Vuelta Femenina: Van Vleuten پیشتاز شد، رئالینی برنده صحنه در پایان عکس | دوچرخه سواري

به گزارش دپارتمان اخبار ورزشی پایگاه خبری آبان نیوز ،

قهرمان جاده جهان، Annemiek van Vleuten، کنترل La Vuelta Femenina را قبل از مرحله نهایی یکشنبه در دست گرفت و اکنون بیش از یک دقیقه با دمی ولرینگ، رقیب او برای پیراهن قرمز، در جاده پر دست انداز به Laredo فاصله دارد.

پس از پیروزی بیانیه سوار SD-Worx در مرحله پنج برای کسب یک برتری باریک، پنج ثانیه ای به مرحله ششم و ماقبل آخر La Vuelta، ون ولوتن باید پاسخ می داد اگر می خواست از عنوان خود دفاع کند. این مرد 40 ساله دقیقاً این کار را انجام داد، در اولین صعود میدان را از هم جدا کرد و تنها با یک عکس پایانی، پیروزی در مرحله توسط گایا رئالینی (Trek-Segafredo) – اولین پیروزی ایتالیایی در تور جهانی زنان – به سختی رد شد.

ولرینگ، 26 ساله، اکثریت مرحله 106 کیلومتری را در تعقیب ون ولوتن گذراند، پس از یک استراحت متأسفانه زمان‌بندی‌شده، راننده SD Worx را در سمت اشتباه بادهای متقابل قرار داد، زیرا تیم موویستار در حوالی خط 36 کیلومتری حمله کرد. ولرینگ در نهایت دید که برتری او در خط شروع در کاسترو اوردیالس از بین رفت و به یک کسری 1 دقیقه و 11 ثانیه ای در مرحله هفتم کوهستانی تبدیل شد.

تنها رئالینی می‌توانست با Van Vleuten کنار بیاید، پس از اینکه برنده مسابقه 2022 از اویتا موزیچ (FDJ-SUEZ)، ژولیت لابوس (تیم DSM) و اریکا ماگنالدی (تیم ADQ امارات متحده عربی) درست قبل از سرعت متوسط ​​دور شد. قدردانی به رئالینی، که در ون ولوتن، پیش از رسیدن به صحنه، با کمترین اختلاف در یک پایان سرعتی شگفت‌انگیز، پیروز شد. قبل از اینکه داوران به عنوان برنده سوار Trek شوند، نتیجه دو بار تغییر کرد، اما عکس روی خط نشان می‌دهد که در نهایت تماس صحیح برقرار شده است.

تصمیم موویستار برای حمله در حالی که ولرینگ در حال استراحت بود، بعد از مرحله مورد بررسی قرار گرفت، اما ون ولوتن اصرار داشت که برنامه تیم برای انجام حرکت زودهنگام قبل از توقف رقبای او به عنوان واکنشی به شرایط باد انجام شده است.

رهبر مسابقه به خبرنگاران در لاردو گفت: “در رادیو تیمی آنها چنین گفتند: “آیا برای اقدام آماده هستید؟ چون ما یک فرصت عالی داریم، و همه ما گفته‌ایم: «بله، بیایید دنبالش برویم». ما منطقه را به خوبی می شناسیم و زمان بسیار خوبی برای حرکت بود. بعد از برنامه ریزی، چند دختر برای ادرار کردن متوقف شده اند. من برای آنها کمی احساس بدی داشته ام، اما شاید زمان بدی بوده است. این بخشی از رقابت است که انتخاب کنید کجا توقف کنید و نه زمانی که منطقه بادخیز در پیش است.

“من ثانیه های پاداش را می خواستم، بنابراین دوباره حمله کردم، و فقط [Realini] می‌توانست مرا دنبال کند، اما هنوز تا انتها یک زمان آزمایشی انفرادی بود. فکر می کنم در گروهی که پشت سر مارلن رویسر قرار داشت با او بود [Vollering]، بنابراین یک نفر در برابر یک گروه بود.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دهید

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از جدیدترین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

حالا، البته، فردا باید به من حمله کنند و من نیازی ندارم. روز بسیار سختی خواهد بود. من خودم را خالی کرده ام و باید بهبود پیدا کنم.»

ولرینگ که هنوز 12 ثانیه برتری نسبت به ریژان مارکوس (Jumbo-Visma) نفر سوم دارد، در مرحله نهایی 94 کیلومتری لاوولتا کار زیادی برای انجام دارد، اما با یک رده دو، قبل از پایان قله از Collada Moandi صعود کند. تا لاگوس د کووادونگا با ابهت، برای ون ولوتن ساده نخواهد بود.

این خبر از خبرگزاری های بین المللی معتبر گردآوری شده است و سایت اخبار امروز آبان نیوز صرفا نمایش دهنده است. آبان نیوز در راستای موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند لذا چنانچه این خبر را شایسته ویرایش و یا حذف میدانید، در صفحه تماس با ما گزارش کنید.

منبع

درباره ی aban_admin

مطلب پیشنهادی

PC سابق Met می گوید که در مورد فلش قاب وین کوزنز اشتباه کرده است | وین کوزنز

به گزارش دپارتمان اخبار بین المللی پایگاه خبری آبان نیوز ، افسر سابق پلیس مت که …