای من در آن زمان بود.»

پوپ روی بازی خود کار کرد و به محض اینکه برندون مک کالوم و بن استوکس شروع به زدن شات ها کردند به یازده بازگشت. نمایش مونتاژ احساس خوب: 10 برد در 12 تست، پوپ همیشه حاضر و چند تن تست در نقش جدید در شماره 3.

او می‌گوید: «اگر کاملاً صادق باشم، این اولین باری بود که احساس می‌کردم می‌توانم در ۳ سالگی، برای انگلستان یا برای ساری ضربه بزنم. احساس می‌کردم بازی‌ای دارم که برای دفاع و رفتنم بعد از سریال Ashes انجام داده بودم، مناسب آن بود.»

در حالی که پوپ در مورد پیشرفت خود در ترک توپ صحبت می کند، این استعداد اوست که او را به طور طبیعی برای انگلیس مناسب می کند. در حالی که او حملات بین المللی مانند جانی بیرستو یا هری بروک را انجام نداده است، عکس های مشخصه هنوز هم اوه و آه را برمی انگیزند. سپس کارت تماس دیگری برای تشریح وجود دارد: پرش او به پایین زمین برای حمله به سریع ها. ماه گذشته، پاپ به‌ویژه سریع بود، زیرا پوپ در پی نبرد 91 با یک اکسپرس 122 بود که در برابر حمله همپشایر که شامل بول‌بازان شجره‌نامه محمد عباس و کایل ابوت بود، بیرون نیامد.

حمله رو به جلو بازتابی از قدرت خود مک کالوم در آن روز دارد، اما تاثیر کلیدی جو روت و صدها بازی او در برابر نیوزیلند در تابستان گذشته لرد است. “داشتم چهره او را تماشا می کردم [Tim] ساوتی، و من می‌گفتم: “روتی چگونه این همه توپ بد به دست می‌آورد؟” دقیقاً به همین دلیل است، زیرا او این کار را انجام می‌داد و از میان ویکت عبور می‌کرد و به بهترین توپ‌های آنها رسید.

گاهی اوقات حرکت به سمت پایین زمین برای کمک به دفاع او در هنگام شکست است. مواقع دیگر، بیشتر یک بیانیه است. برای بچه‌هایی مثل عباس و ابوت، که مدام ضربه‌های طولانی می‌زنند – حدس می‌زنم شما در کریکت بین‌المللی هم این کار را دارید – این راه من برای بازگرداندن فشار به آنها است. من به نوعی به این نتیجه رسیده ام که اگر آنها بهترین توپ خود را در آنجا بزنند، من می توانم بهترین توپ آنها را برای چهار ضربه بزنم.”

پوپ می‌گوید که این منجر به کوتاه شدن بول‌بازها می‌شود و به او اجازه می‌دهد تا بکشد و برش دهد. این نظریه من پشت آن است. این رویکرد مثبتی است که از مک کالوم و استوکس برای دیدن دویدن ها به جای ویکت ها الهام گرفته شده است.

احترام او برای کاپیتان انگلیس کاملاً مشخص است. او هر چه بگوید، 100 درصد از هر مردی در آن رختکن حمایت می‌کند.» وقتی پاپ چند نکته مهم را از سال گذشته برمی‌گزیند، رهبری استوکس بخشی از هر دو داستان است. در مواجهه با یک رگبار توپ کوتاه، بایرستو در جریان تاول 136 خود در برابر نیوزیلند در ناتینگهام دستورات را دنبال می کرد – پوپ می گوید: “استوکسی اینطور بود: “همواره، فقط آن را در میان جمعیت بکارید.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

اولی پوپ و بن استوکس از انگلیس در تابستان گذشته در ورزشگاه اووال بین ویکت مقابل آفریقای جنوبی دویدند.
اولی پوپ و بن استوکس از انگلیس در تابستان گذشته در ورزشگاه اووال بین ویکت مقابل آفریقای جنوبی دویدند. عکس: تام جنکینز/آبزرور

زمانی که نوبت به ساخت بازی آن در راولپندی مقابل پاکستان رسید و اعلام کرد که میزبان را هدف 343 بر روی سطحی بایر قرار می دهد، پوپ ابتدا تردید داشت. ما در آنجا نشسته بودیم به نوعی: واقعا؟ هنوز یک جاده است، این زمین. سپس این فقط شفافیتی بود که استوکسی در ذهن داشت: “ما با توپ جدید به آنها کوتاه می‌آییم، سپس آن را به عقب برگردانیم.” بردن آن، درست قبل از غروب خورشید، یکی از بزرگترین احساساتی بود که در یک زمین داشتم.”

حالا به یک تابستان خاکستر و به امید یک مسابقه هیجان انگیز در پس زمینه یک بازی به سرعت در حال تغییر، با ارتباط فرم طولانی در معرض تهدید. در حالی که به نظر می رسد مردان مک کالوم برای قرار دادن جایگاه نهایی عاجزانه هستند، آیا پوپ نگران آینده کریکت تست است؟ من لزوماً نگران آن نیستم. اما در عین حال متوجه می‌شویم که چه کاری می‌توانیم برای کمک به آن انجام دهیم و حدس می‌زنم، به نوعی، تقریباً بزرگ‌تر از کاری است که فقط به عنوان یک تیم انجام می‌دهیم. ما می خواهیم نسل های جوان تر را تشویق کنیم که بزرگ شوند و کریکت تست بازی کنند.

با پولی که در این لیگ ها در لحظه وجود دارد، این نیز جذاب است، اما دلیلی وجود ندارد که بازیکنان نتوانند هر دو را انجام دهند. به مردی مانند هری بروک نگاه کنید، او فقط برای یک امتیاز رفته است، هر میلیونی باشد و همچنین در کریکت تست آن را در هم می ریزد.”

بازی پنج روزه، برای پاپ، همچنان اوج است. افراد زیادی هستند که هنوز اینطور فکر می کنند و می خواهند کریکت تست بازی کنند.

یک بازی انفرادی علیه ایرلند در ماه آینده اولین کار قبل از Ashes است که در اواخر جولای در Oval به پایان می رسد. با وجود تمام برتری های پوپ، یک قرن آزمایشی در عمارت خودش هنوز در انتظار است. آمار دیگر اهمیتی ندارد، اما این مطمئناً معنایی دارد. او در حالی که با این فکر لبخند می زند، می گوید: «اوه، بله. “این خوب خواهد بود.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …