DeSantis به آزمایش آب های سال 2024 ادامه می دهد – و حامیان آن بی قرار می شوند

به گزارش دپارتمان اخبارسیاسی پایگاه خبری آبان نیوز ،

وقتی پگی نیکولز شنید که فرماندار فلوریدا، ران دیسانتیس در حال آمدن به این منطقه روستایی ویسکانسین برای جمع‌آوری سرمایه محلی حزب جمهوری‌خواه است، دستگاه دکمه‌سازی خود را بیرون آورد و 10 پین قرمز رنگ «Ron DeSantis 2024» ساخت.

خانم نیکولز که یکی از ساخته های خود را به تن داشت در حالی که منتظر بود آقای دیسانتیس در جمع بیش از 570 نفر سخنرانی کند، گفت: “او باید عجله کند و در مسابقه بپرد.” من آنها را وادار کردم تا او را تشویق کنند.

اما فرماندار، که به تازگی جلسه دو ماهه قانونگذاری فلوریدا را به پایان رساند و هنوز باید به بودجه ایالتی رسیدگی کند، وقت خود را صرف اعلام یک پیشنهاد رسمی می کند.

در حال حاضر، بی میلی آقای دیسانتیس برای اعلام نامزدی خود نشان از چالشی است که او در صورت پیوستن به رقابت علیه رئیس جمهور سابق که حمایت پایه حزبش را حفظ می کند، با آن روبرو خواهد شد. آقای دیسانتیس باید بیابد که چگونه خود را از دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا متمایز کند، بدون اینکه حامیانش را از خود دور کند – این یک مانور سیاسی پیچیده با توجه به اینکه او در اولین انتخابات ریاست جمهوری خود در سال 2018 چقدر خود را به آقای ترامپ نزدیک کرد.

در رویداد شنبه، یک شام کاملاً فروخته شده برای حزب جمهوری خواه در شهرستان ماراتون، آقای دیسانتیس به جای اینکه مستقیماً برای اینکه چرا باید رئیس جمهور شود، به سوابق خود به عنوان فرماندار فلوریدا تمرکز کرد.

آقای دیسانتیس گفت: «در فلوریدا، ما هر روز پیروزی‌های بزرگی به دست می‌آوریم. «یک رهبر اسیر نظرسنجی نیست. یک رهبر از نظرسنجی ها پیشی می گیرد. یک رهبر یک چشم انداز تعیین می کند، آن چشم انداز را اجرا می کند و نتایج را ارائه می دهد.

آقای DeSantis تمام آهنگ های خود را اجرا کرد. او هنگامی که از دکتر آنتونی فائوچی، که رهبری واکنش کشور به همه‌گیری ویروس کرونا را رهبری می‌کرد، مورد تشویق قرار گرفت و گفت که فلوریدا «آزادی را به فاوسیسم» انتخاب کرده است.

انتظار می‌رود آقای دیسانتیس در چند هفته آینده پیشنهاد خود را برای نامزدی جمهوری‌خواهان برای ریاست‌جمهوری اعلام کند و در حال ایجاد یک عملیات سیاسی قوی در تالاهاسی، فلوریدا، استخدام کارمندان کمپین و ملاقات با اهداکنندگان بوده است.

روز شنبه در ویسکانسین، آقای دیسانتیس درگیر نوعی سیاست خرده فروشی بود که گاهی اوقات از آن اجتناب می کند، دست دادن، امضا امضا و سلفی گرفتن. اما او بلافاصله پس از اظهاراتش آنجا را ترک کرد.

سیندی ورنر، یک جمهوری خواه اهل میلواکی که در سال 2022 برای ستوان فرمانداری نامزد شد، گفت: «او بسیار با شخصیت بود. من اصلاً روایت رسانه ها را درک نمی کنم.

نماینده تام تیفانی، که نماینده منطقه هفتم کنگره ویسکانسین است و به عنوان متحد آقای ترامپ دیده می شود، آقای دیسانتیس را معرفی کرد و از انتخاب مجدد او در نوامبر قدردانی کرد.

فرماندار، آقای تیفانی گفت، “در حال نشان دادن نحوه رفتار با بقیه ایالات متحده است.”

اما از آنجایی که آقای دیسانتیس در حاشیه رقابت های ریاست جمهوری باقی می ماند، حتی برخی از حامیان او نیز مضطرب شده اند و علناً از او خواسته اند که اعلام کند. آنها می گویند که اعلامیه ای به آقای دیسانتیس این امکان را می دهد که برای خود به عنوان جمهوری خواه که بهترین پرونده را برای ضرب و شتم بایدن دارد، قاطعانه تر و قوی تر از خود در برابر آقای ترامپ دفاع کند.

حامیان آقای ترامپ قول داده بودند که با حضور آقای دیسانتیس در روچیلد، روستایی که تقریباً دو ساعت در شمال مدیسون قرار دارد، مخالفت کنند. اما تنها تعداد انگشت شماری از مردم در یک تجمع در حمایت از آقای ترامپ در خارج از مرکز همایشی که آقای دیسانتیس در آن سخنرانی می کرد، حاضر شدند. کسانی که در یک غروب سرد و بارانی شرکت کردند، گفتند که آقای دسانتیس با ریشه های مردمی حزب بهایی را برای به چالش کشیدن رئیس جمهور سابق خواهد پرداخت.

دب آلن، جمهوری خواه که 90 دقیقه از اوشکوش تا روچیلد رانندگی کرد، گفت: «ما می خواهیم به دیسانتیس پیامی ارسال کنیم که اینجا کشور ترامپ است. او باید روی فلوریدا تمرکز کند. او باید چهار سال دیگر صبر کند.»

شهرستان‌های روستایی ویسکانسین شمالی و مرکزی اطراف منطقه‌ای که آقای دیسانتیس در آن صحبت می‌کرد، اغلب به عنوان کشور ترامپ شناخته می‌شوند. آقای ترامپ در سال 2016، زمانی که در ویسکانسین پیروز شد، 56 درصد آرا و در سال 2020، زمانی که ایالت به آقای بایدن رسید، کانتی ماراتون را به دست آورد.

اما ویسکانسین همیشه در گوشه آقای ترامپ نبوده است. در انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان در سال 2016، سناتور تد کروز از تگزاس برنده این ایالت شد و به رای‌دهندگان و اهداکنندگان پیشنهاد کرد که می‌توانند گزینه‌ای برای آقای ترامپ انتخاب کنند.

رابین ووس، رئیس جمهوری خواه مجلس ایالتی، که با آقای ترامپ درگیر شده است، در یک مصاحبه تلفنی گفت که آقای دیسانتیس “افزودنی عالی برای رقابت خواهد بود.”

آقای ووس که در ضیافت شام روز شنبه شرکت نکرد و گفت که معتقد است برای تایید این موضوع خیلی زود است، گفت: “او سابقه خوبی دارد.” او در اعتقاداتش پرخاشگر و قاطع است.

تا پایان شب، خانم نیکولز تمام دکمه‌های خود، از جمله دکمه‌ای را که به تن داشت، در شام به دیگران داد که گفتند سخنرانی آقای دیسانتیس آنها را جلب کرده است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …