با متهم به “طرفداری” با گروه راست افراطی در اعتراض به اقدام ضد درگ ملاقات کرد | حقوق LGBTQ+

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

پلیس متهم شده است که در جریان اعتراضات خشونت‌آمیز به دلیل اجرای درگ در یک میخانه در جنوب لندن، از یک گروه راست‌گرا حمایت کرده است.

شکایتی رسمی در مورد رفتار افسران پلیس متروپولیتن در جریان تظاهراتی که توسط Turning Point UK (TPUK) علیه یک جلسه داستان سرایی توسط درگ ملکه آن دختر در میخانه Honor Oak در لویشم ترتیب داده شده بود، ثبت شده است.

گمان می‌رود که شهردار لویشم، دیمین ایگان، پس از گزارش‌های مربوط به پلیس در تظاهرات TPUK آخر هفته گذشته، نگرانی‌هایی را با Met مطرح کرده است.

علاوه بر این، اعضای شورای شهر لویشم قصد دارند با سوفی لیندن، معاون شهردار لندن در امور پلیس تماس بگیرند تا ادعاهایی مبنی بر اینکه تظاهرکنندگان متقابل در معرض تهاجم پلیس قرار گرفته‌اند، حتی زمانی که حامیان TPUK آنها را تهدید کرده و آنها را ارعاب کرده‌اند، بررسی کنند.

این رویداد آخرین مورد از یک سری اعتراضات «جنگ فرهنگی» توسط گروه‌های راست افراطی و راست‌گرا است که هدف آن رویدادهای داستان‌گویی درگ کوئین است که یکی از رویدادهای اخیر منجر به دستگیری در خارج از گالری هنری تیت بریتانیا شد.

ائتلافی از گروه های راست افراطی به طور فزاینده ای این موضوع را مورد هدف قرار می دهند، از جمله آلترناتیو میهنی نئونازی و گروه منشعب از آن، شبکه ملی گرایان مستقل.

TPUK – که علیه “استبداد ایدئولوژی بیدار” مبارزه می کند – روابط برجسته ای با محافظه کاران دارد. مارکو لونگی، نماینده حزب محافظه کار، به عنوان رئیس افتخاری آن فهرست شده است و لی اندرسون، معاون رئیس حزب، همراه با وزرای سابق، جاکوب ریس-موگ و پریتی پاتل، از این گروه استقبال کردند.

TPUK که در سال 2019 به عنوان شاخه ای از کمپین آمریکایی طرفدار دونالد ترامپ در بریتانیا راه اندازی شد، اعتراض را در خارج از میخانه سازماندهی کرد، زیرا در حال برگزاری رویدادهای داستانی کودکانه بود که توسط نمایش های درگ برگزار می شد. حساب توییتر TPUK اعمال درگ را “آرایشگر” نامیده است. فعالانی که تظاهرات متقابلی را در حمایت از این رویداد سازماندهی کردند، این گونه تلاش ها برای خدشه دار کردن آن را “احمقانه” رد کردند و گفتند که این جلسات داستان سرایی برای والدین و کودکان بدون “محتوای جنسی” است.

یکی از اعضای شورای شهر Lewisham که خواست نامش فاش نشود، ادعا کرد که حامیان TPUK نسبت به تظاهرکنندگان متقابل پرخاشگرانه بودند در حالی که پلیس در مداخله کند بود.

آنها گفتند: «من در جریان پلیس این تظاهرات موارد نگران کننده ای را مشاهده کردم. به معترضان TPUK اجازه داده شد تا به سمت مردم خارج از میخانه رفته و از آنها فیلمبرداری کنند. بعداً چندین افسر، از جمله افسران گروه پشتیبانی ارضی [TSG] یگان‌هایی دیده شدند که به شدت جمعیت را به عقب می راندند و ما گزارش‌هایی از جراحات جدی از جمله ترک‌خوردگی دنده داشته‌ایم.

ایگان گفت: “خانواده ها حق دارند فرزندان خود را به رویدادهایی ببرند که فکر می کنند مناسب هستند و باید به آنها اعتماد کرد تا خودشان قضاوت کنند.”

شاهدان همچنین ادعا می‌کنند که برخی از افسران نشان‌هایی برای حمایت از جنبش «خط آبی نازک» که در ایالات متحده با ناسیونالیسم سفیدپوست همراه است، به همراه افسران دخیل در محاصره کاپیتول هیل به دست داشتند. Met در حال حاضر در حال بررسی پوشیدن چنین نشان هایی است، اما بیان می کند که آنها به عنوان نشان دهنده رفاقت بین افسران پذیرفته شده اند و “نماینده یک هدف، اعتقاد یا خیریه خاص نیستند”.

با این حال، لیز فکت، مدیر مؤسسه روابط نژادی، گفت: «کمیسیون Met [Mark Rowley] می گوید که می خواهد اعتماد جامعه را به پلیس افزایش دهد. او می‌تواند با متوقف کردن افسرانش که یونیفورم‌هایشان را با نشان‌های آبی نازک طراحی می‌کنند، شروع کند – صادرات ایالات متحده اغلب با ملی‌گرایی سفیدپوستان مرتبط است.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

پس از اینکه پلیس آنها را از خارج از مدرسه ابتدایی روبروی بلوط آنر – فضایی که آنها می خواستند از آن محافظت کنند – منتقل کرد، اما سپس به TPUK اجازه داد در آنجا جمع شود، یک شکایت رسمی از شعبه محلی اتحادیه ملی آموزش به فرمانده بخش ارسال شد. در این شکایت، پلیس به “طرفداری” با TPUK متهم شد.

«پلیس گروه کوچک ما را محاصره کرد و به نظر می رسید که با فشارهای زیاد پرخاشگر شده است. یکی از اعضای ما به من گزارش داده است که یک افسر پلیس دستانش را دور گردن او انداخته است.»

آدا کیبل، یک زن محلی که در تظاهرات شرکت کرده بود، گفت: «در اعتراض قبلی، فاشیست ها از حصارهای مدرسه بالا رفته بودند و بنرها و پلاکاردهایی را روی حصار گذاشته بودند. معلمان بیرون آمدند تا نزدیک مدرسه بایستند تا دیگر تکرار نشود.

«افسری آمد و گفت که معلمان در کنار مدرسه خطری برای نظم عمومی هستند. پلیس تهدید کرد که معلمان را می کشد و من دیدم که ماموران با مشت و لگد به مردم می زنند. روی ساق پام از ضربات آنها کبود شده است.»

برای اظهار نظر با Met تماس گرفته شده است.

با TPUK که گفته است هیچ ارتباط رسمی با حزب محافظه کار ندارد نیز تماس گرفته شده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …