سه نفر در شرق لندن با ضربات چاقو در کمتر از هشت ساعت کشته شدند | اخبار انگلستان

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ،

سه نفر در حوادث جداگانه ای در شرق لندن در مدت کمتر از هشت ساعت با ضربات چاقو کشته شدند که تعطیلات آخر هفته بانکی در روز جمعه آغاز شد.

پلیس متأسفانه گفت: تحقیقات درباره قتل پس از مرگ یک جوان 18 ساله و یک مرد 20 ساله آغاز شد، در حالی که کارآگاهان همچنان در حال تعقیب قاتلان یک نوجوان 16 ساله هستند که هنگام خروج از مدرسه در کمین وی قرار گرفت و با چاقو مورد اصابت چاقو قرار گرفت. تا مرگ.

جمعه شب، پس از اینکه دو گروه در نزدیکی ایستگاه متروی داگنهام هیثوی در حال درگیری با قمه بودند، یک نوجوان با ضربات چاقو کشته شد.

پلیس و آمبولانس لندن اندکی قبل از نیمه شب با یک جوان 18 ساله با ضربات چاقو مواجه شدند که با وجود تلاش اورژانس برای نجات وی در محل جان باخت.

مرد دوم با ضربه چاقو به بیمارستان منتقل شد و یک جوان 20 ساله به ظن قتل دستگیر شد و در بازداشت پلیس است.

جیمز شرلی DCI گفت که افکارش با خانواده و دوستان مرد جوان بود.

او گفت: “من می خواهم اطمینان کامل خود را به آنها و جامعه گسترده تر ارائه دهم که علیرغم رویدادهای مهمی که امروز در لندن رخ می دهد، تمرکز تیم من بر آوردن فرد یا افراد مسئول به عدالت است.”

پایتخت به طور استثنایی با تاجگذاری پادشاه چارلز، اعتراض ضد سلطنتی و همچنین عیاشی معمول تعطیلات بانکی مشغول بوده است.

شرلی افزود: «تحقیقات ما با سرعت در حال پیشرفت است و من از همه کسانی که قبلاً با افسران صحبت کرده اند تشکر می کنم. من از هر کسی که تا به حال حاضر نشده است خواهش می کنم که این کار را فوری انجام دهد. همچنین از ساکنان محلی می‌خواهم دوربین‌های دوربین و فیلم‌های زنگ در را برای هر چیز غیرعادی بررسی کنند و آن را در اسرع وقت با ما به اشتراک بگذارند.»

همچنین در روز جمعه، مردی در یک ملک مسکونی در خیابان ماری، هاکنی به ضرب چاقو کشته شد. پلیس در ساعت 11:07 شب جمعه تماس گرفت و مردی را در اواخر 20 سالگی پیدا کرد که در محل حادثه کشته شده بود.

سه نفر به ظن قتل دستگیر شدند. دو مرد یکی 40 ساله و دیگری 50 ساله و یک زن 50 ساله به ظن قتل دستگیر شده اند.

Met روز شنبه گفت که آنها به ایستگاه های پلیس شرق لندن منتقل شدند و در آنجا برای بازجویی باقی مانده اند.

در همین حال، پس از اینکه یک پسر 16 ساله در حین خروج از مدرسه کلمسکوت، والتهامستو، توسط مهاجمانی که به گفته شاهدان عینی منتظر او بودند، زخمی شد، هنوز دستگیری صورت نگرفته است. مدیر مدرسه، سام جونز، در بیانیه ای گفت که این حمله “تاریک ترین روزها” را برای جامعه رقم زد.

بسته شدن جاده ها و محاصره در اطراف محل حادثه همچنان برقرار است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار روز ایران و جهان آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …