کانلو آلوارز از جان رایدر شجاع در بازگشت به خانه پر سر و صدای مکزیکی به برتری رسید | بوکس

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

کانلو آلوارز پس از 12 سال غیبت شنبه شب، بازگشت پیروزمندانه ای به خاک مکزیک داشت و تصمیمی گسترده را در برابر جان رایدر خون آلود اما تسلیم ناپذیر گرفت تا با موفقیت از قهرمانی بی چون و چرای خود در وزن 168 پوندی در مقابل تماشاگران شهر زادگاهش دفاع کند.

قهرمان 32 ساله چهار بخش از گوادالاخارا در راند سوم بینی رایدر را شکست، در راند پنجم یک ناک دان سنگین را به ثمر رساند و در مراحل بعدی مجازات را به بار آورد، زیرا شکاف مهارت و کلاس بین وزنه های فوق متوسط ​​به طرز عجیبی آشکار شد. . لندنی بادوام حاضر به کناره گیری نشد و به طرز شگفت انگیزی بهترین لحظات شب خود را در آخرین بازی به تصویر کشید، اما پس از پایان مبارزه روی پای خود در مقابل بیش از 50000 تماشاگر غلتیدن در ورزشگاه آکرون، با شکستی نجیب آور راضی شد.

یکی از داوران کنار رینگ خشن بود که آن را با نتیجه 120-107 به ثمر رساند در حالی که دو نفر دیگر کارت های 118-109 را دادند. (آبان نیوز آن را 117-110 نوشته است.)

رایدر، پنجه جنوبی ایسلینگتون 34 ساله با نام مستعار گوریل، از ابتدا تا انتها به خوبی مبارزه کرد و بهترین عملکرد خود را در برابر قهرمان خسته نشان داد، زمانی که نتیجه بسیار دور از دسترس بود، نتیجه ای تقریبا غیرقابل تصور در پنجمین بازی که به شدت صدمه دیده بود و تقریباً نزدیک بود. شمارش کرد.

آلوارز پس از آن با زبان انگلیسی بسیار بهبود یافته خود گفت: “این یک لحظه تاریخی برای من است.” من خوشحالم که اینجا در کنار مردمم هستم که از ابتدا از من حمایت کردند. من خوشحالم که اینجا هستم و از (اینجا بودن) در کنار مردمم سپاسگزارم.»

آلوارز به طور پیوسته با کوبیدن دست های چپ به بدن از زنگ افتتاحیه فرود آمد، در حالی که فعالیت اندازه گیری شده رایدر از محدوده باعث شد قهرمان در دو راند اول از ترکیب خارج نشود. اما شروع مطمئن بریتانیایی در اوایل سومین بازی ناگهانی متوقف شد، زمانی که دست راست سفت آلوارز دقیقاً روی بینی او منفجر شد، که بلافاصله شروع به نشت خون کرد که هر دو مبارز را در طول دوره‌های درگیری درگیر کرد. آلوارز جسور، که از قدرت رایدر نگران نبود، شروع به پا گذاشتن به جیب کرد، در حالی که به دنبال رایدر بود که دستکشش را به اندازه‌ای بلند کند که نمایش را با دست راست در طبقه بالا ببندد.

ترافیک یک طرفه تا پنجم ادامه پیدا کرد، زمانی که آلوارز یک ترکیب ویرانگر یک و دو را به زمین آورد که دشمنش را روی بوم در امتداد طناب ها انداخت و جمعیت را در خانه 50000 نفری CD Guadalajara طرف لیگ MX به حرکت درآورد، که انتظار می رود میزبانی مسابقات جام جهانی 2026. رایدر با شجاعت در ساعت نه از جای خود بلند شد و به احتمال زیاد از طریق نیروی اراده به ناقوس رسید.

آلوارز در سه راند بعدی به تنبیه خود ادامه داد و رایدر را در موارد متعدد با ضربات ضربه‌ای به سر و وسط تکان داد. اما رقیب هجوم را تحمل کرد، حتی زمانی که در گوشه‌ای از راندها ایستاده بود و در تلاشی ناامیدکننده برای احیای پاهای لاستیکی‌اش بود.

