خدمات حقوقی قلمرو شمالی مجبور به دور زدن زنان در معرض خطر در میان “صخره تامین مالی” است | قلمرو شمالی

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

خدمات حقوقی زنان در قلمرو شمالی، که بالاترین میزان خشونت خانوادگی و جنسی را در این کشور دارد، خواستار اطمینان و حمایت از بودجه فدرال هستند تا درهای خود را در مواجهه با “صخره تامین مالی” باز نگه دارند. .

Caitlin Weatherby-Fell، مدیر اجرایی سرویس حقوقی زنان Top End، گفت که در حال حاضر با حجم کاری فزاینده‌ای مواجه بوده است، به طوری که خشونت خانوادگی و خشونت خانگی 75 درصد پرونده‌های باز آن را تشکیل می‌دهند.

او گفت: “هفته گذشته ما 19 مورد ارجاع را فقط از پلیس دریافت کردیم و این آمار در حال افزایش است.” “به طور معمول ما حدود پنج یا شش ارجاع دریافت می کنیم و بیش از یک سوم از آنها از جوامع دور افتاده بودند.”

این سرویس خدماتی را به برخی از زنان در معرض خطر در کشور ارائه می دهد، با وکلایی که هر دو هفته در چهار پناهگاه زنان در سراسر خدمات خود مستقر هستند، که به منطقه وسیعی از تاپ اند «چهار و نیم برابر ویکتوریا» خدمات ارائه می دهد. “.

اما Weatherby-Fell گفت که نیاز به مراتب بیشتر است. “این باید حداقل هفتگی باشد، اما ما فقط بودجه لازم برای تسهیل آن را هر دو هفته یکبار دریافت کرده‌ایم، بنابراین زنانی که به کمک پناهگاه دسترسی دارند می‌توانند به خدمات حقوقی در محل دسترسی داشته باشند که اطلاعات مربوط به تروما را پشتیبانی می‌کنند.”

Weatherby-Fell گفت که بودجه آن از طریق آژانس ملی بومیان استرالیا پس از 30 ژوئن تضمین نشده است و این باعث ایجاد عدم اطمینان برای خدمات خط مقدم شده است.

او گفت که خدمات حقوقی زنان ملل در کوئینزلند و خدمات حقوقی زنان در نیو ساوت ولز و استرالیای جنوبی نیز با عدم قطعیت بودجه مواجه هستند.

او گفت که سرویس Top End قبلاً برای سال ها با ضرر کار می کرد و برای نزدیک به یک دهه خواستار بودجه بیشتر بود و مجبور شده بود زنان نیازمند را دور بزند.

«به هفتمین فردی که در یک روز خدمت شما را فرا می‌خواند، چه می‌گویید، در حالی که نتوانسته‌اید برای شش نفر اول قرار ملاقات بدهید؟ شما باید بگویید که ظرفیت خود را دارید و شخص دیگری برای مراجعه وجود ندارد [them] به؟”

“این صخره تامین مالی، همه چیز کمی وخیم است و ما در حال حاضر بسیار برزخ هستیم.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

Weatherby-Fell گفت که بودجه فعلی این سرویس 180 هزار دلار است، که تغییر کوچکی است “در طرح کلان چیزها از نظر حصول اطمینان از در دسترس بودن حداقل خدمات برای برخی از آسیب پذیرترین زنان در کشور”.

اپوزیسیون از دولت فدرال می‌خواهد که خدمات حقوقی زنان در قلمرو شمالی را تضمین کند. سوزان لی معاون رهبر اخیراً با خدمات حقوقی زنان کاترین، خدمات حقوقی زنان تاپ اند و خدمات حقوقی زنان استرالیای مرکزی ملاقات کرد.

لی به وزیر بومیان استرالیا، لیندا برنی، نامه نوشت و از دولت فدرال خواست تا بودجه مورد نیاز برای باز نگه داشتن خدمات و ارائه خدمات حیاتی به زنان و کودکان را فراهم کند.

در این نامه آمده است: «این بودجه نه تنها برای اطمینان از دسترسی زنان بومی آسیب‌پذیر به نمایندگی قانونی ضروری است، بلکه سرمایه‌گذاری برای ایمنی برخی از آسیب‌پذیرترین اعضای جامعه قلمرو شمالی است».

من از شما می‌خواهم که اطمینان حاصل کنید که این خدمات فوری و با وضوح در مورد این بودجه حیاتی ارائه می‌شوند.»

سخنگوی بورنی گفت که دولت خدمات حقوقی حمایتی حیاتی در منطقه را که به زنان آسیب‌پذیر ارائه می‌شود به رسمیت می‌شناسد و هفته آینده اطلاعیه‌های بیشتری اعلام خواهد شد.

“اطلاعات بیشتر در مورد ادامه بودجه این خدمات در هفته بودجه در دسترس قرار خواهد گرفت.”

خدمات حقوقی بومیان در سراسر کشور نیز در حال حاضر خواهان کمک فوری 250 میلیون دلاری هستند.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …