احساسات بالا در میان کیک تاجگذاری و برش در سلطنتی ترین نقطه بریتانیا | تاجگذاری شاه چارلز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

شیلا بریج از ساعت 6 صبح بیدار شده بود. او صبح را صرف تهیه غذا – کاری مرغ تاج گذاری، کیش تاج گذاری، پیتزا – برای حدود 40 همسایه ای می کرد که به زودی وارد آلاچیق بزرگ اتحادیه بیرون خانه او می شدند.

عجله لحظه آخر به نظر می رسید، اما ساکنان باغ آدلاید هفته ها برای جشن خود برنامه ریزی کرده بودند، از تهیه یک برش مقوایی در اندازه واقعی از چارلز گرفته تا سازماندهی یک مسابقه الماس بر روی تاج و سفارش یک رنگ بنفش. کیک به اندازه ای بزرگ است که کل خیابان را سیر کند.

بریجز می‌گوید: «همه غرق شدند. من به مدت نه سال در اینجا زندگی کرده ام و به عنوان یک خیابان، جامعه بسیار خوبی داریم. ”

بریجز و همسرش آلن، اهل بنفلیت، اسکس، در وسط جایی که ظاهراً طرفدار سلطنت در بریتانیا است، زندگی می‌کنند.

طبق نظرسنجی Focaldata برای UnHerd، در یک نظرسنجی اخیر، 67٪ از مردم در منطقه Castle Point – شامل Benfleet، Canvey Island و Hadleigh – گفتند که فکر می کنند سلطنت “یک چیز خوب” است. در سطح ملی، این رقم 55٪ بود، در حالی که در پایین ترین رتبه بریتانیا، گلاسکو، 37٪ بود، و پس از آن لیورپول با 38٪ قرار داشت.

روی صندوق پستی یک تاپ بافتنی پادشاه چارلز سوم در Castle Point پوشیده شده است.
روی صندوق پستی یک تاپ بافتنی پادشاه چارلز سوم در Castle Point پوشیده شده است. عکس: سوفیا ایوانز/آبزرور

به عنوان یک سلطنت طلب سرسخت، بریجز بخشی از 67 درصد است. “من عاشق خانواده سلطنتی هستم. آنها پول هنگفتی را برای کشور به ارمغان می آورند و من فکر می کنم ما باید آن را جشن بگیریم.» تا بعدازظهر شنبه – پس از تاجگذاری چارلز و کامیلا – او گفت که همه اینها را “بسیار احساسی” یافته است. “من فکر می کنم این عظمت آن است. این فقط شما را می گیرد.»

دیگران در خیابان کمتر احساساتی بودند. ریچارد میلر، 52 ساله، یک مدیر آرشیو موسیقی، گفت که چارلز به نظر یک “مرد خوب” است، اما اعتراف کرد که “اینجا برای نوشیدن مشروب است”. او گفت: “من فکر می کنم مردم دوست دارند دور هم جمع شوند و چیزهایی را جشن بگیرند.”

در سراسر Castle Point، سطوح هیجان به طور مشابه متفاوت بود. برخی از ساکنان این مراسم را با مهمانی های خیابانی جشن گرفتند، اگرچه وب سایت شورای محلی گفت که حدود 30 جشن برای تعطیلات آخر هفته تاج گذاری برنامه ریزی شده است، در حالی که این رقم برای جشن پلاتینی ملکه 77 مورد بود. کلیساها فروش کیک برگزار می کردند در حالی که ساکنان تزئینات را می بافتند تا بالای صندوق پست بنشینند، و شخصی تاجی را روی تپه بیرون ایستگاه بنفلیت رنگ آمیزی کرد.

سایر کسب‌وکارها چای‌های غذای بعد از ظهر تاج‌گذاری را ترتیب دادند در حالی که جراحی دندان بلوط در جزیره کانوی یک صفحه نمایش کامل با کاغذ کاغذی چارلز و برچسب‌هایی ایجاد کرد که در آن نوشته شده بود: «دندان‌پزشکم همیشه به من می‌گفت که به تاج نیاز دارم.»

چلسی دی، مدیر میخانه نان و پنیر در جنوب بنفلیت.
چلسی دی، مدیر میخانه نان و پنیر در بنفلیت جنوبی، که به طور موقت برای تاج گذاری به چارلز و کامیلا تغییر نام داد. عکس: سوفیا ایوانز/آبزرور

در میخانه نان و پنیر در ساوت بنفلیت، که نام خود را موقتاً به چارلز و کامیلا تغییر داد، پس از آن که باران اشتها را برای جشن‌های بیرون از خانه کم کرد، یک صفحه نمایش بزرگ در باغ در رویدادهای صبحگاهی دیده نشد.