رایدر تقریباً در نهم دوباره زیر یک سری دست راست که با بدترین نیات پرتاب شده بود، پایین رفت، اما به نوعی ایستاده ماند. داور نزدیک به انتهای چارچوب یک گام به جلو برداشت، اما به نظر می‌رسید که بازرسی نزدیک فقط انگیزه رایدر را ایجاد کرد، او به اندازه‌ای پاسخ داد که برای خودش زمان بیشتری بخرد. به چه منظور، با توجه به کج بودن کارت های امتیازی، نامشخص بود.

ناک اوتی که تنها چند راند قبل یک عمل انجام شده به نظر می رسید هرگز محقق نشد. به نظر می رسید آلوارز که به طور فزاینده ای ناامید شده بود در طول سه جلسه پایانی خسته شده بود و به پرتاب دست های راست انفرادی کاهش یافت و در حالی که رایدر شلوغ تر ترکیباتی را روی پاهای جوان زده شلیک کرد. در آن نقطه، نتیجه فراتر از هر شک و تردیدی بود، اما نشان دادن سرسختی، شجاعت و دوام بریتانیایی تحت فشار شدید، مطمئناً منجر به ایجاد فرصت‌های سودآور در حرکت رو به جلو خواهد شد.

آلوارز به رایدر به خاطر یک “جنگجوی بسیار قوی” اعتبار می‌دهد و اضافه می‌کند که موقعیت او به عنوان بزرگترین ستاره بوکس باعث می‌شود که آن را در بین حریفانش آشکار کند.

طبق آمار پانچ کامپوباکس، آلوارز که با 179 ضربه از 459 مشت (39%) در مقایسه با 80 مورد از 457 مشت رایدر (17.5%)، گفت: “او یک مبارز بسیار قوی است، مرد.” وقتی آنها برای همه چیز می روند [all four championship belts]، آن را روشن می کنند. آنها سخت تر از حد معمول می شوند. اما من این را می دانم. من مدت زیادی است که در این موقعیت هستم و می دانم. من به حریفانم احترام می‌گذارم، زیرا می‌دانم که آنها برای همه چیز می‌آیند.»

آلوارز در سال 2022 که استانداردهای استراتوسفری او را تحت تأثیر قرار داده بود وارد مبارزه روز شنبه شد. صعود به وزن برای مبارزه با دیمیتری بیول با اولین شکست او در 9 سال گذشته به پایان رسید، قبل از اینکه او با گنادی گولووکین رنگ باخته به پیروزی بر اساس تعداد در تاریخ سه گانه ای بسنده کرد. سپس یک عمل جراحی طولانی مدت روی دست چپ او انجام شد که به گفته او روز شنبه چند نوبت طول کشید تا احساس طبیعی کند.

“[The left hand] آلوارز گفت: واقعاً احساس خوبی داشتم. “در ابتدا نه. من به چند دور، سه دور نیاز داشتم تا مشت زدن را شروع کنم تا بدانم با دست خوب هستم. اما اکنون می دانم.»

به محض اینکه آلوارز با لوح های برنده طلاکاری شده تاج گذاری کرد، بیول را صدا کرد، مسابقه ای که هر دو مبارز می خواهند، اما ممکن است مذاکرات آن دشوار باشد. آلوارز می‌خواهد مسابقه مجدد در وزن سبک برگزار شود، جایی که او یک ضعیف بزرگ خواهد بود، اما در صورت کوتاهی مجدد، عناوین خود را در وزن‌های فوق‌میانگین WBA، WBC، WBO و IBF حفظ خواهد کرد. بیول اصرار دارد که مبارزه با وزن 168 پوند برگزار شود، وزنی که کانلو در آن بسیار راحت‌تر است، اما به او این فرصت را می‌دهد تا هر چهار کمربند قهرمانی آلوارز در وزن فوق‌العاده میان‌وزن را به دست آورد.

آلوارز گفت: “قوانین یکسان، شرایط یکسان، همه چیز یکسان.” همه می‌دانند که ما خواهان بازی برگشت با بیول هستیم، (اما) اگر مبارزه با بیول رخ ندهد، خواهیم دید. من می توانم با همه بجنگم.»

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …