برونی پسر لبرون جیمز متعهد شد در کالیفرنیای جنوبی بسکتبال بازی کند | بسکتبال کالج

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

برونی، پسر بزرگ لبرون جیمز، می گوید که در پاییز در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی بسکتبال بازی خواهد کرد.

برونی جیمز به طور ناگهانی تصمیم مورد انتظار خود را روز شنبه در شبکه های اجتماعی اعلام کرد، حدود دو ساعت قبل از اینکه لس آنجلس لیکرز پدرش میزبان گلدن استیت وریرز در بازی 3 سری دور دوم پلی آف آنها باشد.

جیمز 18 ساله درست مانند پدرش یک مک‌دونالدز آمریکایی بود، اما او در میان معدود افراد نخبه بی‌تعهد بسکتبال دبیرستانی بود که به تابستان می‌رفتند. پسر همنام برترین گلزن تاریخ NBA در مدرسه سیرا کانیون در چاتسورث، محله ای بیرونی در حومه لس آنجلس که به دلیل تعلیم پیروان صنایع ورزشی و سرگرمی معروف است، بازی می کرد.

محتوای اینستاگرام مجاز است؟

این مقاله شامل محتوای ارائه شده توسط اینستاگرام است. قبل از بارگیری هر چیزی از شما اجازه می‌خواهیم، ​​زیرا ممکن است از کوکی‌ها و فناوری‌های دیگر استفاده کنند. برای مشاهده این محتوا، روی “مجاز و ادامه” کلیک کنید.

پس از انتخاب نزدیک به خانه ماندن برای کالج، نگهبان 6 فوتی 3 اینچی به فهرست تروجان‌هایی که قبلاً بارگذاری شده‌اند می‌پیوندد که از سومین حضور متوالی مدرسه در مسابقات NCAA تحت مربیگری اندی انفیلد می‌آید.

چندین بازیکن کلیدی تیم فصل گذشته در حال بازگشت هستند که تیتر آن بوگی الیس، گارد ستاره بود. USC همچنین Isaiah Collier، یکی از استخدام‌کنندگان برتر در کلاس دبیرستان فعلی را خواهد داشت.

نام کامل جیمز جوانتر لبرون جیمز جونیور است، اما او را بیشتر با نام مستعار خانواده اش می شناسند. برادر کوچکتر او، برایس، نیز یک دانشجوی نخبه دانشگاهی در سیرا کنیون است.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

بازی های برگشت نیمه نهایی لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا – زنده | لیگ اروپا

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ، اتفاقات کلیدی فقط رویدادهای کلیدی را …