اما در داخل، پت کوتس، کارمند بازنشسته خیریه 73 ساله و دخترش اما، 42 ساله، کوکتل می خوردند و رویدادها را تماشا می کردند. کوتس که به افتخار پادشاه یک کوچولو و یک کیش درست کرد، گفت: “ما تمام شکوه و مراسم را دوست داریم.” او فکر می کند چارلز “خوب انجام خواهد داد”. او گفت: “این در مورد مراقبت از افرادی است که بر آنها سلطنت می کنید و واقعاً بهترین کار را برای کشور و مردم خود انجام می دهید.”

کسل پوینت، محل سکونت 89600 نفر در سال 2021، یک منطقه سنتی محافظه‌کاران است که در طول سال‌های بلر برای مدت کوتاهی به حزب کارگر متمایل شد و اکنون بخش قابل‌توجهی از نامزدهای مستقل محلی دارد. بر اساس داده های ONS، میانگین سنی افراد ساکن در این منطقه 45 سال است، در مقایسه با میانگین ملی 40 سال، و بالاترین درصد مالکیت املاک را در انگلیس دارد. همچنین یکی از بزرگترین حامیان برگزیت در این کشور است و سومین رای خروج از اتحادیه اروپا در سال 2016 است.

کوین جانسون، پدر چهار فرزند، 59 ساله، راننده تاکسی، معتقد است که این آمار نشان می دهد که چرا اینقدر طرفدار سلطنت است. «مثل موضوع برگزیت است، اینطور نیست؟ ما بسیار میهن پرست هستیم و به انگلیسی بودن در اینجا افتخار می کنیم. من تمام عمرم را در کانوی زندگی کرده ام و خانواده ام همگی طرفدار سلطنت هستند. من یک دختر دارم که خیلی خوب است. اما او در لندن است. من فکر می کنم که خیلی به آن ربط دارد. فکر می‌کنم مردم اینجا فکر می‌کنند لندن کمی از همه چیز جدا شده است.»

سلطنت طلب سرسخت، پم مارتین، 80 ساله.
پام مارتین، 80 ساله، یک راننده تاکسی و مادربزرگ، سلطنت طلب سرسخت، گفت که نمی تواند کمبود جشن در برخی مناطق را درک کند. عکس: سوفیا ایوانز/آبزرور

همکار تاکسیران پم مارتین، 80 ساله، مادربزرگ چهار فرزندی که 50 سال در این منطقه زندگی می کند، به مناسبت جشن تاج گذاری گوشواره های جک اتحادیه به سر می کرد اما اذعان می کند که جشن ها نسبت به جشن سال گذشته خاموش تر بود. در بعضی جاده ها اصلاً تزئینی وجود نداشت. او در حال رانندگی در امتداد جاده کیلن در تاندرسلی، بنفلیت، گفت: «هیچ روحی اینجا پرچم ندارد. “من واقعا نمی توانم آن را درک کنم.”

شارون گالاگر، 51 ساله، صاحب بوتیک Sha-Lou در نزدیکی ایستگاه بنفلیت، موافق است که دیگران به اندازه جشن های سلطنتی قبلی هیجان زده نیستند، اما می گوید که او هیجان زده است. او مجبور بود روز شنبه کار کند، اما یک لباس قرمز، سفید و آبی خرید که مخصوصاً بپوشد، و جشن ها را با آی پد زیر تیغه تماشا کرد. او می گوید: «این یک فضای خوب است. و من فکر می کنم چارلز فرد خوبی است.

برای مریلین گریفیث 78 ساله، یک کارگر بازنشسته تعاونی که از سال 1970 در بنفلیت زندگی می‌کند، چیزهای مهم‌تری نسبت به مراسم مجلل در جریان بود. او گفت: “من اصلا مخالفی با پادشاه بودن چارلز ندارم، اما واقعاً اهمیتی نمی دهم.”

در لحظه ای که پادشاه تاج گذاری کرد، او در ایستگاه اتوبوس زیر باران ایستاده بود. او می‌گوید: «به تماشای آن فکر می‌کردم، اما مجبور شدم در ساعت 12.15 به صندوق پستی آخرین مجموعه برسم. “به دلیل تعطیلات بانکی تا روز سه‌شنبه دیگری وجود نخواهد داشت.”

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …